Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Co robić?
Autor Wiadomość
Jola90
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-21, 20:35   Co robić?

Witajcie, poradźcie mi co robić. Kilka dni temu po 8-latach małżeństwa mąż powiedział mi, że kocha inną i czuje do niej to coś czego nie czuł w ostatnich latach naszego małżeństwa do mnie. Straszne to..., ciężko mi to znieść. Bardzo kocham mojego męża i nie wyobrażam sobie życia w takiej sytuacji, gdy mąż nie chce tego zakończyć, ona tak samo, wie, że mamy dzieci, twierdzą, że nie chcą rozbijać naszej rodziny, a ją rozbijają.
Nasze małżeństwo było udane, mamy dwójkę małych dzieci, dogadywaliśmy się, nie było cichych dni i dużych kłótni.
Co dalej będzie, co robić?
Jola
 
     
Ela1969
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-21, 21:07   

Witaj Jolu!
Bardzo dobrze, że zdecydowałaś sie tutaj napisać. Na forum jest bardzo dużo mądrych i doświadczonych życiowo ludzi, doradzą, pomogą. Czytaj ich wypowiedzi i wyciągaj wnioski. Moją opinię i wątpliwości już znasz. Ja na forum trafiłam za późno, popełniłam wiele błędów, mam nadzieję, że Ty szybciej niż ja nauczysz się twardej miłości o której wszyscy tutaj mówią. Kiedy pierwszy raz przeczytałam zmieniaj siebie, miłość wymaga stanowczości, twarda miłość itd. myślałam przecież ja nie muszę się zmieniać, a jednak...
Pozdrawiam
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 00:52   

Elu dla nikogo nie jest za późno : ani dla Ciebie , ani dla Joli .

Każdemu Pan daje szanse , nie raz , nie dwa .

Dla Boga nie ma sytuacji beznadziejnych , wszystko jest możliwe .
 
     
Jola90
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 16:06   

Nasz Pan jest dobrym pasterzem...
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 16:33   

Jolu, a co będzie ze świętami ??

Jak sobie wyobrażasz Jolu teraz Wasze życie ? EL.
 
     
Jola90
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 20:01   

Witaj El. Boję się świąt, stale myślę jak będzie wyglądała wigilia oraz święta, to będą najsmutniejsze święta w moim życiu, mąż oczywiście chce, aby było tak, jak zawsze, po inne lata, spotkanie z rodzeństwem i rodzicami.
Sama nie wiem, jak sobie wyobrażać nasze życie. Mąż zapewnia, że wszystko będzie dobrze, że będziemy żyć i zachowywać się normalnie, jakby nigdy nic, ale ja nie mogę tak już dłużej udawać przed znajomymi i dalszą rodziną, że wszystko jest ok., bo oczywiście najbliżsi wiedzą.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 09:34   

Jolu....stawiaj granice !!
Rozmowa z męzem - czy deklaruje się, że nadal jest Twoim mężem i ojcem dzieci i kończy bliską znajomośc z panną......a jeżeli nie.....to .....tu postaw granice !

Wiesz...siadając do stołu wigilijnego, kiedy mąż deklaruje Tobie = żonie głośno, że kocha inna osobę.....ech.....
........... i mąz chce grać przed rodziną i dziećmi dobrego męża i ojca ???

To obłuda i kłamstwo i grzech.....Ty nie możesz brać w tym udziału !!

Najpierw więc deklaracja męża....a potem rodzinne święta.

Wiesz....to takie ostre co piszę....ale.....widzę, że Twój mąz pięknie i wygodnie sie ustawia !!
Będzie miał dwie kobiety ! Każe żonie nabrać wody w usta i udawać radosną żonę przy wigilijnym stole....??!! Ech....co za tupet, co za siła....i bezwolność Twoja ?? Tak nie mozna !!
I masz być wesoła i radosna przy rodzinie ??? Ech.....

Jolu....niech Bóg ma Cię w swoijej opiece i niech prostuje ścieżki Twojemu mężowi !! EL.
 
     
landis85
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 20:16   

El dobrze radzi, ja mialam taka sama sytacje tylko ze na poczatku roku
w listopadzie dojrzalam do tego zeby postawic warunki
najgorszy blad to nie szanowac samej siebie i dzieci.
Trzymaj sie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8