Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
II Turnus Wakacje z Sycharem 2013 w Jastarni nad morzem
Autor Wiadomość
5horhe
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-25, 22:11   II Turnus Wakacje z Sycharem 2013 w Jastarni nad morzem

Mamy dobrą wiadomość. Mirka potwierdziła w ośrodku w JASTARNI kolejny turnus dla Sycharu. Organizację i opiekę na tym turnusem będą sprawowały sycharki z Lublina. Anetka i Małgosia oraz ks. Szymon Czuwara. Inni opiekunowie duchowi mile widziani. Na początek mamy rezerwację dla 60 osób.

w ośrodku duszpastersko - rekolekcyjnym im. Jana Pawła II

http://odr-jastarnia.e-meteor.pl/

13 - 20 LIPCA 2013 r

ceny
dzieci do lat 4 za darmo pozostałe dzieci 48 zł za dobę
dorośli 55 zł za dobę od osoby
3 posiłki dziennie

Zaliczka 100 zł od rodziny.
Formularz zgłoszeniowy:
http://www.kryzys.org/wak...zgloszenie.html

Ważne: Jak możecie, podawajcie na formularzu imiona dzieci. Pozwoli to na sprawniejsze ustalanie składów w pokojach.

konto do wpłat na wakacje nad morzem za II turnus
Aneta Hunek
ul,Traugutta 15
20-454 Lublin
Getin Noble Bank BPO Lublin
67 1560 1195 0095 1828 3018 0001
Ostatnio zmieniony przez 5horhe 2013-03-01, 23:09, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-26, 12:25   

o, znalazłam!!! Niniejszym zapisuję się (jako pierwsza?) wraz z córką i synem :-)
 
 
FIBIA
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 19:48   

zapisałam nas. Nie wiem jakim cudem, ale mam nadzieję, ze tym razem się uda. Na formularzu nie podałam imion dzieci: Ola, Marcelina, Matylda, Leon
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-04, 09:00   

Witam, stan na niedzielę 10 marca - 28 osób zgłoszonych.
Zapraszamy!!!!
 
 
sylwia_12
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-10, 19:59   

Witam, dziś i ja z mężem i dziećmi dopisałam się na listę uczestników. Mam nadzieję, że uda nam się w takim składzie być z Wami czego bardzo bym chciała. Pozdrawiam cieplutko i cieszę się, że trafiłam na Waszą Wspólnotę.
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-05, 12:04   

Kochani,
zamknęliśmy już listę na II turnus w Jastarni.
Na liście rezerwowych mamy 25 osób, nie ma możliwości domówienia kolejnych domków - wszystko pozajmowane......

Pozdrawiam, z Bogiem - Małgosia
 
 
Librae
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-22, 09:53   

Witajcie

Było cudownie :)
Ukłony i wielkie podziękowania dla Organizatorów.

Pozdrawiamy
Agata z Małgosią
 
 
enbe
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-23, 01:13   

Też dziękuję. Poznałam ciekawych ludzi, zobaczyłam piękne miejsca, przeżyłam wzruszające chwile, odpoczęłam, miałam czas dla Boga i dla siebie. Trzeba to będzie powtórzyć.
 
 
Hanuta
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-07, 10:15   

Dziękuję Bogu, oraz organizatorom za pobyt w Jastarni. Poznałam wspaniałych ludzi, wypoczęłam jak nigdy dotąd. Wiele się nauczyłam dzięki prowadzonym spotkaniom.
Pozdrawiam serdecznie i polecam wszystkim
Danuta
 
 
wabra
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-09, 23:22   

A już niedługo (13-15 września) kolejne rekolekcje lubelskiego Ogniska WTM Sychar. Tym razem spotkamy się w Księżomierzu. Szczegółowe informacje pojawią się wkrótce. Danusia, wierzę, że po raz kolejny uda się nam przeżyć je razem :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9