Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Działajmy i zanieśmy swoich paralityków na Mszę św wspólnie!
Autor Wiadomość
utka2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-01, 19:32   

Jutro proszę o zaniesienie nas - dwoje paralitykow duchowych o 17:30. Ja będę o 18:00, prawdopodobnie z mężem.
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-01, 20:02   

A ja dziekuję wszystkim, którzy niesli łoże z moim mężem. Ja była tylko z mamą. Było mi bardzo smutno i źle. Nadal jest...
 
 
Hania-żona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-02, 11:20   

Kogo dziś niesiemy?

Utka, Was? Mam zapisaną Ciebie na karteczce na 3.12, może coś mi sie pomyliło.
 
 
utka2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-02, 11:30   

Hania - zmieniło się. Dziś dzięki ogromnemu sercu jednej z nas odprawiana jest msza w naszej intencji za wstawiennictwem Ojca Pio. o 17:30.
Ja (my) idziemy o 18:00

Gdyby ktoś mógł ...
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-02, 12:25   

utka2, utenko dzisiaj z chęcią bym razem Z TOBA poniosła Wasze łoże. a tu jeszcze msza za wstawiennictwem Ojca Pio :( . Mogę jedynie pomodlić się za Was, bo niestety....znowu pracuje...do 19. :(
A tego 3 to chyba ja zamieszalam, sorki :).
 
 
Hania-żona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-02, 13:06   

utka2 napisał/a:
Hania - zmieniło się. Dziś dzięki ogromnemu sercu jednej z nas odprawiana jest msza w naszej intencji za wstawiennictwem Ojca Pio. o 17:30.
Ja (my) idziemy o 18:00

Gdyby ktoś mógł ...


No raczej :)
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-02, 19:13   

Czyjego paralityka dzisiaj niosłem? :-P
 
 
utka2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-02, 21:51   

Jacek-sychar, mnie i mojego męża. Dziękuję
 
 
Samoa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-03, 10:36   

Proszę bądźcie ze mną w niesieniu mojego paralityka
12 grudnia o 19. Msza św w czasie rekolekcji

A o szczególną modlitwę i światło Ducha św proszę
W dniu pierwszej rozprawy 22 grudnia
Na samą myśl ogarnia mnie przerażenie
 
 
sakramentalna zona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-05, 20:38   

Samoa napisał/a:
Proszę bądźcie ze mną w niesieniu mojego paralityka
12 grudnia o 19. Msza św w czasie rekolekcji


Postaram sie jechac na 12h15,ostatnio" wyrobilam sie" w przerwie obiadowej- 25 km i nawet bylam przez moment dumna z siebie,
ale brak pokory kiedys mnie zgubi :oops:

Przepraszam ,ze dopiero teraz,ale chcialam Wszystkim-ktorzy szli ,jechali ,sllizgajac sie w sniegu niosac mojego paralityka w andrzejki- powiedziec
DZIEKUJE
Hani-zonie
Metanoi1
Halnie-Teresie
Jackowi-sychar
Enbe
Kasedo
Bety,
jesli kogos pominelam ,przepraszam.
Metanoi1 podwojnie za inicjatywe i ten watek z "noszami" zas Jackowi -sychar za 2 grudnia rowniez ,bylo nas dwoje i dwoje Utki,dzieki..
Sam paralityk dotarl na msze ,byla koncelebra i trzech ksiezy ,jedna z intencji od LM ,do ktorego nalezalam przed wyjazdem.

Bardzo byla mi potrzebna Wasza modlitwa,dziekuje za wsparcie na prv ,cenne rady i wszelkie dobro .Czekam teraz na na 12 Krokow,pozdrawiam :lol:

moderacja: poprawiono cytowanie
Ostatnio zmieniony przez 2016-12-05, 20:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
utka2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-06, 23:09   

Mam propozycję - w pobliskiej parafii odprawiana jest w każdy czwartek msza z nowenną do Św. Jana Pawła II ok. godz 20:00

Moge podrzucić jakiegoś paralityka w intencjach na nowennę i mszę i ponieść za jeden rożek noszy.

Ktoś chętny? Moze na priv?
 
 
HalinaTeresa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-07, 15:19   

Dzisiaj na Eucharystię o 8.00 zaniosłam paralityków Kapitana i sakramentalnej żony. Zaraz po Mszy Świętej ksiądz odprawiający nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przeczytał za rzeczonych gorącą prośbę do Matki Bożej. Modlili się wszyscy obecni w kościele - było nas całkiem sporo.
Modliliśmy się za także za wszystkie małżeństwa przeżywające kryzys. Ksiądz odprawiający Mszę Świętą i nabożeństwo do MBNP to opiekun duchowy naszego Ogniska. Bardzo czuje problem. Bogu Dzięki! I naszej Najlepszej Mamie!
W naszym kościele co środę jest nowenna do MBNP. Przed nabożeństwem składamy przed Jej obrazem na kartkach nasze prośby. Piszcie więc, a ja będę je zanosiła.

Gorąco proszę o pomoc w niesieniu mojego paralityka Waldka 21 grudnia. Msza Święta będzie o 8.00 rano, ale wdzięczna będę za pomoc w dźwiganiu o każdej możliwej porze.

P.s. 12 Kroków przełożone po nowym roku. Jestem więc i służę... :-)
 
 
sakramentalna zona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-07, 16:19   

HalinaTeresa napisał/a:


Gorąco proszę o pomoc w niesieniu mojego paralityka Waldka 21 grudnia. Msza Święta będzie o 8.00 rano, ale wdzięczna będę za pomoc w dźwiganiu o każdej możliwej porze.



Postaram sie byc 21, w srody mamy msze o 9h rano.
Jeszcze raz dziekuje za modlitwe :lol:
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-09, 13:29   

Samoa napisał/a:
Proszę bądźcie ze mną w niesieniu mojego paralityka
12 grudnia o 19. Msza św w czasie rekolekcji



Samoa, 12 grudnia będę z dużą dozą prawdopodobieństwa, więc poniosę. :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9