Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga Przasnysz, Ciechanów,Mława, Maków.Maz. i okolice
Autor Wiadomość
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-12, 09:32   

Dziękuję Kingo ;-) ale dziękuję też innym moderatorom na których pomoc i wsparcie zawsze mogę liczyć. Cieszę się, że jesteście.Chwała Panu!

[ Dodano: 2014-05-18, 21:46 ]
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencję pt "Rola duchowości w życiu" która odbędzie się 19 maja (poniedziałek) o godz.18.00 w MDK-U (sala na górze) w Przasnyszu. Konferencję poprowadzi o.Adam Michalski, dyrektor Apostolskiego Ośrodka Trzeźwości w Zakroczymiu.

[ Dodano: 2014-05-19, 21:55 ]
W najbliższy czwartek 22.05.2014r w Dzień Miłosierdzia i święto Św. Rity patronki trudnych małżeństw.w naszej parafii w intencji małżeństw przeżywających trudności i łaskę wierności dla małżonków.
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30 Rózaniec i Koronka
18. Msza Święta w intencji małżeństw
Modlitwy poprowadzi ks. Andrzej Janicki, który na co dzień pracuje w Sądzie Biskupim oraz opiekuję się Ogniskiem WTM Sychar w Płocku.

Dnia 31 maja uroczyste otwarcie ogniska rozpoczynające się Mszą Świętą Inauguracyjną o godz. 14.00.
Więcej szczegółów w najbliższym czasie ;-)
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 01:16   

miazia napisał/a:
W najbliższy czwartek 22.05.2014r w Dzień Miłosierdzia i święto Św. Rity patronki trudnych małżeństw.w naszej parafii
miazia napisał/a:
Modlitwy poprowadzi ks. Andrzej Janicki, który na co dzień pracuje w Sądzie Biskupim oraz opiekuję się Ogniskiem WTM Sychar w Płocku.

YYESS
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-21, 16:56   

Też się cieszę , ze troszkę się u nas dzieje....i proszę o modlitwę...bo bywa też ciężko :-D
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-26, 09:24   

;-)

plakat.png
Plik ściągnięto 4005 raz(y) 153,62 KB

 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-27, 08:26   

Moi drodzy wklejam mapki dojazdu dla tych, którzy zechcieliby nas zaszczycić swoją obecnością podczas otwarcia ogniska.

trasa.png
Plik ściągnięto 40 raz(y) 211,89 KB

 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-27, 08:29   

i 2

Przasnysz.png
Plik ściągnięto 48 raz(y) 123,84 KB

 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-27, 14:23   

miazia napisał/a:
Dnia 31 maja uroczyste otwarcie ogniska rozpoczynające się Mszą Świętą Inauguracyjną o godz. 14.00.
chwała Panu!!!
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-27, 22:35   

Kasia łaaaaaaaaaaaał
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-28, 10:35   

Danka 9 napisał/a:
chwała Panu!!!
mam nadzieję, że uda Ci się zajrzeć do Przasnysza :-D
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-29, 08:09   

Wiecie tak się złożyło (albo tak miało być), że tego dnia u nas w Przasnyszu dużo się dzieję. Dla tych co mogą przyjechać wcześniej czekają dodatkowe atrakcję. Od godz. 10.00 zaczyna się u nas Jarmark Staropolski

http://www.infoprzasnysz....polski-program/
z roku na rok coraz fajniejsza impreza....

a dla tych, którzy mogliby dłużej zostać o godz. 20.00 zaczyna się Msza św. z Modlitwą Wstawienicza - gdyby ktoś musiał pilnie szturmować niebo. Nabożeństwo zaszczyci swą obecnością pan Maciej Bodasiński - reżyser wielu filmów dokumentalnych m.in."Ja jestem", "Duch", "Egzorcyzmy Anneliese Michel " itd.
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-29, 11:03   

Kasiu-Miaziu kochana,
chciałabym być z Wami w sobotę (cały Lublin by chciał :mrgreen: ), ale nie dam rady - mam dzieci w domu i to jednak 263 km - sprawdzałam! Wiem, że z dalsza przyjeżdżają....
Będziemy z Wami duchem i modlitwą!!!! Niech Wam Pan Bóg błogosławi.
Buziaki z deszczowego (bardzo :cry: ) Lublina,
Małgosia Balba
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-29, 11:31   

Balba napisał/a:
Buziaki z deszczowego (bardzo ) Lublina,
Przasnysz też ponury i zimny..ale to się zmieni w sobotę haha :mrgreen:
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-29, 21:45   

Aha i jeszcze jedno po Mszy św. spotykamy się w MDK-u w Sali Otwartego Umysłu (w pobliżu kościoła) a tam niespodzianka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez 2014-06-01, 12:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
atom1706
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-30, 08:30   

Chwała Panu,
jesteśmy świeżo po otwarciu Ogniska w Łodzi, jeszcze raz serdeczne Bóg Zapłać! wszystkim, którzy 17 maja byli z nami:-)
Jest to Wielki Dar mieć wokół siebie dobrych ludzi....

Dziękujemy za zaproszenie, delegacja z Łodzi jutro będzie.

Szczęść Boże!
Do zobaczenia!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13