Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o modlitwę
Autor Wiadomość
_Michał_
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-29, 22:30   Prośba o modlitwę

Witam,

Proszę o modlitwę za moich przyjaciół. Dziś się dowiedziałem że Ona odeszła od męża, mają dwójkę cudownych dzieciaków, kocham je jak swoje własne...

Niestety do kościoła (tego z małej litery też) im nie po drodze, będzie ciężko, ale wszystko w rękach Boga - Boże dopomóż, mam nadzieję że przez to smutne doświadczenie ich do siebie przyciągasz...

Dziś mam urodziny :-(
 
 
Andrzej80190
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-30, 22:21   

Wszystkiego najlepszego :-D
Pod Twoją obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko....
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-31, 15:34   

_Michał_,
(24) Niech Jahwe ci błogosławi i niech cię strzeże!
(25) Niech oblicze Jahwe zajaśnieje nad tobą, a łaska Jego niech zstąpi na ciebie!
(26) Niech Jahwe zwróci ku tobie swoje oblicze i niech cię obdarzy swoim pokojem!
(Ks. Liczb 6:24-26) :-D

Bedzie lepiej, lepiej i lepiej tylko daj sobie czas, a Bogu miejsce w swoim zyciu, calkowicie w centrum :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9