Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
PAN BÓG LUBI SPEŁNIAĆ MARZENIA!
Autor Wiadomość
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-02, 22:58   

Bogu niech będą dzięki. :mrgreen:

(3) Przecież i Chrystus nie szukał tego, co było dogodne dla Niego, ale jak napisano: Urągania tych, którzy Tobie urągają, spadły na Mnie. (4) To zaś, co niegdyś zostało napisane, napisane zostało i dla naszego pouczenia, abyśmy dzięki cierpliwości i pociesze, jaką niosą Pisma, podtrzymywali nadzieję. (5) A Bóg, który daje cierpliwość i pociechę, niech sprawi, abyście wzorem Chrystusa te same uczucia żywili do siebie (6) i zgodnie jednymi ustami wielbili Boga i Ojca Pana naszego Jezusa Chrystusa. (7) Dlatego przygarniajcie siebie nawzajem, bo i Chrystus przygarnął was - ku chwale Boga.
(List do Rzymian 15:3-7, Biblia Tysiąclecia)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Glondi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-05, 19:20   

Strasznie cieszę się Chmurko z tej nowiny!!! I dziękuję, że mogłam przeczytać Twoje świadectwo, zwłaszcza w takim smutnym dla mnie dniu jak dzisiejszy, kiedy to kolejna osoba usilnie próbuje "sprowadzić mnie na ziemię" i przekonać że mąż nie wróci, a ja powinnam dać sobie wreszcie spokój. A Ty mnie tak podniosłaś na duchu :-) Dziękuję!
 
 
ewulek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-06, 19:14   

Chmurko tak to prawda Pan Bóg lubi spelniać nasze prośby i czeka na nas... :lol: :lol:
Chwała Panu :lol: :lol:
 
 
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-06, 21:55   

Bogu niech będą dzięk
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-07, 23:14   

Chmurko jak dobrze ! Chwała Panu !
 
 
mariak
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-09, 19:55   

Cieszę się razem z Wami :) :) :)
 
 
izabela1115
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-12, 19:24   

CHWAŁA PANU . :-)
 
 
malizna
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-22, 20:24   Re: PAN BÓG LUBI SPEŁNIAĆ MARZENIA!

Chmurka napisał/a:
Wszystko to, co wydarzyło się w moim życiu jest dowodem na to, że Pan Bóg jest Bogiem pełnym Miłości, że wszystko jest dla Niego możliwe, że to On wybiera czas i miejsce, że słowa Pana Jezusa "Otrzymacie wszystko o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie" są wiecznie żywe!!!

:-D

Twoje słowa Chmurko są nadzieją dla mnie i myślę że dla wielu/ Własnie dziś gdy się miotam - są jak małe światełko w tunelu. Wiara. w Panu i w nim pokładane nadzieje. Moja droga daleka , ale mam nadzieję,ze idąc z Panem dojdę..
A Tobie dużo sił i wiary i powodzenia= pozdr.
 
 
karo7
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-29, 00:25   

Chmurko bardzo się ciesze. :mrgreen: To takie budujące.
BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI!!!
 
 
Halszka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-02, 14:48   

Dziękuję za świadectwo Kasiu :) Twoja wiara i modlitwy zostały nagrodzone!!
Życzę wytrwałości w odbudowywaniu relacji :) Wiem, że czasem jest trudno...
Wierzę, że Wam się uda - nie może być inaczej, gdy ma się oparcie w Jezusie Chrystusie!
 
 
Jola90
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-02, 15:43   

Piękne świadectwo. Chwała Panu. To bardzo radosna wiadomość dla nas wszystkich. Pamiętam nasze ostatnie spotkanie i piosenkę A. Wyszkoni, tyle było łez...
Będę pamiętała o Was w modlitwie.
Pozdrawiam :).
 
 
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-02, 23:12   

To przepiękne świadectwo Chmurki "do nabycia" w pierwszym numerze "Miłujcie się!" 1/2012 na str. 29, w całości! :-) Cena około 4 - 4,5 zl - zależy od księgarni.
Polecam gorąco prenumeratę tego najlepszego czasopisma ewangelizacyjnego w Europie!
 
 
landis85
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-03, 17:33   

Elżbieta napisał/a:
To przepiękne świadectwo Chmurki "do nabycia" w pierwszym numerze "Miłujcie się!"

ja juz je mam , polecam z calego serca!
 
 
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-03, 23:15   

:-D

Polecam również świadectwo zakochanej żony (w innym mężczyźnie) zamieszczone w numerze 1/2011 "Miłujcie się!", która walczyła kilka lat o przetrwanie w małżeństwie!
I choć nie doszło do zdrady fizycznej, to doszło do zdrady duchowej i emocjonalnej, o której dobrze wiedzieć! To jest również bardzo mocne świadectwo, str 38: http://www.milujciesie.or...i_nr_20111.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8