Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdradził - pozamałżenskie dziecko
Autor Wiadomość
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-03, 08:47   Zdradził - pozamałżenskie dziecko

Dzień dobry czy są tutaj osoby które zostały zdradzone i z tej zdrady jest dziecko
Jak sobie z tym poradzić
Czy wybaczyliście
Czy zostaliście w tych związkach

jak żyć, jestem załamana właśnie się wczoraj dowiedziałam. Wcześniej się domyślałam wiedziałam ze mąż mnie zdradził i że ona była w ciąży jednak wierzyłam do końca ze to nie jego on tez był pewny że to nie jego widocznie był pijany. teraz już wszystko jasne było DNA i ma córkę
Tak bardzo się boje o tym wszystkim myśleć jestem na skraju załamania
Pomóżcie doradźcie
 
 
Tolik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-12, 11:53   

kochana, nie jestem w takiej sytuacji wiec nie umiem pomoc ale calym serduchem jestem z Toba:*
 
 
Maciej1212
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-12, 14:15   

Witaj, jestem facetem w takiej sytuacji. Z tym, ze moja żona odeszła już dawno. Natomiast, mogę Ci powiedzieć jak wyglada to z perspektywy faceta. Otóż, wiem, ze to bardzo trudne będzie. Jednak jeżeli jest między Wami miłość, to idźcie razem na terapie do psychologa. Znajdzie poradnie - najlepiej katolicka, gdzie są księża psychologowie. Módlcie się razem...spróbuj jakoś wybaczyć i żyjcie dalej...
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-15, 18:23   

Jest to trudna sytuacja bo kochać się kochamy, ale ja nie potrafię przeżyć tego ze jest dziecko ze ta kobieta ma cześć mojego męża, jest to dla mnie trudne do zaakceptowania ze ma dziecko z kimś innym on oczywiście nie chce być z ta kobieta tak mówi, ale dziecko już jest i co dalej....
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-19, 08:19   

Maciej1212 napisał/a:
jestem facetem w takiej sytuacji. Z tym, ze moja żona odeszła już dawno. Natomiast


pan ma dziecko z inna kobieta czy zona zdradziła i ma dziecko z innym facetem
jeżeli pan to zona nie wybaczyła ???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9