Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
maly sukcesik???
Autor Wiadomość
rafal41
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 15:39   maly sukcesik???

Kochani,dziś zona byla w sadzie upewnic sie czy moze zrezygnować z rozwodu.oczywiście ,że tak,nawet na rozprawie.
Powiedziala mi,ze potrzebuje tylko spokoju,wyciszenia i musi odpocząc.czyli nie przeszkadzać!!!jest nadzieja!!!jade zaraz na 18ta do Jezusa,pomodlić sie o siłę dla mnie i wytrwalośc.Cięzko jest żyć tak obok żonki!!!sily i cierpliwości potrzebuję!!!!!!!!!!
Z Panem Bogiem.Pozdrawiam
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 16:05   

http://www.kryzys.org/viewtopic.php?p=56265#56265
 
     
rafal41
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 16:20   dziękuję Elżbieto

Elżbieto,to dobry ZNAK.Modlmy się wszyscy do Pana o siłe dla mnie i cierpliwośc i o madrosc dla żony.Bóg zapłać.
Ja jade na 18tą do Jezusa.dziękuję mu i prosze o dalsze łaski.
Z Panem Bogiem
 
     
..monika..
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 18:15   

Rafale, modl sie modl i uwazaj, zeby gwaltownoscia swoja nie sploszyc zony. to wspaniala wiadomosc, ze dowiadywala sie w tej sprawie. :-) gdyby wszystko bylo przesadzone na ta chwile, nie robilaby tego przeciez.
badz dobrej mysli.
pozdrawiam
 
     
rafal41
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-19, 17:45   jest lepiej

Kochani,może pozbieramy zabawki.żona jest dużo milsza,odpoczywa i myśli.Tylko jeszcze jak długo muszę czekać az wroci do naszej sypialni....pozdrawiam,modlcie się za nas.Z Panem Bogiem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8