Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Żona mówi że przestała mnie kochać i chce rozwodu
Autor Wiadomość
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-30, 12:56   

tiliana napisał/a:
W empiku możesz kupić


To ten sklep, co w zeszłym roku reklamował go na Święta Bożego Narodzenia niejaki Nergal? :shock:

Nie kupuję w nim. :-P
 
 
tiliana
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-30, 12:59   

Patrz, chyba za mało reklam oglądam, bo nie w ogóle nie znam tematu...
 
 
kenya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-30, 13:24   

Jacek-sychar napisał/a:
To ten sklep, co w zeszłym roku reklamował go na Święta Bożego Narodzenia niejaki Nergal? Nie kupuję w nim.

:mrgreen:
Co za pamiętliwość!
Ile lat, dekad, musi upłynąć byś odpuścił? ;-)
 
 
zeero1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-30, 13:55   

Pojadę do galerii może bedzie a jak nie to kupie przez Internet wersje elektroniczna
 
 
mare1966
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-30, 14:19   

Tiliana

Cytat:
Zero jest bardzo szczególną liczbą, zupełnie wyjątkową. Nie jest ani dodatnie, ani ujemne. Jest początkiem nieskończoności w każda stronę. Jest środkiem układu współrzędnych. Jest jedyną liczbą, przez którą nie można dzielić i jedyną,. która pomnożona przez każda inną - daje siebie. Jest bardzo szczególne i ma moc


Cóż za poemat .
....... no tylko "początek nieskończoności" brzmi niematematycznie chyba


Nawiasem , nowy ma nick 0:1 .......... do przerwy
jakby ktoś nie zauważył
Póki co gola strzeliła żona .
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-30, 14:33   

mare1966 napisał/a:
Nawiasem , nowy ma nick 0:1 .......... do przerwy
jakby ktoś nie zauważył
Póki co gola strzeliła żona

Fajny rebus, nie zauważyłam go :-)
... a piłka dalej w grze :mrgreen:
 
 
Unicorn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-30, 15:56   

Zero 1 .Uwazaj co piszesz do zony , mozesz byc kiedys zdziwiony .Zycze Ci powodzenia w naprawie małzenstwa , ale nie bierz winy na siebie w smsach.
 
 
zeero1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-30, 17:37   

Zona dzwonila zapytac czy jestem w pracy i powiedziec ze jest paczka do odebrania. Mamy zaplanowany wyjazd do Zakopanego w przyszlym tygodniu. Ciagle mwi ze zobaczymy. Rozpisuje dokladny plan tych 3 dnia tak zeby cala orfanizacja byla z mojej inicjatywy. Zeby tym razem niczym sie nie musiała przejmować, niczego organizować.

Doradźcie co robic zeby rozmawiają z Nią nie zaczynac sie rozkejac?

Chce mi sie wyć!!!! W rodzinie nikt jeszcze nie wie. Przed chwla dzwonila Mama i opowiadala o remoncie jaki robi w domu. A ja mialem ochotę wszystko z siebie wyrzucić. Ide popracować w piwnicy bo zaraz mnie rozwali. Jaki ja bylem slepy i głupi. Oddal bym wszystko żeby cofnac czas choc o miesiac wiedząc co się dzieje.
 
 
zeero1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-30, 21:39   

Jest trochę lepiej. Ścianka pod telewizor prawie gotowa. Z wyjazdu nic pewnie nie wyjdzie bo napisała że nie chce. Że chce nad sobą popracować na urlopie bo zle się czuje .... i tak przygotuję plan zwiedzania tak na wszelki wypadek

Plan na dzisiaj - poczytać informacje z forum, artykuły, znalezć książkę ( myślałem o ebooku ale zwykłą książkę będę mógł zostawić w domu. Może Żona po nią sięgnie )

Plan na jutro - iść do pracy, iść do spowiedzi ( dawno nie byłem ale czuję że właśnie tego potrzebuję- taki reset brudów jakie dodatkowo noszę ), skończyć ściankę.

Muszę wytrzymać do soboty. Wtedy będziemy razem w domu ( żebym tylko się nie rozkleił muszę zapanować nad emocjami ) Niedziela samotna bo Żona w pracy. A w poniedziałek poradnia i psycholog ( modlę się tylko o to żeby Żona dała nam szansę i trochę czasu na pracę nad naszym małżeństwem )

Cały czas zastanawiam się nad tabletkami hormonalnymi które teraż bierze, na ulotce napisali że u 1 na 10 osób jako działania nieporządane może wystąpić depresja i drażliwość. Po ostatniej wizycie Żona ma jeszcze 1,5 opakowani do zażycia.....Może stąd aż taki brak jakichkolwiek emocji i niezadowolenie z wszystkiego.

