Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Małżeństwo z góry skazane na rozwód lub nieszczęśliwe życie
Autor Wiadomość
dagma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-13, 23:05   Małżeństwo z góry skazane na rozwód lub nieszczęśliwe życie

Proszę zachować swoje poglądy polityczne dla siebie, nie interesują mnie debaty dot. partii.

Syn wstąpił do młodzieżówki socjalistycznej, spotyka się z muzułmanką o pochodzeniu tureckim i marokańskim. Pytam, co oni razem robią, głównie czytają Marksa, wierzą w światową rewolucję prekariatu oraz mas pracujących na śmieciówkach.

Pytam syna na czym chce budować swoją przyszłość z ,,narzeczoną'', odpowiedział, że na wzorcach partii socjalistycznej jeszcze nikt nie zawiódł się, małżeństwo zbudowane na pracach Rosy Luksemburg i Tito przetrwa każdą zawieruchę.

Co zrobić, aby wybić mu to z głowy?

Córka też spotyka się z młodym socjalistą, chłopak ma jakieś ukryte żale i kompleksy, mówi pięknie po polsku, na moje pytanie czy ma polskie korzenie, podał mi paszport dziadka z 1968 roku z adnotacją, że nie jest on już obywatelem PRL.
Pytał, czy teraz rozumiem, dlaczego kocha socjalizm ponad wszystko, bo tam żółty z czarnym może wziąć ślub.
Dziadek męża brał udział w wojnie domowej w Hiszpanii po stronie rebubliki, później został bojownikiem partyzantki Tito, oraz podczas wojny domowej w Grecji, dostał ordery od samego sekretarza partii.
Mąż należał do komunistycznej partii SFRJ, składał przysięgę, źe zwsze będzie służył ideom
Tito Druze Tito mi ti se kunemo, śpiewał chór złożony z 500 tys. osób.
Poślubienie mnie to też element realizacji tej idei.
Jednak dzieci już do tego stopnia wychyliły się na lewo, że niedługo Europa stanie się nie tylko czerwona, ale też czarna i skosna.
Pomóżcie, co robić... czy grzechy przechodzą na wnuki?
Dagma
 
 
bosa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-14, 12:19   

Cofamy się w czasie?? :shock:
 
 
mare1966
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-15, 08:27   

Dagma , czy ty mieszkasz w Serbi ?
Rozumiem , że mąż nie jest Polakiem ?
Jak długo tam mieszkasz ?


W Polsce raczej nie uświadczysz kogoś takiego jak "młody socjalista"
a jeszcze żeby dwoje młodych czytało
i to Marksa . :mrgreen:
I na jego pismach opiera małżeństwo ? :roll:
Dla nas to jakaś Korea Północna , komunizm w szczytowej formie ( oczywiście nie w Polsce nawet ) .
 
 
dagma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-15, 13:33   

Mieszkam w Austrii, żadna abstrakcja czy Korea Płd.

Syn poznał dziewczynę na Kongresie Młodych Socjalistow, marzy o zostaniu Europosłem albo premierem.

Mąż jest Serbem i prawosławnym agnostykiem. Ale w jego zachowaniu wychodzi prawosławna duchowość, oddawanie czci przywódcom partii komunistycznej oraz umiłowanie śpiewów.

Syn oszalał. Chce poślubić muzułmankę, aby umocnić socjalizm w Europie.

Dagma
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8