Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie mam już siły na życie w trójkącie z teściową-muszę odesc
Autor Wiadomość
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-07, 22:20   

Dabo-jak Ty dużo wiesz o mnie ;-)
Napijesz się ze mną ?
 
 
Samboja
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-07, 22:29   

Tuśka,
To chyba jest dojrzewanie :) stawanie się mądrzejszym, uczenie się całe życie, by na końcu być taką poczciwą starowinką, dojrzałą niczym jesienne jabłuszko, z pobłażaniem patrzącą na młodych uwikłanych w swoje nieszczęścia z głupoty ;)
Trzymaj sie teraz mocno, mimo silnych wiatrów i huraganów trzymaj się. Kurs na życie w godności.
 
 
Dabo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-07, 23:05   

zaleś napisał/a:
Napijesz się ze mną ?

Dzięki ale swoje w życiu wypiłem
A o tobie wiem tyle co o innych czy ty o mnie. Ale skoro lubisz dogryzać innym to bądź gotów że i tobie pojadą.
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-07, 23:24   

Dabo napisał/a:
zaleś napisał/a:
Napijesz się ze mną ?

Dzięki ale swoje w życiu wypiłem
A o tobie wiem tyle co o innych czy ty o mnie. Ale skoro lubisz dogryzać innym to bądź gotów że i tobie pojadą.

Nie moim celem jest jak to nazwałeś dogryzanie.To nie moja natura i nie mój wątek ;)
Ostatnio zmieniony przez zaleś 2014-02-08, 07:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
silverado
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-08, 00:54   

zaleś napisał/a:
Dabo napisał/a:
zaleś napisał/a:
Napijesz się ze mną ?

Dzięki ale swoje w życiu wypiłem
A o tobie wiem tyle co o innych czy ty o mnie. Ale skoro lubisz dogryzać innym to bądź gotów że i tobie pojadą.

Nie moim celem jest jak to nazwałeś dogryzanie.To nie moja natura i nie mój post ;)


Zales, k woli ścisłości- każda Twoja wypowiedz to POST. A założony jest wątek lub temat......bo juz mnie krew zalewa.....


Post - anglicyzm (słup ogłoszeniowy, ogłaszać za pomocą plakatu, przyklejać) ; komentarz, głos w dyskusji - wiadomość, informacja wysłana na grupę lub forum dyskusyjne, napisana w określonym temacie wypowiedź. Może to być pierwsza wiadomość w nowym wątku, wyznaczająca kierunek dyskusji, bądź też będąca odpowiedzią na inny. Obok posta widoczna jest zawsze nazwa użytkownika, który ją napisał, zazwyczaj także informacje o nim oraz data i godzina napisania.
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-08, 08:02   

Dabo napisał/a:

Strasznie czulutki jesteś misiaczku.
Ale nad Tobą to chyba nikt tu się nie pędzie spuszczał i może oczu ci nie wydrapią za takie gadanie.
Baba poszła w pip bo facet był nie halo, tak jak większość z nas.
Teraz będzie chlał i się użalał, ale kiedy zobaczy że już nie bardzo jest się komu użalać, to zatęskni żeby go "pogłaskać?"
Jak już przetańczy swoje i mamuśka zacznie się wnerwiać na niego i zobaczy pana w zielonej koszuli w drzwiach po alimenty to się podrapie po łbie. Jak się pożadnie podrapie to pewnie koło sierpnia zadzwoni do żony z pytaniem czy" mogą porozmawiać o niczym"
I będą żyli .....(wystarczy żyli).

O kim piszesz ?

[ Dodano: 2014-02-08, 08:12 ]
silverado napisał/a:


Zales, k woli ścisłości- każda Twoja wypowiedz to POST. A założony jest wątek lub temat......bo juz mnie krew zalewa.....


.

Sillverado -dziękuję nie byłem pewien,nie wiedziałem :->
Teraz już jestem pewien. :mrgreen:
I życzę opanowania-lejącą krew mozna zatamować,to można leczyć.
hey
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-08, 19:30   

Zaleś, biorąc pod uwagę Twoje zachowanie na forum, oraz ogłoszenie w stopce (forum nie jest słupem ogłoszeniowym, jego cel jest inny), poważnie zastanawiam się nad uznaniem Ciebie za trolla.
 
 
Slawomir
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-08, 21:47   

Tuśka napisał/a:
decyzja trudna,ale czuje ze własciwa. oni by mnie tam zadziobali....


Niech Ci Pan Bóg błogosławi, niech Cię strzeże i niech postawi swoich aniołów którzy będą Cie dalej prowadzić.
Przerobiłem coś podobnego tylko z drugiej strony :-) .
Płace alimenty, Teściowa mieszka w moim mieszkaniu razem z moimi dziecmi i moją żoną / nie-zoną cywilnie. Płacę też raty kredytu za mieszkanie :-) zeby mialy cieplo...
Nie dalo sie mieszkać. To juz cztery lata.
pracuje nad sobą, mam zasadzone widzenia i moge zabierac dzieci do siebie na swieta i ferie zasadzony wyrok. Zona / nie-żona utrudnia jak może, "0" świąt i ferii . Rozprawę w sądzie do dziś pamietam.
RODK-a, oczernianie i ponizanie, przemoc w bialych rekawiczkach. Tak jak u Ciebie cala ceremonia slubna wg tesciowej :-) w kosciele Mariackim. A przed slubem zona pojechala z mamusia do Turcji na wczasy...
To zostanie w pamieci. Ale czas plynie i goi rany. Nie wystapilem o podzial majątku pomimo czterech to juz lat... Mieszkanie zostanie dla dzieci.
Głowa do góry !!
Na forum i na spotkaniach Sychar znajdziesz wielu wspanialych ludzi.
trzymaj się dopiero startujesz:-)
 
 
Tuśka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-12, 15:55   

W końcu odzyskuje życie. Bardzo sie cieszę z podjętej decyzji. W końcu mogę oddychać. Wielka ulga. Minął już ponad tydzień od naszego odejścia a mąż nie raczył nas odwiedzić- nie rozumie o co mi chodziło. Myśli ze pójdę po rozum do głowy i wrócę skruszona.
 
 
helenast
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-12, 16:11   

Tuśka jest zbyt wcześnie... Teraz targają Tobą wielkie emocje... Złość, ból, rozgoryczenie... Daj sobie i mężowi czas ....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8