Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga Skierniewice!!!
Autor Wiadomość
ewamik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-23, 13:59   Uwaga Skierniewice!!!

Witam serdecznie,
Natrafiłam na stronę Sycharu już parę ładnych lat temu, kiedy sama znalazłam się w kryzysie małżeńskim. Widzę, jak dużo dobrego dzieje się dzięki różnym formom działalności Sycharu. Ponieważ sama korzystałam z wielu form pomocy Wspólnoty i poznałam ich skuteczność, chciałabym teraz służyć pomocą innym. Pragnę dołożyć swoją cegiełkę, zakładając Ognisko w Skierniewicach. Na spotkaniach będziemy mogli dawać sobie wzajemnie wsparcie w kryzysie małżeńskim, dzielić się swoimi przeżyciami i korzystać z pomocy fachowców.

Kochani! Jeśli szukacie wsparcia, zapraszam bardzo serdecznie - zgłaszajcie się. Zapraszam również osoby, które chcą służyć wsparciem innym.

Wszystkie chętne osoby ze Skierniewic i okolic proszę o zgłaszanie się na adres mailowy: ogniskoskierniewice@gmail.com
Wierzę, że z Bożym Błogosławieństwem ruszymy po wakacjach.
Z Panem Bogiem!
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-24, 14:48   

Ewo, zachecam Cie do skontaktowania z Andrzejem - adminem w tej sprawie. :-)

piekna inicjatywa, wspieram modlitwą!
 
 
ewamik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-25, 21:00   

Jestem w kontakcie z Andrzejem
Serdeczne dzięki za modlitewne wsparcie
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-25, 21:27   

Niech Bóg błogosławi w tym zamiarze. :-D
 
 
Mirka5
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-25, 22:24   

Wspieramy modlitwą.
Niech Wam Pan Bóg błogosławi.

Ognisko z Bydgoszczy :-)
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-25, 23:53   

Brawo Skierniewice :mrgreen:
 
 
ewamik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-26, 22:38   

Kochani,
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa.
Od poniedziałku 30 lipca rozpoczynamy modlitwę Nowenną do Ducha Św. w intencji powstania ogniska w Skierniewicach, a także w Rychwałdzie!
Prosimy o przyłączenie się do modlitwy

[ Dodano: 2012-09-01, 12:29 ]
Kochani,
Dopinamy sprawy organizacyjne w związku z zawiązaniem ogniska w Skierniewicach przy Parafii Św. Stanisława B.M.. Mamy juz opracowany ramowy program.
16-go września przyjedzie do nas Księdz Paweł Dubowik - będzie głosił kazania podczas każdej Mszy Św.,
na 23-go września planujemy spotkanie inauguracyjne i zawiazanie grupy. Rozpoczynamy o godz. 18.00 Mszą Św. w intencji ratowania małżeństw.
I tu prosimy o Waszą pomoc! Zapraszamy osoby, które chciałyby podzieliić się świadectwem podczas Mszy Św. w naszej parafii(Msze Św. o godz. 9:00,10:30, 12:00, 13:00,no i o 18:00)- właśnie 23-go września, tak aby bardziej wprowadzić w charyzmat SYCHARU bezpośrednio przed zawiązaniem naszej wspólnoty i wzmocnić nasze wcześniejsze ogłoszenia poprzez pokazanie drogi prowadzącej do umacniania i scalania małżeństw. Będziemy wdzięczni za Waszą pomoc.
Oczywiście serdecznie zapraszamy wszystkich, ktorzy bedą chcieli uczestniczyć w zawiązaniu naszego ogniska, wspierając nas swoją obecnością i modlitwą.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-06, 22:10   

Cytat:
na 23-go września planujemy spotkanie inauguracyjne i zawiazanie grupy. Rozpoczynamy o godz. 18.00 Mszą Św. w intencji ratowania małżeństw.
I tu prosimy o Waszą pomoc! Zapraszamy osoby, które chciałyby podzieliić się świadectwem podczas Mszy Św. w naszej parafii(Msze Św. o godz. 9:00,10:30, 12:00, 13:00,no i o 18:00)- właśnie 23-go września, tak aby bardziej wprowadzić w charyzmat SYCHARU bezpośrednio przed zawiązaniem naszej wspólnoty i wzmocnić nasze wcześniejsze ogłoszenia poprzez pokazanie drogi prowadzącej do umacniania i scalania małżeństw. Będziemy wdzięczni za Waszą pomoc.


Brawo Skierniewice
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-10, 01:02   

23 września z Trójmiasta wyruszamy do Skierniewic , na otwarcie ogniska
mamy jeszcze dwa miejsca wolne :mrgreen:

ktoś chętny ???
 
 
ewamik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-10, 09:13   

Alleluja,
Mirakulum, bardzo się cieszę na Wasz przyjazd.
Dodam jeszcze, że jest możliwość skorzystania z noclegu dla kilku osób - więc gdyby było Wam wygodniej przyjechać już w sobotę ze względu na podróż - będziecie mile widziani. Z Panem Bogiem. Niech nas prowadzi Duch Święty.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-10, 23:27   

Ewo w sobotę do wieczora jestem w poradni, ale może przemyślę i jeszcze muszę uzgodnić to z współtowarzyszami podróży :mrgreen:
 
 
żona od 27 lat
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-12, 23:07   

Ja też wybieram się do Skierniewic. To będzie ognisko najbliżej mojego miejsca zamieszkania.

Mirakulum napisał/a:
23 września z Trójmiasta wyruszamy do Skierniewic


A ta wiadomość zmobilizowała mnie tak na 100% :mrgreen:
Już dziś cieszę się na spotkanie z Tobą Mirko. :mrgreen:
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-12, 23:26   

super
mam nadal 2 miejsca wolne w samochodzie
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-14, 21:38   

Ewa podaj dokładny adres parafii

http://www.swietystanislaw.pl/

czy to ta parafia ???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8