Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
WIOSENNE REKOLEKCJE WTM "SYCHAR"
Autor Wiadomość
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-10, 13:36   WIOSENNE REKOLEKCJE WTM "SYCHAR"

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolskie WIOSENNE Rekolekcje Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR.

Nasze rekolekcje odbędą się w dwóch różnych miejscach i terminach, ale głosił będzie ten sam TEMAT = ten sam PRELEGENT oraz będzie taki sam program w obu miejscach i terminach.


PRELEGENT: ks prof. UKSW dr hab. Romuald Jaworski
TEMAT: "Duchowość PROGRAMU 12 Kroków ku pełni ŻYCIA"

I TERMIN:
PORSZEWICE koło Łodzi 15-17 kwietnia - http://uroczyskoporszewice.pl/
ceny - dorośli 180 zł, dzieci 3-13 lat 90 zł, dzieci do 2 lat bez opłat.


II TERMIN:
LASKOWICE koło Świecia - 13-15 maja - http://www.werbisci-laskowice.org
ceny - dorośli 160 zł, dzieci do 3 lat gratis, dzieci do 13 lat 80 zł.



UWAGA! poniższy FORMULARZ dotyczy obu miejsc i terminów:

http://formularz.sychar.o...lnopolskie.html

Bądźcie uważni przy wypełnianiu formularza i wybierzcie odpowiednie MIEJSCE z TERMINEM rekolekcji!

Uwaga Porszewice: Brak miejsc. Powstaje lista rezerwowa.



UWAGA!! Osoby dojeżdżające ponoszą koszty w wysokości 30 zł - muszą się przy tym zgłosić przez formularz, zaznaczając w informacjach dodatkowych, że nie korzystają z noclegów i wyżywienia!!

UWAGA!!! Informacje dotyczące nr konta na zaliczki będą rozsyłane od przyszłego tygodnia!!!

UWAGA!!!! Przypominamy o całkowitym zakazie spożywania alkoholu podczas rekolekcji oraz braku możliwości przebywania w ośrodku zwierząt!!!!

ZAPRASZAMY do zapisów :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez 2016-02-16, 20:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dorota 6
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-10, 21:25   

Chciałabym pojechać na rekolekcje do Laskowic, jadę pierwszy raz, nikogo nie znam. Moje pytanie dotyczy noclegów, jak to wygląda? Czy zostanę ""przydzielona"" do pokoju z kimś, kto też przyjeżdża sam? Pytam, bo nie wiem jakie macie zasady, przy doborze pokoi. I tak ogólnie, jak to wygląda organizacyjnie. :mrgreen:
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-10, 21:34   

Doroto w Laskowicach są pokoje 3 osobowe.
osobno dla pań lub panów wyjątek stanowią małżeństwa :mrgreen:

jeśli jedziesz sama masz szanse mieszkać z dwiema innymi dziewczynami - to naprawdę dobre doświadczenie (sama wspominam moje pierwsze rekolekcje Rychwałd jesień 2009 - poznałam tam wielu wspaniałych ludzi, niektórzy z nich są do dzisiaj moimi przyjaciółmi )
podaj skąd jedziesz - to może ktoś z nas będzie jechał przez twoja miejscowość ( zapisz to z formularzy w uwagach )

Do zobaczenia
 
 
Dorota 6
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-10, 21:46   

Mirko, dziękuję za informację, jadę z okolic Trójmiasta. A to, że będę z kimś w pokoju bardzo mnie cieszy, chętnie kogoś poznam.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-10, 21:52   

My z Trójmiasta jedziemy kilkoma samochodami

zapraszamy na spotkania naszej wspólnoty najbliższe w 3 sobotę lutego - 20 lutego
18.00 msza , 19 spotkanie
Gdańska kościół św Barbary
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-12, 12:49   

Kielce zapisane na Porszewice... póki co grupa 11 osób + 1 dziecko, ale dzisiaj mamy spotkanie, więc... :mrgreen: ;-)

Bożego weekendu dla wszystkich!
 
 
enbe
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-13, 18:10   

Wpisałam się do Porszewic. Moje kolejne podejście, mam nadzieję, że tym razem skuteczne. Liczę, że nie będę jedynym reprezentantem Ogniska Rychwałd :lol:
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-14, 16:41   

Od jutra będą rozsyłane maile z numerami kont "na PORSZEWICE". Bardzo Was prosimy o przesyłanie zaliczek w miarę możliwości szybciej niż wyznaczony termin: 31.03.2016r.

Miejsca są rezerwowane w tempie ekspresowym i zostało już ostatnie 40 w Porszewicach. Po wyczerpaniu rezerwacji... powstanie LISTA REZERWOWA.

Zapraszamy na REKOLEKCJE :mrgreen:
 
 
Kwiatuszek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-14, 20:45   

enbe napisał/a:
Liczę, że nie będę jedynym reprezentantem Ogniska Rychwałd
nie...ja i Dakota jesteśmy zapisane :-D
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-15, 23:43   

UWAGA PORSZEWIczanie ;-)

1. Wszyscy zapisani powinni otrzymac juz maile z nr konta. Prosimy sprawdzic skrzynkę SPAM :!:
2. Ci z Was, którzy zgłaszali kilka osób na ten sam e-adres... otrzymali tyle maili ILE OSÓB ZGŁOSILI :lol:
3. Niestety nie Wszystkim udało się wpisać swoje prawidłowe maile i od jutra będziecie otrzymywać sms z prośbą o sprostowanie :idea:
4. Wszystkie IDENTYCZNE zgłoszenia zostały potraktowane jako JEDNA i TA SAMA OSOBA 8-)
5. W PORSZEWICACH będzie zapewniona opieka dla dzieci, ale tradycyjnie TYLKO i WYŁĄCZNIE na czas konferencji.
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-16, 21:09   

Uwaga, UWAGA! Lista rezerwacji do PORSZEWIC została "zamknięta" :idea:

Od TERAZ będziemy Was wpisywać na listę REZERWOWĄ
8-)
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-16, 21:54   

Sa miejsca w Laskowicach :mrgreen: jeszcze
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-17, 15:12   

mamy też jeszcze miejsca na rekolekcje w Dąbrowicy 11-13.03 z M. Guzewiczem - przepraszam, że się wcinam 8-)
http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=14014

wiem, że inny temat i inny rekolekcjonista, ale duch sycharowski ten sam :-D

z Bogiem.
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-28, 23:38   

UWAGA wybierający się do PORSZEWIC:

1. Wszystkie listy zostały już zamknięte i nie ma żadnych wolnych... nawet "dojazdowych" miejsc.

Niezapisanych ZAPRASZAMY do LASKOWIC :mrgreen:

2. Bardzo prosimy o wpłaty ZALICZEK jak najszybciej czyli do 15-go marca, ponieważ mamy bardzo długą listę REZERWOWĄ oczekujacych na ewentualne zwalniające się miejsca.
3. W tym tygodniu zostanie rozesłany dodatkowy mailing informacyjny w sprawie ZALICZEK i potwierdzenia rezerwacji.
4. Prosimy o sprawdzanie skrzynek SPAM, do których bardzo często trafia korespondencja z naszego e-adresu: rekolekcje@sychar.org
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 6