Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA KĘDZIERZYN- KOŹLE
Autor Wiadomość
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-21, 00:23   

Ognisko Opolskie organizuje rekolekcje w Nysie w dniach 22-24 maja 2015. Więcej informacji na stronie http://opole-jacka.sychar.org/
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-06, 18:04   

11.05.2015 r SPOTKANIE OGNISKA KĘDZIERZYN - KOŹLE

Msza Św w Kościele pod wezwaniem Św. Zygmunta i Jadwigi Śląskiej w Koźlu
o godzinie 18.00

Po Mszy spotkanie Ogniska Sychar w salce w Małym Kościółku.

Temat spotkania - "Grzechy pokoleniowe"- wykład popprowadzi ksiądz opiekun naszego ogniska.

Temat ważny, ciekawy !! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-03, 17:10   

8.06.2015r - spotkanie ogniska Sychar- Kędzierzyn-Koźle

O godzinie 18.00 Msza Święta w Kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Zygmunta i Jadwigii Śląskiej w Koźlu.
Po Mszy - spotkanie w salce w małym Kościółku na zapleczu .

Tematy spotkania :
1. Dar z siebie - dzielenie się wrażeniami po lektrzurze książki
o. A.Pelanowskiego "Umieranie ożywiające"
2. O. Maciej Konenc SJ – list otwarty do Sycharków
3. oraz dzielenie się wrażeniami i przeżyciami z Kursu Alfa u franciszkanów
w Głogówku.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-03, 22:01   

A ja myślałam, ze się w 2 poniedziałek miesiąca spotykacie :shock: i nie zdążyłam jeszcze przeczytać rzeczonej pozycji :roll: . Będę się zatem sprężać na weselu :-P ...
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-03, 22:28   

Kochana Zeniu....pierwszy poniedziałek czerwca to był 1.06, a drugi poniedziałek czerwca to- 8.06.


więc wszystko się zgadza- spotykamy sie w każdy drugi poniedziałek miesiąca !!
Tak...sprężaj się...czekamy na Ciebie !!!!! Cmoooooooooooooooooooook !! EL.
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-03, 22:31   

Ano, rzeczywiście. Zakręcona jak korkociąg jestem... Jak ja w ten kalendarz patrzyłam :shock:
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-03, 22:32   

I już wyjaśnione....a to najważniejsze !!
A powiem Ci, że ....rozdział Dar z siebie - bardzo ciekawy...ale....wszystko , co tam napisane, to już wiesz. EL.
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-21, 19:50   

Kochani..... opiekun ogniska Sychar Kędzierzyna- Koźle zaprasza nas i wszystkich chętnych
na Dzień Skupienia na Górę Św Anny 27.06.2015r
do sióstr służebniczek - Góra Św Anny ul. Powstańców Śląskich.

Plan :

9:00 Zbiórka przy kościele parafialnym w Koźlu i wyjazd...lub spotkanie
na miejscu, na Górze św Anny ok 9.30

11;00 Eucharystia
12.00 Anioł Pański,
13.00 Obiad
Siesta (zadanie w terenie)
14:00 Wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja Koronka;
Podsumowanie


Coś było jeszcze o grilu....ale zobaczymy, jak zechcemy.

Zabrać ze soba ew cos słodkiego, cos na grila ( i ustalimy na
miejscu, czy pogoda grilowa)

BARDZO PROSZĘ O PRZEKAZANIE MI INFORMACJI KTO SIĘ WYBIERA ??

na wszelki wypadek mój tej 607- 696 -764
Czekam na Wasze zgłoszenia . EL.
 
 
Hipek
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-21, 20:14   

Mały dodatek dla kolegów, następny dzień tj. niedzielę na Górze Św. Anny pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców. Przewodniczyć Mszy św. o godz. 10 będzie Prefekt Watykańskiej Kongregacji
Nauki Wiary. Może podkreślimy czymś swój udział. ZAPRASZAM
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-27, 20:44   

Zjechaliśmy z Góry Św.Anny.

Odbyliśmy tam pierwsze nasze rekolekcje =ogniska Sychar w Kedzierzynie -Koźlu.

Wyjazd rekolekcjny - był to pomysł naszego opiekuna- Księdza Bartosza Radeckiego i to On przygotował to nasze spotkanie.

