Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
rekolekcje/pielgrzymki z dziećmi
Autor Wiadomość
Latika
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-25, 21:46   rekolekcje/pielgrzymki z dziećmi

Witam,

czy znacie może jakieś rekolekcje czy spotkania modlitewne , na które mogłabym pójść/pojechać z dziećmi?
Zastanawiałam się też nad pielgrzymką z dziećmi?
Choć są malutkie (3 i 1 rok życia) bardzo mi zależy, żeby od maleńkości poznawały taką miłość i radość i szczęście jaką mi daje wiara. Jednak o te 30 lat "za późno"...:)

A może macie jakieś doświadczenia z takich pielgrzymek z dziećmi, z którymi moglibyście się podzielić i posłużą ogromną pomocą.
Czy może muszę jeszcze na spokojnie poczekać aż będą troszkę starsze a teraz sama się wzbogacać duchowo a z nimi pocieszać się tylko wspólnymi modlitwami i częstymi spotkaniami z Bogiem w kościółku?
Jak to wygląda /wyglądało u was z tak malutkimi dziećmi?

Z góry dziękuję za każdą wskazówkę.
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-25, 22:08   

Latika

Sychar organizuje dwa razy do roku ogólnopolskie rekolekcje dla naszej wspólnoty.
Rekolekcje jesienne będą już niedługo, bo w październiku. Tutaj masz więcej informacji:
http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=14651

Zawsze wtedy staramy się zorganizować opiekę nad dziećmi. Z tym 3-latkiem, to nie będzie problemu, ale roczne dziecko... Przed rekolekcjami upewnij się, że będzie taka możliwość.
 
 
Lawendowa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-25, 23:34   

A może jeszcze zdążysz na "wakacje z Sycharem"? Tam wiek dzieci nie jest przeszkodą. Byłam i gorąco polecam.
Z tego co widzę są jeszcze miejsca w Nysie:
http://www.kryzys.org/vie...=14443&start=14
 
 
Latika
[Usunięty]

  Wysłany: 2016-07-26, 22:06   

Dziękuję serdecznie!!

koniecznie muszę skorzystać ! :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 5