Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Może jednak zdrada...
Autor Wiadomość
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2006-07-12, 21:32   Może jednak zdrada...

Wyslane przez: Mikołaj
Email:

To znowu ja. Mam dziś doła, bo ciągle nachodzą mnie myśli, że może jednak żona kogoś ma... Przecież to ona zawsze mówiła mi, że miłość nigdy się nie kończy, że jesteśmy dla siebie stworzeni, a teraz nagle taka sytuacja. Pisałem wcześniej, że bywałem ostatnio zazdrosny o jej kolegę, m.in. z którym otwiera kancelarię, spędzała z nim i spędza nadal naprawdę dużo czasu. Może to jednak jest to. Wiem, że pisałem często, że widzę pozytywne sygnały ze strony żony, Wy często pisaliście, że wszystko idzie w dobrą stronę, że trzeba czekać, potrzeba czasu. A może to tylko jej gra? Może jeszcze teraz za dużo może stracić w przypadku rozwodu? Może kontakt z moimi rodzicami, spotkania ze mną są wyrachowane, bo może stracić klientów (do obsługi prawnej) załatwionych przez mojego tatę. Teraz, na etapie rozruchu kancelarii - może mieć jakieś zobowiązania, a my ciągle mamy wspólność majątkową... Jeszcze wczoraj mówiła mi, że nikogo nie ma, że gdyby był to bym się od niej dowiedział i wydawała mi się szczera. Ale czy tak po prostu w takich sytuacjach się nie mówi?? Nie chcę robić nic takiego jak śledzenie itp. - to jakieś takie poniżające, ale może powinienem? A w ogóle to niesłychanie okropne uczucie, pomyśleć tak o najbliższej osobie, którą tak bardzo się kocha. Może nie powinienem, nie mając dowodów. Pozdrawiam, Mikołaj.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Beata-zagu
Email:

Niestety Mikołaju
To jest kolejny etap kryzysu.Lekka utrata zaufania.Wątpliwości i domysły.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Tomasz

moze Ci nerwy puszczaja i widzisz cos czego nie ma ale z kolei prawie zawsze kobieta odchodzi jak ma do kogo, bardzo rzadko zdarza sie ze kobieta ot tak sobie zostawia malzenstwo
przetrzymaj to
Tomasz

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Julia

Ja trwałam w kryzysie prawie półtora roku niczego nie sprawdzajac. To było naiwne. Maz mnie zdradzał, a mnie to nawet do głowy nie przychodziło. Nie chodzi o sledzenie, ale o baczniejsze rozejrzenie się dookoła. Oczywiscie, ze zdradzajacy nigdy się nei przyzna, tylko tuszuje swój romans. Przyzna sie na godzine przed odejściem, gdy zabrnie juz za daleko.
Żona nie musi miec od razu romansu -zaczyna sie od zauroczenia i niewinnego z pozoru przeżywania fascynacji kimś innym,spedzania z nim czasu itd. Trzeźwe rozejrzenie się dookoła, otwarte oczy -to na pewno Ci nie zaszkodzi. Ale nie ulegaj tez fobii. Staraj sie rozeznać sytuację, uważam że trzeba wiedzieć, na czym sie stoi, zeby w ogole być skutecznym.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Olga
Email:

mikolaju mam ochote porozmawiac z toba tak od serca.Czy jest taka mozliwosc?

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Mikołaj
Email:

Pewnie, że tak. Wszelkie rozmowy pomagają. Zaproponuj kiedy i jak, pozdrawiam, Mikołaj
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9