Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
REKLAMY?
Autor Wiadomość
Blada
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 06:05   REKLAMY?

Czy mój komputer zwariował, czy wprowadzono reklamy na forum??
Po obu stronach ekranu mam cały czas reklamy :-( :-( :-(
Pomocy!!!
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 06:23   

Z tego co mi wiadomo nie wprowadzono reklam (i sprawdziłam jak to u mnie wygląda - żadnych reklam).
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 07:33   

nie ma reklam
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 07:54   

U mnie również. Jednak kiedy korzystałam z kompytera syna, to co chwile włącazły się etwm reklamy i jakies gry i z tego co wiem on wylączył jakąś tam funkcję u siebie i teraz tego nie ma.
 
 
ja_tez
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 12:17   

Blada, tylko Ty używasz ten komputer, czy może też dzieciaki?
 
 
dorotakm
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 13:37   

U mnie nie ma nic
 
 
Blada
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 20:59   

U mnie wszyscy używają jednego niestety. To jakiś koszmar, w ogóle nie mogę się skupić!
Proszę o info,jeśli ktoś wie, jak to wyłączyć !
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 21:34   

Blada napisał/a:
Czy mój komputer zwariował, czy wprowadzono reklamy na forum??

Na forum nie ma reklam, ale w firefoxie pojawiają się reklamy, których nie mozna wyłączyć lub jest bardzo trudno, to jakieś próbki, bo ponoć tak ma być na stałe, że bedą reklamy :evil: , na razie możesz z nimi powalczyć i wywalić
ZMIEŃ PRZEGLĄDARKĘ
 
 
Blada
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 21:39   

Weszłam w opcje internetowe, wszędzie włączyłam maksymalnie wysokie osłony, blokady itp. i zniknęło, ufff.


Cytat:
bo ponoć tak ma być na stałe, że bedą reklamy :evil:


Nieeeee! Ktoś kto o tym decyduje, niech najpierw zobaczy jak to wygląda! rusza się coś i miga po obu stronach ekranu, jakieś postaci z kreskówek, umięśnieni faceci, grube panie, jakieś leki, koszmar!
Przedyskutujmy to. Może lepiej się opodatkować miesięcznie?
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 21:42   

Blada napisał/a:
Przedyskutujmy to. Może lepiej się opodatkować miesięcznie?

Przeglądarki są poza naszym zasięgiem, nie mamy jako użytkownicy wpływu na decyzje właścicieli, możemy tylko je zmienic na inne:-/ jak nas wkurza.
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-24, 08:41   

u mnie dziś pojawił się boczny szeroki pasek z napisami z lewej strony.....co prawda można go zamknąć ale on bez przerwy się pokazuje..... i przesuwa mi stronę forum, także trudno jest czytać i pisać. Sprawdzałam na innym komputerze i na komputerze sąsiada i jest to samo...
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-24, 09:38   

miazia, to nie jest związane z forum, to raczej ustawienia przeglądarki, z której korzystasz
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-24, 09:40   

Przeglądarki nie zmieniałam....do tej pory nie było problemu......no nic jakoś sama muszę się zmagać z tym niedogodnościami :-(
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-24, 09:42   

miazia napisał/a:
Przeglądarki nie zmieniałam....do tej pory nie było problemu......no nic jakoś sama muszę się zmagać z tym niedogodnościami :-(
miazia, z chroma korzystasz o ile dobrze widzę - sprawdzę gdzie to powyłączać i dam znać (tylko teraz zbieram się do pracy)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8