Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Niepłodność
Autor Wiadomość
hiacynta
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-21, 11:25   

A te pozycje znasz?
http://www.tolle.pl/pozyc...-dziecko-jarosz
http://www.tolle.pl/pozyc...taran-o-dziecko

Problemów na nie rozwiążą, ale być może pomogą z innej perspektywy spojrzeć na to, co dzieje się w głowie i sercu.
 
 
mada27
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-22, 01:18   

Nie znam, dziekuje.

Ja nie tyle potrzebuje rady jak sobie z nieplodnoscia radzic, co bardziej szukam jej przyczyn. Stad moje pytanie czy ktos sie orientuje jaki wplyw na to maja sprawy duchowe, bo w wielu miejscach sie spotkalam wlasnie, ze sa wymienione, a czasem nawet i podkreslane, ze bardzo sa wazne, ale niestety nikt nigdzie nie precyzuje o co dokladnie chodzi
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-22, 11:12   

Odbierz pw :-D
 
 
grzegorz_
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-22, 16:39   

mada27 napisał/a:
Nie znam, dziekuje.

Ja nie tyle potrzebuje rady jak sobie z nieplodnoscia radzic, co bardziej szukam jej przyczyn. Stad moje pytanie czy ktos sie orientuje jaki wplyw na to maja sprawy duchowe, bo w wielu miejscach sie spotkalam wlasnie, ze sa wymienione, a czasem nawet i podkreslane, ze bardzo sa wazne, ale niestety nikt nigdzie nie precyzuje o co dokladnie chodzi


Mada

Każdy dobry lekarz Ci powie, ze psyche wpływa na ciało.
Stres powoduje, że organizm gorzej funkcjonuje, także w sferze płodności.
Nim zaczniesz szukać pomocy w "duchowości" (siłach wyższych) skup się na bardziej przyziemnych sposobach.
Choć modlitwa pewnie nikomu nie zaszkodziła więc i Tobie nie zaszkodzi.
 
 
Mrówka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-22, 22:21   

Magdo, jeśli będzie Cię to dalej 'męczyć' możesz umówić się na spotkanie z diecezjalnym egzorcystom - ludzie chodzą z takimi sprawami. Myślę, że rozmowa z nim Cię uspokoi i wyjaśni Twoje wątpliwości. Nic nie tracisz, a zyskać możesz spokój albo faktyczną pomoc jeśli tam miałoby coś być :)

Z innej beczki - warto zrobić sobie test na nietolerancje pokarmowe :) Dieta to zawsze podstawa. I wit E oraz D. A i czy mąż też był dobrze przebadany?
Pozdrawiam serdecznie!
 
 
mada27
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-23, 10:13   

Dziekuje Grzegorzu za rade.
 
 
mada27
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-23, 10:18   

Mrowko ja wiem, ze moge umowic sie z egzorcysta, ale bardziej chcialabym wiedziec jakie powinny byc do tgo przeslanki. No sam brak dzieci, to chyba za malo 😀
Wit d faktycznie mialam bardzo niska, ale to juz wyrownane. Maz przebadany i zdrowy.
Nie mam testow na nietolerancje. Ale chybatroche tez w te nietolerancje nie wierze. Nie wiem, moze trzeba bedzie zrobic.
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-23, 11:07   

ja powiem ze swoich doświadczeń
nie jest to reklama tylko rzecz sprawdzona na własnej skórze - dosłownie i w przenośni
jest w Polsce lekarz - dr Ewa Dąbrowska
leczy wiele chorób (właściwie wsystkie) za pomocą diety, mnie jej dieta uratowała przed "kalectwem" życiowym - kto pamięta mnie z Zakrzowa 2013 wie jak wyglądałam, rany, opuchlizna, 10 kg plus, sterydy, nieszczęśliwa mina
ale nie o tym
ta Pani leczyła i leczy równiez z sukcesem niepłodność, wracaja do niej szczęśliwe pary z dziećmi po turnusach oczyszczających w jej ośrodkach, bo obie strony muszą uregulować swoją gospodarkę hormonalno-enzymatyczną
ja leczyłam sie sama korzystając tylko z jej publikacji i doświadczeń osób, które u niej w ośrodku się leczyły (z pozytywnym skutkiem), z poważnymi schorzeniami, zakłoceniami metabolizmu lepiej pojechać i skorzystać w 100% z wykładów, ustawienia diety, sprawdzenia co jest nie tak
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-23, 11:09   

a
zapomniałam dodać, że najlepszy, chociaż nie najdłużej działający, jest jej ośrodek w Mielnie - sprawdzony wielokrotnie przez znajomych z cukrzycą, zmianami stawów, po wylewie, nadciśnieniem, rakiem, stanami zapalnymi wszelkiego rodzaju itp... itd...
 
 
wertor1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-23, 12:54   

a ile to kosztuje
:cry:
 
 
Mrówka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-23, 13:16   

Też mam dobre doświadczenia z dr Dąbrowską:) Czy trzeba do ośrodka? jak pisze katalotka niekoniecznie jeśli nie stosujesz leków na co dzień - pani doktor wydała 2 książki, jest też w necie jej witryna jak i inne np akademia witalności gdzie się dużo o tej diecie pisze.
Właściwie to wystarczy wyciskarka (nie sokowirówka) w domu i zakup duuuuzej ilości warzyw i owoców, zgłębienie tematu jak robić soki - co łączyć, co jeść, czego nie i taki post można sobie w domu przeprowadzić :) ale warto zrobić sobie wtedy test na nietolerancje - pani doktor też dużo o tym pisze.

Co do egzorcysty to wystarczy, że dzwoniąc opowiesz w jakiej sprawie chcesz się spotkać. Naprawdę ludzie chodzą z takim problem a nawet z innymi typu nie możność dłuuugiego znalezienia pracy, pokoleniowa bieda w rodzinie, nagły rozpad małżeństwa. Nic nie tracisz, a możesz zyskać spokój ducha jeśli to właśnie Cię męczy - tak będziesz ciągle się zastawiać. Możesz wspomnieć o tym, że teściowa 'nie życzyła' Wam dzieci. Możesz też księdza np w konfesjonale zapytać.

PS wit D to na poziomie min 70 trzymaj
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-23, 13:35   

wertor1 napisał/a:
a ile to kosztuje
:cry:


a co kosztuje??
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-23, 16:00   

Mrówka napisał/a:
Też mam dobre doświadczenia z dr Dąbrowską:)


tu na forum jest o diecie:
http://www.kryzys.org/vie...?t=4579&start=0
 
 
wertor1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-23, 16:30   

katalotka72 napisał/a:
co kosztuje??
Wizyta u Dabrowskiej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9