Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA KRAKÓW
Autor Wiadomość
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-15, 14:39   

Dziękujemy Agnieszko :-)

Pozdrawiam ze Scyzorykowa ;-)
 
 
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-15, 19:39   

Dzięki Aga,

modlitwa baaardzo mi się teraz przyda...zresztą chyba nam wszystkim...

Buziaki!
:-D
agnicha
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-15, 20:01   

Cudownie, Agnieszko :-)
Pozdrawiam z Kresów :-)
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-15, 23:54   

cóż za piękne zakończenie Adwentu . Pełne przygotowanie do Bożego Narodzenia
 
 
Elcia42
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-12-16, 10:13   

Ja też ślicznie dziękuję. Bardzo potrzebna jest zbiorowa modlitwa.
Ja też z Wami byłam chociaż nie nocowałam w nowohuckiej plebani. :-D
 
 
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-16, 17:21   

ja również dziękuję :-)
i pozdrawiam :-)
 
 
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-02, 20:45   

Krakusy kochane

W drugim dniu nowego Roku mam dobrą wiadomość :->
Nabrał realnych kształtów program terapeutyczny 12 kroków w naszym krakowskim ognisku . Na razie nie mogę podac szczegółow gdyz jestem jeszcze przed ostatecznymi rozmowami . Mogę zdradzić jedynie , że osoba która , jeżeli Bóg da , będzie nam prowadzić te warsztaty to wysokiej klasy specjalista duchowny - psycholog :->

Osoby z Krakowa i okolic , które jeszcze nie odważyły się przyłączyc do naszej wspólnoty - serdecznie zapraszam . Ogniska Sychar są wspólnotami otwartymi i w każdej chwili mozna dołączyć jak i idejść . Grupy 12 krokowe są grupami zamkniętymi . Planowane rozpoczęcie - 1 kwartał 2010 . :->
 
 
katblo
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-02, 22:26   

[Jestem z Rzeszowa, bardzo chciałabym się przyłączyć do spotkania w przyszłą sobotę - wiem tylko tyle, że zaczyna się o 17 w ŁAgiewnikach. Jeśli uda mi się dotrzeć, to będę.
Moje marzenie - utworzyć ognisko w Rzeszowie...
Będę wdzięczna za każdą wiadomość na temat rekolekcji dla opuszczonych, zdradzonych, dla matek samotnie wychowujących dzieci.
Pozdrawiam!
 
 
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-08, 12:26   

katblo , wiem , że będziesz , czekamy :-)


Jutrzejsze spotkanie , po zakończeniu Mszy Św , odbędzie się nie w salce Faustinum - jak dotychczas , ale w którejś z salek , w hotelu przy Sanktuarium . Szczegóły - jutro po Mszy Św .
 
 
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-10, 00:30   

Melduję zakończenie spotkania ogniska Kraków - dopiero dotarłam do domu , "zabalowaliśmy " do 24 tej ..... Ojcze Jerzy dziękujemy :->

Wspaniałe ,spotkanie , już widzimy zmiany w nas samych , pojawiają się nowe osoby . Chwała Bogu !!

Modlitwą obejmujemy sycharowiczów z całej Polski .


Reszta raportu na stronie krakowskiej .
 
 
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-08, 10:55   

Na najbliższym spotkaniu naszego krakowskiego ogniska będą zbierane zgłoszenia do programu terapeutycznego 12 kroków .Jeżeli ktoś będzie nieobecny na najbliższym spotkaniu , proszę o wysłanie do mnie na emaila agasychar@gmail.com chęci uczestnictwa w terapii . Ilość miejsc ograniczona .

Rozpoczynamy w marcu , spotkanie organizacyjne - koniec lutego .
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka 2010-02-09, 15:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-09, 14:36   

Zbieramy intencje modlitewne na naszą najbliższą Mszę w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach . Zbieramy intencje z całej Polski i na każdej naszej krakowskiej Mszy prosimy Naszego Pana o cała wspólnotę Sychar . Każda prośba zostaje odczytana głośno . Ojciec Jerzy szczególnie prosił aby to podkreślić , że w ŁAGIEWNIKACH modlimy się w intencji wszystkich sycharowicżów z całej Polski i spoza też , bo nasz Kangurek jest , Jurek , i jeszcze sycharowicze na Wyspach .

Więc proszę wpisujcie swoje prośby :->
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka 2010-02-09, 20:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-09, 15:22   

moja intencja:
Proszę o uzdrowienie relacji małżeńskich Agnieszki i Roberta oraz oddalenie działań Złego Ducha od serca i ciała mojego męża.
Proszę o przecięcie konsekwencji grzechu przeciw pierwszemu przykazaniu w całej naszej rodzinie.
Dziękuję Ci Panie Jezu i Tobie Maryjo ,że pomimo zwątpień jesteście ze mną.
 
 
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-09, 20:03   

intencja Małgosi z Krakowa

O uzdrowienie małżeństwa Małgosi i Andrzeja . O łaskę wiary dla Andrzeja i pokój Boży w sercu Małgosi . O uleczenie zranień ich dzieci .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9