Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Świadectwo dźwiękowe Halszki
Autor Wiadomość
Jarek321
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-01, 13:38   Świadectwo dźwiękowe Halszki

Warto posłuchać!

tutaj
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-01, 13:47   

Halszka

dziękuje Ci za świadectwo .
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-01, 14:28   

Halszko dziękuję. :mrgreen:
 
 
Aleksandra1001
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-01, 15:30   

Halszko, dziękuję
Moja historia to jakby kalka Twoich przeżyć....
ale ja jeszcze nie umiem dać takiego świadectwa...
 
 
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-01, 20:01   

Dzięki Jarku za ten link, od tygodni zbierałam się za wysłuchanie, aż tutaj ereszcie taka zachęta :-)
Halince dzięki za świadectwo, myślę że wypowiedziała to wszystko co wiele z nas nosi we własnym sercu, a Halina to ubrała w słowa.
 
 
Jarek321
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-01, 21:01   

Naprawdę cenne słowa, przemyślenia. W wypowiedziach Halszki widzę przede wszystkim poczucie wolności wypływające z poddania się Woli Bożej. Aby dojść do takiego etapu trzeba jednak przeżyć, przepracować ogromne cierpienie - duchowe, emocjonalne. Ostatecznie jednak człowiek jest oczyszczony, uwolniony.
 
 
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-02, 08:30   

Halinko pięknie mówiłaś :->
 
 
Ife
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-02, 14:37   

Halinko mi też bardzo się podobało, masz piękny głos i tyle odwagi by dawać takie świadectwo.
 
 
róża
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-02, 18:07   

:-D

W odpowiedzi rzekł do niego Jezus: "Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi powtórnie, nie może ujrzeć królestwa Bożego". Nikodem powiedział do Niego: "Jakżeż może się człowiek narodzić będąc starcem? Czyż może powtórnie wejść do łona swej matki i narodzić się?" Jezus odpowiedział: "Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego. To, co się z ciała narodziło, jest ciałem, a to, co się z Ducha narodziło, jest duchem. Nie dziw się, że powiedziałem ci: Trzeba wam się powtórnie narodzić. Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha. J 3, 3-8
 
 
Anais
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-04, 17:13   

Halszko, Błogosławieństwa Bożego!
 
 
ewulek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-04, 17:20   

Halszko piękne świadectwo...
 
 
NORBERT
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-07, 22:34   

Halinko piękne świadectwo....i piękna siła programu 12 k...........

Pogody Ducha na każdy dzien życia.........
 
 
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-17, 21:49   

Halinko piękne słowa, pięknie mówiłaś, jesteś cudowna, popłakałam się - przepraszam
 
 
Halszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-25, 12:14   

Teraz potrzebuję wsparcia modlitewnego, moja sprawa 16 listopada...
Jest mi bardzo trudno...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8