Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2011-12-31, 00:24
GRUPA POŁUDNIE
Autor Wiadomość
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-19, 20:40   GRUPA POŁUDNIE

Kochani, lista osob pracujących w naszej grupie została zamknięta - tym samaym temat - zapisy do grupy południe też zamknięty.
Teraz ( dopóki nie ma nowych zakładek dla nas i nie jesteśmy jeszcze zamknięci) będziemy sie tutaj kontaktować. Pozdrawiam !! EL.

Nasza Grupa POŁUDNIE :

1.gurgulka
2Anais
3.liu
4.Ola28
5.Hanusia
6.Bafi
7.Kecaj
8.Asik
9.marzena0711
10.mada27
11.chris
12.Akwila
13.Turkus
14. Marzena N
15 Katblo
Ostatnio zmieniony przez EL. 2011-04-19, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-19, 21:33   

EL dzieki za przyjęcie!! Cieszę się bardzo, że będę mogła mieć nadal kontakt z programem i pomagać "dreptać" innym... hurrraaaa!! ;-)

Mam nadzieję, że osoby zapisane do tej grupy też wyrażą zgodę na moje wspomaganie, proszę Was o informację, jeśli ktoś ma obiekcje.

Pogody Ducha for @ll!!
 
 
Turkus166
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-19, 21:40   

He he El, czytasz w moich myślach chciałam Cię poprosić o listę osób z Południa ( dla pewności że tam jestem ;-) ;-) ;-) )

Bardzo się cieszę na wspólną pracę, ale jednocześnie jestem pełna obaw czy podołam....
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-19, 21:51   

Turkus - wszyscy mieliśmy takie obawy.....damy radę !! Ale konieczna samodyscyplina.....tego też sie nauczymy.
Chyba już jutro będą zakładki. Pozdro!! EL.
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-19, 22:09   

Turkus... jakbym słyszała siebie rok temu... dasz radę, zobaczysz! Jakby co, będziemy podawać ramię ;-)
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-19, 22:21   

Noooooooooo Ak70 na odpowiednim miejscu !!

Moi Drodzy - Nałog i Admin dołączyli nam do pracy z grupą Ak70 - nasza koleżankę z 1 edyzji 12 kroków.

Tak więc prowadzące grupę POŁUDNIE to 3 osoby : EL., Kamerun, Ak70.

[ Dodano: 2011-04-21, 08:55 ]
Kochani......zaczynamy.

Powoli przenosimy się do swojego, zamkniętego już tematu. Poszukajcie , na górze gł.str.Sychar - zakładka 12 kroków i 4 GRUPA POŁUDNIE- to nasza enklawa, zamknięte forum, widzicie je tylko WY po zalogowaniu i tylko my- uprawnieni możemy na nie wchodzić.

Zaraz umieszcze dla Was tak informacje.

Witam i zapraszam - ruszamy w DROGĘ !! EL.

[ Dodano: 2011-04-21, 08:57 ]
ZACZYNAMY !!
 
 
Jarosław
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-21, 08:08   

Pogody ducha
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-21, 08:58   

ZACZYNAMY !!! POWODZENIA !! EL.

[ Dodano: 2011-04-21, 10:18 ]
Kochani, żeby wejść na nasze zamknęte forum, trzeba się zalogować na gł str Sychar ( na górze), potem szukać tematu - 4 GRUPA POŁUDNIE - klinąć.....zacznijcie czytac od tematu- informacje dla grupy ......
Czekam juz na Was !! Pozdro !! EL.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9