Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Ognisko Sychar w Krakowie - Łagiewnikach
Autor Wiadomość
Maria73
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-14, 13:40   Ognisko Sychar w Krakowie - Łagiewnikach

Czy ktoś dzisiaj się wybiera do Krakowa do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Ognisko Sycharu ,ja się wybieram po raz pierwszy ,może ktoś z Was też będzie tam sam bez swojej drugiej połówki .Proszę o pomoc jak dojechać ?
 
 
Maria73
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-15, 13:30   

Witam,

Byłam wczoraj po raz pierwszy na ognisku Sychar w Krakowie ,bardzo dziękuję Wszystkim za serdeczne przyjęcie i wsparcie jakie otrzymałam.
Bardzo wszystkim polecam uczestnictwo w takich spotkaniach ,jak najczęściej jak to możliwe. Wsparcie w tym trudnym czasie jakie się tam dostaje jest bardzo budujące i podtrzymuje na duchu.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie Wszystkich pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9