Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem skonana
Autor Wiadomość
Xev
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-22, 10:49   Jestem skonana

Bylismy w weekend z mezem an splywie kajakowym. Bylo bardzo ciezko (trudna rzeka). Malo sie nawzajem nie pozabijalismy w kajaku. Mielismy odmienne zdania odnosnie techniki i drogi splywu - tego jak pokonywac napotkane przeszkody. Dodam, ze to byl moj 1 splyw w zyciu.
Na szczescie po pokonaniu rzeki emocje opadly i nawet bylismy dla siebie mili. Moze dlatego, ze nie mielismy sily reka/noga ruszac.
Nie mniej dzis juz znowu powrocily stare zatargi. Wyglada na to, ze nastepny weekend spedzimy osobno. On na rowerach a ja na grze paintball. On nie chce grac bo bedzie tam ktos kogo nie lubi, a ja z nim nie chce juz jezdzic, poniewaz on nie chce sie dostosowywac do mojej predkosci jazdy.
eeeh
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-22, 13:06   

Jak ja Wam zazdroszczę, że możecie spędzać razem czas. Ja już męża nie widziałam od poprzedniej niedzieli. Dziś wybieram się do teściów. Trochę boję się, ale może dowiem się, co i jak z "naszymi" sprawami. Mam nadzieję tylko, że nie zastanę tam męża.
 
     
Xev
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-23, 06:54   

wanboma - jestem z Toba, badz dobrej mysli i uwazaj na siebie.

Co do czasu wolnego - faktycznie czesto spedzamy go razem, mamy duzo wspolnych zainteresowan. Jednakze trudno jest nawet ze wspolnymi zainteresowaniami, kiedy jest miedzy nami napiecie. Wczoraj wieczorem znowu mielismy spiecie po 3 godzinnej rozmowie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8