Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
czy ratować zwiazek
Autor Wiadomość
4xAS
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-14, 08:38   

pawel80 napisał/a:
Co jeszcze najważniejsze powiedziała mi na koniec ze Bóg jej błogosławi wynagradza, za to wszystko co przeszła ze mną
dostała szczęście miłość , pracę ( dostała sie do policji w moim mieście )

Ciężko to słuchać ale zapewniam Cię, że więcej w tym chęci "dowalenia" niż obiektywnej refleksji.
Czy Bóg wynagradza jej również za to, że rozdziela ojca od dziecka? Bzdury gadane w afekcie.
Nie komentuj tego, niech spłynie po Tobie.
Przygotuj się na badanie w RODKa. Pewnie będą Cię pytać jak spędzasz czas z dzieckiem, co z nim robisz, jakie zabawy, itp. Zastanów się nad tym i jeżeli nic "mądrego" nie robisz to poszukaj w sieci i zacznij :-) .
 
 
pawel80
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-17, 14:25   

Czy ktoś moze przechodził testy RODKa na czym polegają , czy bedzie konfrontacja moja z dzieckiem bo ost .
wizyty wyglądam jak dziecko mnie widzi bo płacze ucieka dopiero po godzinie przestaje i powoli zaczynamy sie bawić ale to tylko na krótko bo za chwile ucieka do matki
Obawiam się aby u psychologa nie bylo podobnie
 
 
Bety
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-08, 22:04   

Czy na forum są osoby, które w sądzie musiały się tłumaczyć z przynależności do wspólnoty Sychar?
Bardzo potrzebne jest wsparcie.
Paweł właśnie dostał pozew do sądu od żony z wnioskiem o zakaz kontaktów jego z dzieckiem, bo (m.in.).... należy do "sekty Sychar" .

Jeśli ktoś miał podobne sytuacje to Paweł prosi o kontakt.

Jak się bronić i argumentować?
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-08, 22:11   

Nie miałem takiej sytuacji ale uważam, że zawsze można przedstawić w sądzie fakty na temat Sycharu czyli powiedzieć, że jest to wspólnota katolicka, która ma duszpasterza krajowego mianowanego przez Episkopat Polski, oraz opiekunów duchowych w każdym ognisku wspólnoty, którzy działają za zgodą biskupa danej diecezji.
Czyli jest wspólnotą działającą w Kościele Rzymsko-Katolickim w Polsce.
Jeśli sąd uważa, że Kościół Rzymsko-Katolicki w Polsce jest sektą, to rzeczywiście wspólnoty w nim działające też są sektami.
Jeśli jednak sąd nie uważa KRK za sektę, to i wspólnoty Sychar nie może uznać za sektę.
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-08, 22:16   

Można przedstawić w sądzie broszurę sychrowską jako dowód, że nie jest to sekta.
 
 
awe
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-09, 17:04   

ja byłam powołana na świadka u koleżanki. Jak wspomniałam o Sycharze to sędzia jakby zapomniał po co ja tu jestem..........i wszystkie pytania dotyczyły Sycharu a wynikały raczej z ciekawości co to jest, jak działa , czy ja też tu należę.......czułam sie jak ryba w wodzie. Te pytanie nie były złośliwe a ja odpowiadając odzyskałam "grunt pod nogami" byłam pewna tego co mówię a sędzia słuchał uważnie. Myślę, że jeśli sąd będzie pytał o Sychar to jest to okazja do rozpropagowania naszej Wspólnoty. Broń złożonej przysięgi a pomocą, że postępujesz właściwie niech będzie to: https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9