Dojechaliśmy najpierw do sióstr zakonnych, gdzie odbyła się Msza Św z pięknym i mocnym kazaniem , specjalnym dla nas.

Potem Ksiądz zabrał nas na spacer,wędrówkę w miesjca, których ja wcześniej nie znałam. Nową drogą obok ścieżki geologicznej, obok krateru wulkanicznego, potem szosą doszliśmy do Muzem Czynu Powstańczego, gdzie zrobiło się patriotycznie . Powtórzyliśmy lekcję historii z Powstań Śląskich- a to przecież historia ziemi, na której żyjemy. Muzeum pięknie odnowione, ciekawe ekspozycje.Następnie traktem leśnym, mocno pod górę , między stacjami Kalwarii, doszliśmy do Domu Pielgrzyma na obiad. Po obiedzie modlitwa z bazylice, pokłoniliśmy sie Babci Chrystusowej- Świętej Annie. A następnie lody i powrót do sióstr, które nas gościły i tam, w kaplicy odbyła się adoracja i razem z siostrami odmówiliśmy Koronkę do Bożego MIłosierdzia. No i na koniec wspólna kawa, rozmowy i nieco luźny wspólny czas.

I jak było ??

Wróciłam podniesiona, zadowolona.....bo tak pięknie, pobożnie i z Bogiem zaczynają sie moje wakacje. Nasz Opiekun, nie mów wybrać lepszego czasu i miejsca.

To były moje pierwsze rekolekcje - w drodze ! Ze spacerem, w ruchu . Część boża przeplatała się z częścią patriotyczną. Był też czas na relalaks, rozmowy. A wykład księdza - jeszcze pracuje we mnie. Cudownie jest tez spotkac sie z Przyjaciółmi i spędzic z Wami czas.

Dziękuję wszystkim, którzy mogli być. Pamiętaliśmy w modlitwie tych, których nie było z nami.

Zaprazamy następnym razem - ksiądz Bartosz juz nam to obiecał !!



A jakie były Wasze wrażenia ?? EL.
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-08, 17:07   

13.07. br zapraszam na comiesięczne spotkanie Ogniska Sychar Kędzierzyn-Koźle



Msza Św w Kościele parafialnym pod wezwaniem Św Zygmunta i Jadwigii śląskiej w Koźlu
o godzinie 18.00.

Po Mszy - spotkanie w salce za Małym Kościółkiem - ale jak zawsze zbieramy sie pod Kościołem prafialnym po Mszy św i idziemy razem.



Temat : Postać Świętego Charbela.



Sercecznie zapraszamy !!!
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-04, 23:18   

10.08.br ( poniedziałek) SPOTKANIE OGNISKA SYCHAR -Kędzierzyn-Koźle.

Msza Św . w Kosciele parafialnym w Koźlu ( pod wezwaniem Św Zygmunta i Jadwigii Śląskiej) o godzinie 18.00.

Po Mszy - spotkanie Ogniska w salce za Małym Kościołem.

Temat spotkanie : Święta Rafka - maronicka zakonnica z Libanu- patronka chorych , cierpiących, skłóconych.



SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-07, 21:35   

Najbliższe spotkanie Ogniska Sychar- Kędzierzyn-Koźle odbędzie się 14.09.br

Tradycyjnie - spotanie rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 18.00 w Kościele parafialnym w Koźlu.

Po Mszy spotykamy się i razem ruszamy do salki przy Małym Kościółku.

Temat spotkania : Umieranie ożywiające- Dar z siebie

Serdecznie zapraszamy !!
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-05, 20:40   

12.10 br, comiesięczne spotkanie naszego Ogniska Sychar w Koźlu.

Msza św o godzinie 18.00 w Kościele parafialnym w Koźlu.

Po Mszy spotykamy się w salce za małym Kościółkiem ( ok godz. 19.00)

TEMATEM spotkania będzie kolejny rozdział z książki- "Umieranie ożywiające " -pt. Dwa rodzaje śmierci.


Porozmawiamy także o Synodzie o rodzinie, który aktualnie trwa w Rzymie - jeżeli mamy już własne uwagi, wnioski, przemyślenia- to podzielimy się tym podczas spotkania.

ZAPRASZAMY się nawzajem !!
EL.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8