Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!
Autor Wiadomość
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-29, 14:25   

Ja z kolei w tym czasie będę na Krokach, ale po prostu pójdę wcześniej, na 7-mą :-)
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-29, 19:49   

Metanoja... kapitalny pomysł!

To ja poproszę za mojego paralityka :-D
Mam Mszę za niego już zamówioną w zeszłym roku, 3.10., najbliższy poniedziałek, o godz. 18 - to jego 45 urodziny! A niech ma prezent :mrgreen:

Kto ze mną pójdzie? (mam nadzieję, że ktoś się zgłosi, bo czasu mało) :-/

Z góry Bóg zapłać i odwdzięczę się tym samym!
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-29, 20:21   

Ak dasz wiarę??? Idę właśnie w ten dzień i na tę godzinę hahaha. Jestem do usług!!!!!!
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-29, 20:24   

Ty to jesteś niezła tyle czekać! Daj intencje konkretnie i dane chorego
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-29, 20:36   

Ak70, to już jest nas troje. Ksiądz, Ty i ja. ;-)

Powiem Wam historię, jaka się zdarzyła w moim rodzinnym mieście. :mrgreen: To jest historia a propo tej sytuacji, że czwórka przyniosła paralityka Panu Jezusowi i zostały mu odpuszczone grzechy.
Otóż w naszym mieście zachorował ojciec pewnej rodziny, niezły dziad z niego był. Lekarze otwierając go na operacji nic nie zrobili, tylko po prostu zaszyli. Rodzinie oznajmiono, że ma góra miesiąc życia. Żona (chociaż była przez niego kiedyś nawet zrzucona ze schodów) zamówiła Msze św. w tym samym czasie w czterech!!!! kościołach na Krzyż rozstawionych. Czyli wstawiało się w tym samym czasie czterech księży. Chłop żył jeszcze kilka lat, ale wcale ponoć nie stał się lepszy. ;-)
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-29, 20:45   

Metanoja1 napisał/a:
Ty to jesteś niezła tyle czekać!
Kobieto, dopiero dziś odkryłam ten post! Przypadek? ;-) :mrgreen:

Łukasz, lat jw., totalne poczucie skrzywdzenia, tkwi w przeszłości pełen nienawiści do teściowej, która zmarła w zeszłym roku, dwa podejścia do rozwodu oba nieudane + apelacja po drugim wyroku też nieudana :mrgreen:
23 lata po ślubie, w ogóle to przystojniak, złota rączka, w tym roku obronił magistra inżyniera, więc facet niegłupi całkiem tylko pobłądził. Niestety, ciężki przypadek, bo rodzina niepraktykująca :-( Ale Bóg lubi takie przypadki... i nie powołuje zdolnych, ale uzdalnia powołanych :-D
Intencja: o przemianę jego serca, otwarcie na Bożą miłość, nawrócenie, opiekę Matki Bożej i doświadczenie Bożej Obecności. Boże powołaj mojego męża do Twojego Planu na jego życie!! Reszta przyjdzie sama :-D

Metanoja1 napisał/a:
Ak dasz wiarę??? Idę właśnie w ten dzień i na tę godzinę hahaha. Jestem do usług!!!!!!
I jak tu nie wierzyć w Boże Przypadki??! Cudnie! Bardzo, bardzo dziękuję! :-D
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-29, 21:37   

Nirwanna napisał/a:
Ja z kolei w tym czasie będę na Krokach, ale po prostu pójdę wcześniej, na 7-mą :-)


Nirwanno, dziękuję. Kochana jesteś.
Ak70, widzę, że Twój mąż uparty, więc na takich tylko jedna rada, zanieść go, nawet gdy nie chce sam we czwórkę.

Ale im wytniemy numer, ja już zacieranie ręce.
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-01, 13:28   

Metanoja1 napisał/a:
Msza św. przez wstawiennictwo św. Ojca Pio :mrgreen: i św. Teresy z Lisieux :mrgreen: w intencji nawrócenia Marka oraz o dar szczerej spowiedzi dla Niego odbędzie się 14 listopada o godz. 18-stej.


Zapisane w kalendarzu :-P i... też poniedziałek jak u AK70 ;-) Będę niósł :idea: i proszę o prawy róg z tyłu (na lewą rękę) :mrgreen:
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-01, 13:31   

ak70 napisał/a:
Mam Mszę za Łukasza już zamówioną na 3.10., najbliższy poniedziałek, o godz. 18 - to jego 45 urodziny!

Kto ze mną pójdzie?


"Rezerwuję" ten sam róg co u Metanoji1 ;-)
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-02, 22:15   

:mrgreen:

Ja oczywiście pamiętam u jutrze za Łukasza!!!
 
 
Samoa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-02, 23:09   

Metanoja1 napisał/a:


Czy nikt wcześniej nie chce skorzystać z niesienia paralityka? Ja służę pomocą. I czekam na zgłoszenia :-D
Zaznaczam, że w co drugą niedzielę zamierzam być na dwóch Mszach św. o godz. 10 i druga o godz. 16-stej. ;-)

Mentoja ale żeś mi pomysł podsunela pozwól ze skorzystam z niego w intencji mego osobistego męża. Oczywiście chętnie przyłączę się w twojej intencji.
Wytłumacz mi tylko dlaczego bywasz na 2 mszach jednej niedzieli? Pytam bo gdy dziś poszlam na rozaniec to miałam wielka ochotę zostać na MŚ ale pomyślałam ze skoro już byłam rano to chyba byłoby przegięciem zostać na drugiej.
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-03, 10:30   

Jakub dziękuję! Mam już podwójną obsadę, bo sycharki z mojego ogniska tez przyjdą :-D

Panie Boże... my wierzymy, Ty działaj! AMEN :-D

Do zobaczenia (duchowego) o 18, bardzo Wam wszystkim dziękuję!!
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-03, 16:34   

Samoa napisał/a:
Metanoja1 napisał/a:


Czy nikt wcześniej nie chce skorzystać z niesienia paralityka? Ja służę pomocą. I czekam na zgłoszenia :-D
Zaznaczam, że w co drugą niedzielę zamierzam być na dwóch Mszach św. o godz. 10 i druga o godz. 16-stej. ;-)

Mentoja ale żeś mi pomysł podsunela pozwól ze skorzystam z niego w intencji mego osobistego męża. Oczywiście chętnie przyłączę się w twojej intencji.


Dziękuję Samoa.

Cytat:
Wytłumacz mi tylko dlaczego bywasz na 2 mszach jednej niedzieli? Pytam bo gdy dziś poszlam na rozaniec to miałam wielka ochotę zostać na MŚ ale pomyślałam ze skoro już byłam rano to chyba byłoby przegięciem zostać na drugiej.


Normalnie nie bywam na dwóch Mszach. Jednak w tym roku córka bądź obie córki będą przystępować do Komunii i ksiądz formacje robi dla nich na Mszy św. Ponieważ co drugi weekend przyprowadzać je będzie mąż, ja będę dołączać :mrgreen: Ni będę jednak pozbawiać się możliwości pójścia wcześniej do mojej ulubionej świątyni na Mszę gdzie jestem formowana ja. :mrgreen:
Samoa, osobiście też mam czasem pragnienie być na dwóch Mszach, jednak wewnętrznie czuję owo rozesłanie na Mszy św. :mrgreen: , które osobiście mnie dotyczy i które mnie przynagla, więc wychodzę i idę... ;-) chociaż wolałabym zostać :mrgreen:
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-03, 19:30   

Ak70

Melduję powrót z niesienia Twojego paralityka. :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8