Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
czy da sie zyc z osoba niedojrzała emocjonalnie,
Autor Wiadomość
bogdan1980
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-30, 12:59   czy da sie zyc z osoba niedojrzała emocjonalnie,

jestem po rozwodzie psycholodzy, u mojej zony stwierdzili niedojrzalosc emocjonalna , teraz chcemy powrotu ale czy sie da?
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-30, 13:51   

bogdan1980,
witaj na forum.
Twój wpis jest bardzo krótki i nie za wiele mówi, ale na tak zadane pytanie można udzielić takiej odpowiedzi: Z Bogiem wszystko jest możliwe. :-D A po ludzku, jeśli oboje włożycie w to odpowiednio dużo pracy i determinacji to zawsze jest szansa na pozytywny wynik. :-D

Napisz coś więcej pamiętając o tym, że internet nie zabezpiecza anonimowości i zachowując charakterystyczne szczegóły historii w tajemnicy, by nie można was było rozpoznać w realu , przez osoby trzecie, chronisz swoją i narzeczonej ? prywatność.

Macie ślub kościelny?
 
 
bogdan1980
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-31, 09:19   

było tak :-> .było ok dopóki nie zaszła w ciąże i to Ją chyba przerosło i zaczeło się psuć , potem rozwód a psycholodzy uzali niedojrzałosć i dziecko zostało zemną, teraz minelo 6 lat i zaczołem odmawiac nowenne pompejańska i cud pogodziłem sie żoną i dogadujemy się, ale naczytalem sie o tej niedojrzałości i OJ :-( . ślub kościelny mamy. i tak jak mówisz z Bogiem wszystko jest możliwe :-D ,
 
 
Pavel
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-31, 22:10   

Witaj Bodanie,
Wszystko jest wykonalne, zalezy tylko i wylacznie od tego czy ktos niedojrzaly zechce wreszcie dojrzec. I to musi byc decyzja i praca tejze osoby. Bez tego ani rusz.

Warto rowniez przyjrzec sie swojej dojrzalosci, nie jest przypadkiem, ze ozeniles sie z osoba niedojrzala.
Nie bez powodu byles na jej oznaki slepy.
Pisze to z wlasnego doswiadczenia, akurat opisywany przez Ciebie problem jest mi bardzo bliski.
Poza tym praca nad samym soba nikomu nie zaszkodzila, w kontakcie z osoba niedojrzala, chcac budowac relacje warto wspiac sie na mozliwie najwyzszy poziom wlasnej dojrzalosci.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8