Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA KĘDZIERZYN- KOŹLE
Autor Wiadomość
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-08, 18:18   UWAGA KĘDZIERZYN- KOŹLE

Witam Kochani !!

W województwie opolekim - próbujemy założyć drugie ogrnisko. Tym razem w Kędzierzynie-Koźlu.
To dzieło Ks. Pawła....bo Jemu najbardziej zależy .Ks Paweł twierdzi, ze tu....mięzy Oplem, Gliwicami, Raciborzem, Nysą - jest pustynia Sychar i nalezy założyć ognisko, zeby wspierać ludzi w potrzebie !

My, z Kędzierzyna -Koźle, do tej pory uczestniczyliśmy w życiu ogniska w Opolu. Tam mamy Przyjaciół, tam nas z radością przygarnęli . Dzikujemy Wam za miłe gesty, wsparcie, przygarnięcie.

No ale.....jednocześnie...nie zawsze mogłyśmy jeździć do Opola, często coś wypadało.

Aktualnie, na dobry początek, do budowania ogniska w naszej prafii jest nas czworo :
Krysia, Kasia , Piotr ( mój mąż) i ja.
Wspiera nas Ks. Paweł i Andrzej.

Pierwsze próby tworzenia ogniska w Kęzierzynie -Koźlu - rok temu, skończyły się niczym, ponieważ w parafii następowały zmiany.

Nowy Proboszcz jest mega otwarty na Sychar. Przyjął nas z radością i....zgadza się na wszystko !!
Naszym opiekunem ogniska, zostanie Ks. Bartek . Jesteśmy już po pierwszym spotkaniu i.....będzie dobrze !!


Wg planu :

Grupa Skypowa 15.12 p rozpocznie nowenne do Ducha Świętego, w intencji otworzenia naszego ogniska . Nowenna będzie trwała do 23.12.br.

W tym czasie, tu na stronę - wkleję tę nowennę i wszystkich wspierających nas i sympatyzujących - zapraszam codziennie, przez 9 dni do odmawiania z nami tej nowenny.

Otwarcie ogniska planuje się na 3 może 4 sobotę stycznia.....
Hm......się dzieje.....co ??

Pozdrawiam wszystkich serdecznie !!!! EL.
 
 
Marzena N
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-08, 18:22   

Elu wspieram modlitwą... to dobra wiadomość :-) ...
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-08, 19:07   

noooooooo czad ! To ja się dołączam do modlitw i już się wpraszam na otwarcie :mrgreen:
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-08, 19:17   

GosiaH napisał/a:
noooooooo czad ! To ja się dołączam do modlitw i już się wpraszam na otwarcie


Nooo...to dopiero czad !!
Zapraszamy na otwarcie - cały świat !! EL.
 
 
helenast
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-08, 20:03   

Elu bardzo się cieszę i jednocześnie smucę bo Cię stracimy , ale widocznie taka jest wola Boga.... Wspieram modlitwą ...
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-08, 20:18   

Elu :mrgreen:
 
 
Pero64
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-08, 20:37   Re: UWAGA KĘDZIERZYN- KOŹLE

EL. napisał/a:
Witam Kochani !!

W województwie opolskim - próbujemy założyć drugie ognisko. Tym razem w Kędzierzynie-Koźlu.
To dzieło Ks. Pawła....bo Jemu najbardziej zależy.Ks Paweł twierdzi, ze tu....między Opolem, Gliwicami, Raciborzem, Nysą - jest pustynia Sychar i należy założyć ognisko, żeby wspierać ludzi w potrzebie !

My, z Kędzierzyna - Koźle, do tej pory uczestniczyliśmy w życiu ogniska w Opolu. Tam mamy Przyjaciół, tam nas z radością przygarnęli . Dziękujemy Wam za miłe gesty, wsparcie, przygarnięcie.

No ale.....jednocześnie...nie zawsze mogłyśmy jeździć do Opola, często coś wypadało.

Aktualnie, na dobry początek, do budowania ogniska w naszej parafii jest nas czworo :
Krysia, Kasia , Piotr ( mój mąż) i ja.
Wspiera nas Ks. Paweł i Andrzej.

Pierwsze próby tworzenia ogniska w Kędzierzynie -Koźlu - rok temu, skończyły się niczym, ponieważ w parafii następowały zmiany.

Nowy Proboszcz jest mega otwarty na Sychar. Przyjął nas z radością i....zgadza się na wszystko !!
Naszym opiekunem ogniska, zostanie Ks. Bartek . Jesteśmy już po pierwszym spotkaniu i.....będzie dobrze !!


Wg planu :

Grupa Skypowa 15.12 p rozpocznie nowenne do Ducha Świętego, w intencji otworzenia naszego ogniska . Nowenna będzie trwała do 23.12.br.

W tym czasie, tu na stronę - wkleję tę nowennę i wszystkich wspierających nas i sympatyzujących - zapraszam codziennie, przez 9 dni do odmawiania z nami tej nowenny.

Otwarcie ogniska planuje się na 3 może 4 sobotę stycznia.....
Hm......się dzieje.....co ??

Pozdrawiam wszystkich serdecznie !!!! EL.


Szanowni i Drodzy!

Moja Kochana żona tak się śpieszyła z opublikowaniem tej informacji (radosnej!), że narobiła nieco byków (literówek powiedzmy) więc je poprawiłem;)
Ale nie zmienia to faktu, że ognisko będzie w KK!

Pozdrawiam!

P.M. (Pero64) :)
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-08, 21:08   

oj Piotrze :mrgreen:
bardzo się ciesze i jestem z Wami całym sercem !!!!
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-08, 21:36   

Noooo mój Mądry, Kochany Mąż ....cmooooook !!

Kochani... ognisko otwieramy razem z Krysią i Kasią !! Razem- damy radę. EL.
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-08, 22:19   

No i kolejne Ognisko rodem z Opola ;-)

W trzecią sobotę stycznia w Radomsku będą rekolekcje KWC z o.Donatem, więc może lepiej otwarcie Ogniska jednak w czwartą sobotę ;-)
 
 
lena
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-08, 22:23   

No powstrzymać sie nie moge....
El i Piotrze....serce sie raduje...Wy razem,nowe ognisko Sycharowskie....no,no, no...
Ciary na ciele(jak tylko przeczytałam) do teraz mam....usta sie śmieją i oczy z łez ocieram
Pozdrawiam,całuje,kibicuje,szczęścia i błogosławieństwa życzę.....razem zyczymy.
 
 
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-09, 07:58   

Piotrze ,El........ jak miło...jak fajnie. Ty na forum.....
Miałem taka nadzieję ,że się to "zadzieje".
To jest ten efekt ....zmieniaj siebie ,a pod wpływem twoich zmian zmieni się twoje otoczenie.
Nawet jak nie zmieni się widocznie twoje otoczenie to na pewno zmieni się twoje widzenie otoczenia

A to ognisko powstanie.
Pogody Ducha
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-09, 09:06   

EL... Piotr (miło Cię poznać!)... bardzo się cieszę!
Wspieram modlitwą..

Pogody Ducha!
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-09, 11:26   

Elu Piotrze Chwała Panu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8