Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga Przasnysz, Ciechanów,Mława, Maków.Maz. i okolice
Autor Wiadomość
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-13, 23:23   Uwaga Przasnysz, Ciechanów,Mława, Maków.Maz. i okolice

Dzięki Bożej pomocy w Przasnyszu przy parafii św. Wojciecha powstaje ognisko WTM Sychar. Trochę trwało to moje opieranie się aby podjąć się tego trudnego dzieła. Najbliższe ognisko WTM Sychar jest w Płocku 120 km ode mnie trochę daleko...daleko nie tylko jeśli chodzi o odległość ale daleko jeśli chodzi o możliwości dojazdu…. możliwości finansowe… daleko jeśli chodzi o czas…. i pozostawienie dzieci wieczorem. Przasnysz jest takim środkiem dla wielu okolicznych miast i 60 km (Ostrołęka, Szczytno) to już nie jest tak wielka odległość, albo 35km (Mława) czy 25km (Ciechanów, Maków Mazowiecki)
Przez trzy lata walczyłam w Sądzie o nasze małżeństwo wiem, jak jest trudno nie mając wsparcia, dlatego marzyłam o takiej wspólnocie….bardzo mi tego brakowało, było ciężko.... Nikt nie rozumiał sensu mojej walki o uratowanie małżeństwa… Trudno mi jest przyglądać się temu co dzieje się wokół mnie – kolejny znajomy, znajoma… tak po prostu, kulturalnie lub mniej kulturalnie…..porzuca rodzinę na początku psychicznie, a potem fizycznie.
Ci, którzy mieli okazję mnie poznać wiedzą jak stawiałam Bogu kolejne warunki, aby odciągnąć czas podjęcia decyzji o założeniu ogniska a On po kolei je spełniał…. osoby, które myślą tak jak ja…opiekun duchowy…..wakacje….rekolekcje…warsztaty 12 kroków…rekolekcje dla moderatorów i liderów (bo ja się jeszcze nie do końca czuję na siłach)…To wszystko otrzymałam, a ostatnio nawet nową salę na spotkania, dlatego też przyszedł czas by powiedzieć Bogu – bądź Wola Twoja.
W związku z czym moi Drodzy, zachęcam Was do wspólnej modlitwy (razem z grupami modlitewnymi na skype) w intencji powstających ognisk WTM Sychar w Przasnyszu i Szydłowcu - od 15.03.2014 r. - Nowenną do Ducha Św.

Link do Nowenny do Ducha św. - http://mtrojnar.rzeszow.o...ha/porzadek.htm
Link do modlitewnej grupy na skype - http://www.skype.sychar.org

Serdecznie pozdrawiam,
miazia
Ostatnio zmieniony przez 2014-06-01, 12:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-14, 03:11   

super :mrgreen:
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-14, 07:39   

CHwała Panu
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-14, 07:41   

Chwała Panu! :-D
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-14, 07:44   

Gratuluję decyzji. Chwała Panu.
 
 
awaga
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-14, 11:17   

Niech Ci PAN błogosławi.
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-15, 08:31   

twardy napisał/a:
Gratuluję decyzji
sama się sobie dziwię ale dziękuję :-D
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-15, 08:39   

miazia napisał/a:
sama się sobie dziwię ale dziękuję :-D


Też tak miałem ;-) :lol:
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-15, 09:58   

I ja podobnie ;-)
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-15, 19:00   

:-D
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-23, 17:51   

Witaj, bywam czasem w Przasnyszu, moi tesciowie tam mieszkają.
Jakbys miała chęc sie spotkac, to zapraszam na priv.:)
Jestem z modlitwą! Niech Duch sw wspomaga!
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-24, 14:03   

Chwala Panu :mrgreen:
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-13, 22:46   

Serdecznie zapraszamy na spotkanie powstającego w Przasnyszu Ogniska SYCHAR:

W najbliższy poniedziałek 14.04 spotykamy się w parafii św. Wojciecha w Przasnyszu.
17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30 – Różaniec w intencji małżeństw przeżywających trudności
18.00 – Msza Św. w intencji małżeństw przeżywających trudności
Po Mszy. Św. spotkanie w Sali na plebani.
Zapraszam ;-)

[ Dodano: 2014-05-11, 22:40 ]
W poniedziałek 11.05.2014r po raz kolejny spotykamy się w parafii św. Wojciecha. Plan spotkania bez zmian. Zapraszam ;-)
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-12, 00:04   

miazia napisał/a:
Serdecznie zapraszamy na spotkanie powstającego w Przasnyszu Ogniska SYCHAR:


Super
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11