Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Mały cud raduje serce moje,dzięki ci Panie!
Autor Wiadomość
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-09, 08:09   

To słowo znaczy naprawdę bardzo wiele,cieszę się z Tobą,tak trzymaj
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-09, 09:41   

Tysia i joannab skacze z radosci do nieba. takie słowa dają się żeby trwć . Najfajniejsze są małe cudziki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bardzo sie cieszę . To dobry początek dnia
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-09, 09:58   

ale się ciesze z tych Waszych cudów. Super.

U mnie też cud... Nie wiem jak go opisać. chodzi o to że jest tak miło, i jakby bliżej
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-09, 12:56   

Tysiu Droga:)
Widziałam Cię w Leśniowie, wszystkie Twoje troski i bóle były na twarzy bardzo widoczne jak nie jednej osoby którą tam mogliśmy spotkać i pogadać:) Ale w tym poście jest coś , co daje nowy obraz,Ciebie Tysiu:) inną taką aś, aś...
Cieszę sie bardzo z każdegocudu forumowiczów to taki głęboki oddech, który dodaje sił i skrzydeł :), niesie nadzieje i radość nam wszystkim :)
Pozdrawiam serdecznie :)
 
     
agata
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-09, 22:33   

Tysia! Bardzo się cieszę!!!
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 09:32   

Tak sobie jeszcze myśle... usłyszeć te dwa słowa: KOCHAM CIĘ - jak miło, jak wspaniale. Ale ja jeszcze musze poczekać
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 09:52   

No to super Tyska- pamiętam Twoje początkowe posty - te o rozwodzie , pełne bólu i rozpaczy, a teraz mówi, że kocha. Super!:):) Jak to dobrze że komuś się udaje!
 
     
Elaka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 11:12   

Tyśka, rewelacja! Joannab - ciesz się chwilą, ale z ostrożnością! Pozdrawiam i raduję się niezmiernie z tych cudów.
 
     
aga70
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 11:46   

Tysiu aż chce się powiedzieć" a nie mówiłam" ;-)
to żart oczywiście, ale widzisz teraz sama , że rozpacz i te wszystkie emocje, które nami targają w momencie kryzysu, wynikają najczęściej z naszej wyobraźni, jesteśmy za bardzo ograniczeni żeby wiedzieć co będzie w pszyszłości, a przewidujemy najgorsze scenariusze...a wystarczy naprawdę zaufać Bogu i oddać wszystko w jego ręce. Nie chcę cię zasmucać, ale nawet gdy mąż wróci , gdy małżeństwo zostanie uzdrowione, ciężka praca się nie kończy, nadal trzeba się kontrolować, swoje słowa, emocje, nadal mimo tego zdażają się różne ciężkie sytuacje, ale z wiarą w sercu wszystko można pokonać.
Bardzo się cieszę że usłyszałaś od męża te słowa, masz potwierdzenie, że on cię kochał cały czas, tylko było w waszym małżeństwie coś czego nie mógł znieść...pomyśl nad tym i działaj...powodzenia :-)
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 13:42   

A MÓJ M. WŁOŻYŁ NA PALEC OBRĄCZKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Na poczatku kłamał że dał na biedne dzieci (?!!)- przy światecznych porządkach oczywiście ją znalazlam. Jak ostanio zaczynalo byc między nami lepiej to powiedziałam, że jest mi bardzo przykro, że nie nosi obrączki i chciałabym żeby zalożył. Bez odzewu- nie założył- ale wczoraj tak mi coś łapą wymachiwał przed nosem- patrzę zalozył!

Ojej - ale się bardzo boje że to chwilowe.Tak niestety juz u nas bywało, te wzloty i upadki uczuc mojego męża są wykańczające.
Czytam tę ksiązkę o której mówiła Zuza- jakbym czytała o moim M.


Wiecie dzis jak poszedł do pracy a ja uspiłam chłopców, to 3 godziny leżałam krzyżem(co mi sie nigdy do tej pory nie zdarzylo) i modliłam się , dziękowałam, ryczałam- ale bardzo się boję żeby znów mu coś nie padło na szare komórki.


Elaka- a powiedz jak tam u Was? Jak odbudowywujecie miłośc, jak sobie to wszystko poukładałas? Często myślałam o Tobie. I tak jak powiedziałaś - cieszę się chwilą, ale jestem bardzo ostrożna
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 13:53   

joannab, jak ja Ci zazdroszczę, cieszę się z Tobą, trzymam kciuki za powodzenie, będę pamietałą o modlitwie
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 14:57   

Dziekuję.Tak bym chciała zeby u każdego z nas juz było po kryzysie.Lewku kochany- i ja pamiętam w modlitiwe o Was.


Wiecie- jakos bałam się napisać o tym z 2 powodów- bałam się zapeszyć, zeby znów cos sie nie popsuło a poza tym nie chciałam nikomu zrobić przykrości- ze niby u mnie lepiej, ale z drugiej strony, pamietam jak płakałam z radosci i wzruszenia czytając świadectwa El. , Elaki i innych o tym że sie powiodlo.

Panie Boże - niech juz bedzie dobrze i normalnie
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 20:19   

joannab, na pewno nikomu nie zrobisz przykrości pisząc o swoim szczęściu... My tu czytamy i płaczemy ze wzruszenia... i sobie wyobrażamy jak to będzie u nas.... jak będzie pięknie jak nasi męzowie też załozą obraczki... jak powiedzą KOCHAM CIĘ... jak przytula znów....

a ja znów się popłakłam
 
     
iru
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-11, 12:31   

Cieszę się bardzo, że Jezus nie zostawia nas samych i w tym cieżkim czasie daje nam na początek małe radosci, które dla nas są ogromne. U mnie za wstawiennictwem Św Rity jest spokojnie - chociaż mąż stara sie wsadzać szpile przy kazdej okazji- wiem, że Św Rita czuwa nade mną i nie pozwala mi na niepotrzebne słowa. Dziękuję...
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-11, 18:29   

Ja też serdecznie dziękuję Sw. Ricie- odkąd zmawiam do niej modlitwy- jest lepiej, przede wszystkim ja juz inaczej suię czuję, ale i M. lepiej się zachowuje.
Ostatnio zmieniony przez Jo-anka 2007-01-21, 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8