Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!
Autor Wiadomość
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 12:03   

Dziękuję Wam dziewczyny!!! :-D
Niezmiennie mnie zadziwia, że nikt się nie zgłasza ze swoimi intencjami.
 
 
HalinaTeresa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 13:47   

Witam Kochani,
bardzo ucieszyłam się, że tu trafiłam. Dopiero zapoznaję się z tematami na Forum. Szczecińskie Ognisko ma za sobą dwa spotknia: otwarcie + pierwsze spotkanie. Bardzo proszę napiszcie o zasadach włączenia się w intencje.
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 13:52   

Podaj termin swojej mszy świętej, a tylu z nas, ilu będzie miało możliwość, pójdzie w tej intencji na msze święte w swoich miejscowościach.
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 14:31   

Metanoja1, I ja poniose w poniedziałek twojego męża Matce Boskiej Mirowskiej. Poproszze Was również o modlitwę za mojego męża Sebastiana, gdy zamówię mszę w jego intencji. Ostatnio było nas 4...ja, nasz syn, moja mama i jej koleżanka. :-(
 
 
sakramentalna zona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 14:44   

Metanoja1 napisał/a:
Dziękuję Wam dziewczyny!!! :-D
Niezmiennie mnie zadziwia, że nikt się nie zgłasza ze swoimi intencjami.


nie smiem prosic, ale msza sw imieninowa za mojego meza odbedzie sie sie 30 listopada,w kosciele parafialnym i u Ksiezy Oblatow Maryji-obie o godz 18
 
 
HalinaTeresa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-13, 15:18   

Dziękuję Jacku za wyjaśnienie. Podam termin Mszy Świętej jak o nią proszę.
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-13, 20:19   

Witajcie. Proszę o pomoc w niesieniu...1 grudnia godzina 17.00 sanktuarium Matki Boskiej Mirowskiej....Jutro Matenoja zapale swiece w intencji twojego męża...o 18.00
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-13, 20:21   

Metanoja1, mam taką sugestię...może nie zgłaszają bo trzeba sporo przejrzeć, żeby tutaj trafić. :mrgreen: Może jakość naświetlić wątek....
 
 
utka2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-13, 22:28   

Metanoja1 napisał/a:
Niezmiennie mnie zadziwia, że nikt się nie zgłasza ze swoimi intencjami.
bo jakoś pomyślałam, ze to jednorazowa akcja ... :-D :-D wiem, wiem, totalnie głupio pomyślałam.

I nie chcę się wymądrzać, ale w pewnym momencie, jak słuchałam tej Ewangelii, też mnie uderzyło, to, ze paralityka przyniesli wierzący, a on nie musiał nic robić ... I też pomyślałam o moim paralityku, że może go zanieść, chociaż on jakby już lekko chodzący :-D . Tylko nie poszłam dalej z tą myślą ...

Ja pewnie wybiorę się w pierwszą sobotę grudnia do Ojca Papczyńskiego do Góry Kalwarii, wiec będę tez prosiła o zaniesienie nas obojga - oboje nieźle kulejemy ;-)
 
 
sakramentalna zona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-14, 08:02   

Metanoja1,


zanioslam Twojego Paralityka

http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=15137


"Jezusie ,synu Davida ,ulituj sie nade mna"
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-14, 08:38   

utka2, To Utko pamiętaj w tym dniu i o moim....:)
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-14, 10:42   

sakramentalna zona napisał/a:
Metanoja1 napisał/a:
Dziękuję Wam dziewczyny!!! :-D
Niezmiennie mnie zadziwia, że nikt się nie zgłasza ze swoimi intencjami.


nie smiem prosic, ale msza sw imieninowa za mojego meza odbedzie sie sie 30 listopada,w kosciele parafialnym i u Ksiezy Oblatow Maryji-obie o godz 18



BĘDĘ!!!!! właśnie zapisałam w kalendarzu
Jakie imię i intencja? A to będzie w Gdańsku może? Bo tam są Oblaci, chociaz ja chodzę do Kapucynów. ;-)

I dziękuję, że mojego zaniosłaś :-D Tak się cieszę.
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-14, 10:44   

kasedo napisał/a:
Witajcie. Proszę o pomoc w niesieniu...1 grudnia godzina 17.00 sanktuarium Matki Boskiej Mirowskiej....Jutro Matenoja zapale swiece w intencji twojego męża...o 18.00


Kasedo, niestety 1 grudnia nie dam rady. :-> Ale będę się wstawiać w domu. Może ktoś się zgłosi ponieść.
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-14, 10:48   

kasedo napisał/a:
Metanoja1, mam taką sugestię...może nie zgłaszają bo trzeba sporo przejrzeć, żeby tutaj trafić. :mrgreen: Może jakość naświetlić wątek....


To fakt, żeby tu trafić, to trzeba umieć szukać, czyli być internetowym szpiegiem lub "z polecenia" ;-)
Może administratorzy coś wymyślą, by gdzieś się dało przerzucić ten wątek w bardziej widoczne miejsce. Ja tam nie wiem gdzie nawet.

Ale spoko, jak się posypią owoce ;-) , to się szybko wieść rozniesie. :mrgreen:

Dziękuję kochani za dzisiaj za tych co się modlili i będą modlić za mojego paralityka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8