Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Biała Podlaska- pomyślmy o założenia ogniska
Autor Wiadomość
Iwo1
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-06, 15:53   Biała Podlaska- pomyślmy o założenia ogniska

Sycharowicze, od dłuższego czasu chodzi mi po głowie założenie ognisko sycharowskiego w Białej Podlaskiej. Czekam :->
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-06, 16:00   

A na co czekasz? ;-)
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-06, 16:13   

Tu: http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=10610 masz ściągawkę :-)
I wsparcie duchowe od północy, z Siemiatycz, też już masz :-)
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-06, 17:54   

Wiesz, ja też czekałam.....stawiając Bogu kolejne warunki...a to ja jestem za słaba....brak mi doświadczenia....a to nie mam kapłana....a to za mało osób jest......Kiedy spełniała się każda wymówka.....zaczynało mi brakować argumentów.....Dopiero w Sanktuarium w Oborach Matka Boża rzuciła mnie na kolana i pokazała co znaczy Bądź Wola Twoja....... Nie miałam pomysłu jak zacząć....jak przyciągnąć ludzi...... Jarek w Oborach rzucił hasło.....zorganizuj coś, a my do Ciebie przyjedziemy do parafii ze świadectwem. W Święto Bożej Rodziny rozpoczął się w naszej parafii Tydzień Modlitw za Rodzinę......Bóg sprawił, że na wieczornej Adoracji gromadziło się wiele osób.....a w niedzielę od rana ludzie słyszeli świadectwo uratowania małżeństwa.....Dziś już chyba nie ma w moim mieście nikogo, kto by nie słyszał o Sychar.....a ja odbieram telefony od ludzi, którzy pytają o broszury...materiały....rekolekcje...spotkanie..... Ziarenko zostało zasiane....... Więc z własnego doświadczenia powiem Ci - działaj a Bóg pobłogosławi Twoje działania....... Masz moją modlitwę i odwagi. A ja zaczynam się brać za organizację otwarcia ogniska w Przasnyszu. Chwała Panu
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-06, 18:38   

ale się dziejeeeeeee
Tarnow tez rusza :mrgreen: w tym roku będzie otwarcie kolejnych Ognisk !!!!!
 
 
Iwo1
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-06, 20:39   

Nie jestem sama gotowa, aby z tym ruszyć. Może jest jakaś bratnia dusza z moich okolic.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-07, 19:57   

Iwo zapraszamy na wiosenne rekolekcje Sycharowskie
zobaczysz z czym to sie je :mrgreen:
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-07, 20:18   

.... a wcześniej będą rekolekcje Ognisk Lubelskiego i Puławskiego: http://www.kryzys.org/vie...er=asc&start=42

... to dopiero będzie potrójna uczta :->
 
 
Grzegorz F.
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-11, 22:38   

Szczęść Boże,
co prawda mieszkam w Warszawie, ale pochodzę z Białej Podlaskiej? Iwo, w jakiej Parafii chciałbyś założyć Ognisko? A może u Kapucynów?
 
 
Klara03
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-21, 14:27   

Cytat:
Nie jestem sama gotowa, aby z tym ruszyć. Może jest jakaś bratnia dusza z moich okolic.


Od września w każdą TRZECIĄ środę miesiąca,w kościele Św. Antoniego w Białej Podlaskiej zapraszamy na Mszę Świętą o 18.30 w intencji MAŁŻEŃSTW I RODZIN po mszy osoby przeżywające trudności w małżeństwie spotykają się zakrystii z bratem Piotrem zbieramy się z zamiarem utworzenia Ogniska Sycharowskiego
Ostatnio zmieniony przez 2014-10-27, 06:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rubin
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-22, 15:03   

...
Ostatnio zmieniony przez 2014-12-18, 07:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-22, 16:11   

lubelskie się rozwija sycharowsko ;-)

Lublin jest z Wami - niech się dzieje Wola Nieba!!!!

Z Panem Bogiem - Małgosia
 
 
Rubin
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-20, 09:55   

19.11.2014 odbyło się trzecie spotkanie (a moje pierwsze) - jeszcze nie Sychar, ale już jakiś zaczątek.
Była msza i dobre, tematycznie związane kazanie (brat Piotr stanął na wysokości zadania!), a potem spotkanie przy herbacie. Była dobra atmosfera by się podzielić i świadectwami i trudnościami.
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-20, 10:17   

Brawo Biała!!! Chwała Panu!
czekamy na otwarcie :->

póki co zapraszamy do Lublina - 20.12 (sobota) mamy uroczyste spotkanie opłatkowe i miło by Was gościć...

zapraszamy także do Nysy na "W Nowy Rok z Sycharem" - jedzie parę osób z Lublina - możemy Was zabrać.

Z Panem Bogiem - Małgosia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11