Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Błagam o modlitwę
Autor Wiadomość
butterfly
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-23, 19:29   Błagam o modlitwę

Witam Was,

Bardzo proszę o modlitwę, Was tu zgromadzonych.

Mój mąż zdradza mnie emocjonalnie...od prawie dwóch lat. Od tych dwóch lat żyjemy na krawędzi, w wielkiej szarpaninie, próbach powrotów oraz całkowitemu zaprzeczeniu miłości do mnie z jego strony.
Nie chce z niej zrezygnować ani nas opuścić (mamy trójkę dzieci).

W niedzielę jedzie na dwa tygodnie do tej kobiety.

Błagam Was o modlitwę o Dary Ducha Św. dla niego oraz o uwolnienie od złego... aby ten wyjazd okazał się nam zbawiennym a nie doprowadził do końca i tak już bardzo kryzysowego małżeństwa.

Chwała Pana za wszystko, co się w moim życiu dzieje....za wszystko...nawet za zło....z którego tylko ON może zbudować nas na nowo. Chwała Panu za moją drogę do zbawienia.

Dziękuję za każdy gest.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-23, 19:36   

(1) Kierownikowi chóru. Psalm. Dawidowy. (2) Niech Pan cię wysłucha w dniu utrapienia, niech ciebie chroni imię Boga Jakuba. (3) Niech ześle tobie pomoc z świątyni i niech cię wspiera z Syjonu. (4) Niechaj pamięta o wszystkich twych ofiarach i niech Mu będzie miłe twe całopalenie. (5) Niech ci udzieli, czego w sercu pragniesz, i wypełni każdy twój zamysł. (6) Chcemy się cieszyć z twego ocalenia i w imię Boga naszego podnieść sztandary. Niech Pan wypełni wszystkie twoje prośby! (7) Teraz wiem, że Pan wybawia swego pomazańca, odpowiada mu ze świętych swych niebios, przez możne czyny zbawczej swej prawicy. (8) Jedni wolą rydwan, drudzy konie, a nasza siła w imieniu Pana, Boga naszego. (9) Tamci się zachwiali i upadli, a my stoimy i trwamy. (10) Panie, wybaw króla, a nas wysłuchaj w dniu, gdy Cię wzywamy.

(Ks. Psalmów 20:1-10, Biblia Tysiąclecia)
 
 
butterfly
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-23, 19:42   

...a nasza siła w imieniu Pana, Boga naszego. (9) Tamci się zachwiali i upadli, a my stoimy i trwamy.

Chwała Panu...

Dziękuję
 
 
Bożena123
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-24, 15:38   

Bóg zapłać za modlitwę,ustawiam się do kolejki.Intencja o nawrócenie dla męża Bogusława i o łaskę wiary dla naszego syna Rafała.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-24, 15:44   

(1) O, wszyscy spragnieni, przyjdźcie do wody, przyjdźcie, choć nie macie pieniędzy! Kupujcie i spożywajcie, <dalejże, kupujcie> bez pieniędzy i bez płacenia za wino i mleko! (2) Czemu wydajecie pieniądza na to, co nie jest chlebem? I waszą pracę - na to, co nie nasyci? Słuchajcie Mnie, a jeść będziecie przysmaki i dusza wasza zakosztuje tłustych potraw. (3) Nakłońcie wasze ucho i przyjdźcie do Mnie, posłuchajcie Mnie, a dusza wasza żyć będzie. Zawrę z wami wieczyste przymierze: są to niezawodnie łaski dla Dawida. (4) Oto ustanowiłem cię świadkiem dla ludów, dla ludów wodzem i rozkazodawcą. (5) Oto zawezwiesz naród, którego nie znasz, i ci, którzy cię nie znają, przybiegną do ciebie ze względu na Pana, twojego Boga, przez wzgląd na Świętego Izraelowego, bo On cię przyozdobi. (6) Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć, wzywajcie Go, dopóki jest blisko! (7) Niechaj bezbożny porzuci swą drogę i człowiek nieprawy swoje knowania. Niech się nawróci do Pana, a Ten się nad nim zmiłuje, i do Boga naszego, gdyż hojny jest w przebaczaniu. (8) Bo myśli moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana. (9) Bo jak niebiosa górują nad ziemią, tak drogi moje - nad waszymi drogami i myśli moje - nad myślami waszymi. (10) Zaiste, podobnie jak ulewa i śnieg spadają z nieba i tam nie powracają, dopóki nie nawodnią ziemi, nie użyźnią jej i nie zapewnią urodzaju, tak iż wydaje nasienie dla siewcy i chleb dla jedzącego, (11) tak słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa. (12) O tak, z weselem wyjdziecie i w pokoju was przyprowadzą. Góry i pagórki przed wami podniosą radosne okrzyki, a wszystkie drzewa polne klaskać będą w dłonie. (13) Zamiast cierni wyrosną cyprysy, zamiast pokrzyw wyrosną mirty. I będzie to Panu na chwałę, jako znak wieczysty, niezniszczalny!

(Ks. Izajasza 55:1-13, Biblia Tysiąclecia)
 
 
maria_magdalena
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-25, 15:00   

Mój nick na tym forum mówi sam za siebie. Nie potrzeba do niego komentarza. Walczę od prawie 2 lat. Jest coraz gorzej. Mąż zdecydował się na wyprowadzkę. Od dwóch tygodni jest poza domem. Jednak z naszym synem widuje się codziennie. Ponieważ wiem że wszystko w rekach Pana to pozostaje mi jedynie modlitwa. Dlatego bardzo proszę jeżeli jest ktoś kto może pomóc to proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa.
Z Panem Bogiem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9