Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie mam już siły na życie w trójkącie z teściową-muszę odesc
Autor Wiadomość
Filomena
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 20:14   

To życzę Ci dobrych owoców Twoich starań dla Twojej rodziny, ale tez radzę, żebyś nie uogolnial na innych swoich doświadczeń.
 
 
rona
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 20:41   

Tuśka, trzymaj się.. Podjęłaś decyzję, a to chyba najtrudniejsze.. przynajmniej dla mnie..
 
 
Tuśka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 20:45   

decyzja trudna,ale czuje ze własciwa. oni by mnie tam zadziobali....
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 21:02   

Tuska -proszę posłuchaj tego świadectwa(jesli nie słyszałaś)
http://www.youtube.com/watch?v=gleoHIroVYY
 
 
kenya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 21:09   

Cytat:
Ja nie zadałem pytania jak mówił do żony.Zadałem pytanie czy chwaliła?


No kurczę, myślałam, że niewiele jest mnie w stanie zdziwić, a jednak Zaleś udalo Ci się!

Tak pojmujesz związek przyczynowo-skutkowy?

Gdyby wystarczająco chwaliła może epitet "głupia piz.." by ją ominął, a co z resztą całego bagienka?
Wstydź się Zaleś. Jednak niewiele rozumiesz.
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 21:16   

kenya napisał/a:


No kurczę, myślałam, że niewiele jest mnie w stanie zdziwić, a jednak Zaleś udalo Ci się!

Tak pojmujesz związek przyczynowo-skutkowy?

Gdyby wystarczająco chwaliła może epitet "głupia piz.." by ją ominął, a co z resztą całego bagienka?
Wstydź się Zaleś. Jednak niewiele rozumiesz.

Ja sie wstydzę ,lecz nie wiem czego szuka Tuska tu na forum.Czy Ona chce naprawic swoje małżeństwo czy się pochwalić,ze opusciła męża.

[ Dodano: 2014-02-06, 21:16 ]
Komu co po moim wstydzie ?
 
 
rona
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 21:18   

Zaleś, czy prowokujesz czy naprawdę nie rozumiesz?
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 21:26   

Rona-zadaję pytanie by otrzymac odpowiedż.
 
 
silverado
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 21:46   

zaleś napisał/a:
Rona-zadaję pytanie by otrzymac odpowiedż.


A Tuska skorzysta ze swojego prawa i nie odpowie....nie qumasz Zales, ze czasami trzeba twardo by kimś wstrząsnąć? A jak nic juz dalej nie działa to i tak trzeba. Zadaj sobie tez pytanie czemu zona odeszła. Tak samo i ja sobie zadaje. I obaj zostajemy z wnioskami bo juz po ptokach....
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 22:04   

Ale to nie jest mój post.

[ Dodano: 2014-02-06, 22:05 ]
(ja wiem ,czemu moja odeszła)
 
 
silverado
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 22:06   

zaleś napisał/a:
Ale to nie jest mój post.

[ Dodano: 2014-02-06, 22:05 ]
(ja wiem ,czemu moja odeszła)


zaleś napisał/a:
Rona-zadaję pytanie by otrzymac odpowiedż.


Jak to, przecież Ty chcesz odpowiedzi....
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 22:10   

Silverado-nie musze zadawac sobie pytania i szukac odpowiedzi-gdyz ją dostałem.(Ciagle to nie mój post)

[ Dodano: 2014-02-06, 22:12 ]
silverado napisał/a:


Jak to, przecież Ty chcesz odpowiedzi....

Wybacz,ale chyba znam lespiej siebie i swoja sytuacje. ;-)
 
 
krasnobar
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-07, 00:08   

zaleś napisał/a:
Wybacz,ale chyba znam lespiej siebie i swoja sytuacje.


a ja myślę, że Twoja żona również ją zna.................jesteś tak męczącym człowiekiem na forum,że doprawdy nie zdziwiłbym się,gdybyś był taki w realu..........szkoda,że pomimo wielu lat dostawania po łbie,nadal uznajesz swój sposób postępowania za słuszny,że nie uczysz się na błędach.........i efektem jest to,że jesteś odsuwany od dzieci............na tyle lat sądów,walk w instytucjach itd...............cudem byłoby nie trafić na rozsądny skład,który by nie zauważył Twojej krzywdy............bardzo więc możliwe,że tej krzywdy nie ma,a to co masz,masz na swoje życzenie............z jednego forum Cię wywalili,na drugim psujesz ludziom nerwy i drażnisz ich swoimi głupimi tekstami..........poczytaj regulamin i wzmianki o tym,w jakim stanie psychicznym przychodzą na to forum skrzywdzone osoby.................pytania do Tuśki czy chwaliła męża,kiedy jej życie wyglądało,jak wyglądało,jest czystym chamstwem...........nie wiem,czemu to robisz i czemu ranisz obcych sobie ludzi.....................z każdym postem zaczynam rozumieć te wszystkie sądy i Twoją żonę.....................sorry,takie są konsekwencje postawy:ja,ja,ja jestem najważniejszy,najmądrzejszy,najlepszy,najskromniejszy......................Tuśko,trzymaj się w swojej sytuacji................izolacja od teściowej,która kręci całą rodziną jest pierwszą i podstawową sprawą,pierwszym krokiem..............najtrudniejszym,ale i najważniejszym...............bądź silna i wpadaj tu często,pisz o wszystkim,nie zwracaj uwagi na głupie uwagi tych,którzy na obcych ludziach pragną się wyżyć................pozdrawiam,Szymon
 
 
silverado
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-07, 07:14   

krasnobar napisał/a:
zaleś napisał/a:
Wybacz,ale chyba znam lespiej siebie i swoja sytuacje.


a ja myślę, że Twoja żona również ją zna.................jesteś tak męczącym człowiekiem na forum,że doprawdy nie zdziwiłbym się,gdybyś był taki w realu..........szkoda,że pomimo wielu lat dostawania po łbie,nadal uznajesz swój sposób postępowania za słuszny,że nie uczysz się na błędach.........i efektem jest to,że jesteś odsuwany od dzieci............na tyle lat sądów,walk w instytucjach itd...............cudem byłoby nie trafić na rozsądny skład,który by nie zauważył Twojej krzywdy............bardzo więc możliwe,że tej krzywdy nie ma,a to co masz,masz na swoje życzenie............z jednego forum Cię wywalili,na drugim psujesz ludziom nerwy i drażnisz ich swoimi głupimi tekstami..........poczytaj regulamin i wzmianki o tym,w jakim stanie psychicznym przychodzą na to forum skrzywdzone osoby.................pytania do Tuśki czy chwaliła męża,kiedy jej życie wyglądało,jak wyglądało,jest czystym chamstwem...........nie wiem,czemu to robisz i czemu ranisz obcych sobie ludzi.....................z każdym postem zaczynam rozumieć te wszystkie sądy i Twoją żonę.....................sorry,takie są konsekwencje postawy:ja,ja,ja jestem najważniejszy,najmądrzejszy,najlepszy,najskromniejszy......................Tuśko,trzymaj się w swojej sytuacji................izolacja od teściowej,która kręci całą rodziną jest pierwszą i podstawową sprawą,pierwszym krokiem..............najtrudniejszym,ale i najważniejszym...............bądź silna i wpadaj tu często,pisz o wszystkim,nie zwracaj uwagi na głupie uwagi tych,którzy na obcych ludziach pragną się wyżyć................pozdrawiam,Szymon


Poza tym, masz Tuska taki przycisk w górnym prawym rogu- "ignoruj":)))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8