Dzięki Bogu że znalazłem Wasze forum, mogę tutaj wylać to wszystko ....
 
 
mare1966
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-30, 22:19   

zeero1 napisał/a:
Cały czas zastanawiam się nad tabletkami hormonalnymi które teraż bierze, na ulotce napisali że u 1 na 10 osób jako działania nieporządane może wystąpić depresja i drażliwość. Po ostatniej wizycie Żona ma jeszcze 1,5 opakowani do zażycia.....Może stąd aż taki brak jakichkolwiek emocji i niezadowolenie z wszystkiego.



A na co są te tabletki ?
 
 
mare1966
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-30, 23:13   

Ok ............ ale ciszej . :mrgreen:
Pamiętaj , że na forum jest jeszcze opcja napisania na priv .
Staraj się pisać ostrożnie .
 
 
Pavel
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-30, 23:55   

Witaj 0:1,
Skoro czytales watek PPD, mozesz zerknac rowniez na moj watek.

Na poczatek, aby nie pogarszac sprawy i Waszych stosunkow, warto jest ogarnac swoje emocje.
Nie wiem tylko, czy to jest wykonalne na etapie w ktorym jestes.
Pisze o tym dlatego, ze w tym stanie latwo o klasyczne bledy ktore popelniamy w kryzysie. Bledy te moga skutkowac pogorszeniem sie Waszej relacji, mimo dobrych intencji.

Poza wyciszeniem sie, radze na powaznie zajac sie na poczatek soba.
Poznac siebie jako mezczyzne i zone jako kobiete. Dowidziec sie, co nie tak funkcjonowalo w Waszym malzenstwie i jak to powinno wygladac zgodnie z planem bozym.

Warto rowniez przyjrzec sie swojej i zony rodzinie pierwotnej - czy byl/jest naduzywany alkohol, czy byl rozwod (prawny badz emocjonalny).
ORAZ, mimo wszystko, ale DYSKRETNIE, zainteresowac sie czy kolo zony nikt sie nie kreci.

Jezeli chcesz naprawiac malzenstwo korzystajac z naszych doswiadczen (daje to szanse na unikniecie wielu bledow ktore my popelnilismy), przygotuj sie na to co napisala Nirwanna - na maraton.

Jest sporo ksiazek/konferencji, ktore warto jak najszybciej przerobic. Bo wbrew temu co nam sie wydaje, mamy nikle pojecie o samych sobie i malzenstwie.
Te wiedze da sie zdobyc.

Piec jezykow milosci juz zostalo polecone.
Abys nie poplynal finansowo, proponuje darmowe konferencje Jacka Pulikowskiego. Znajdziesz je na:

http://www.jacek-pulikows...rencje-mp3.html

Jak juz to przerobisz i bedziesz zainteresowany, daj znac, lista jest dluga.

Poza tym, polcam to:
http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=9306

Pozdrawiam
 
 
zeero1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-01, 07:04   

Dziekuje. To wszystko dlatego ze bardzo boje sie ze ją stracę. Teraz jak analazuje ostatnie miesiące to widze jak wiele zrobiłem zeby znaleźć sie tu gdzie teraz jest nasze małżeństwo....za ile musze ja bardzo mocno prosić o wybaczenie. Cala moja nadzieja w tym ze jeszcze zechce dać mi szanse żebym mógł to zrobic....
 
 
kenya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-01, 11:33   

zeero1 napisał/a:
Cały czas zastanawiam się nad tabletkami hormonalnymi które teraż bierze, na ulotce napisali że u 1 na 10 osób jako działania nieporządane może wystąpić depresja i drażliwość.
Po ostatniej wizycie Żona ma jeszcze 1,5 opakowani do zażycia.....Może stąd aż taki brak jakichkolwiek emocji i niezadowolenie z wszystkiego.


Wnioskując ze stażu małżeńskiego żona jest dość młodą kobietą, zatem obawiam się że to nie tylko tabletki są źródłem jej drażliwości lecz głównie przyczyna dla których żona owe tabletki musi brać są m.in powodem jej nastroju oraz decyzji którą wstępnie podjęła .
Jej zachowanie czy egzaltowane reakcje mogą wyrażać wewnętrzny niepokój bądź nawet strach wynikający z obawy czy niewiadomej.

Czy żona dzieliła się z Tobą swoim problemem?
Czy Ty próbowałeś chociaż podjąć temat by dowiedzieć się co jej naprawdę dolega?
Czy w ogóle rozmawialiście na ten temat?

Myślę, że ona potrzebuje wsparcia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8