Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Modlitwa o powrót byłego męża, kiedy ma już nową rodzinę
Autor Wiadomość
kawassakizxr7
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-20, 18:17   Modlitwa o powrót byłego męża, kiedy ma już nową rodzinę

Szukała informacji ten temat na forum, ale nie znalazłam, dlatego postanowiłam opisać tutaj swoją sytuację.
Od 10 lat jestem rozwódką, od roku czasu modlę się o powrót męża. Jednak kilka dni temu dowiedziałam się, że ma dziecko z inną kobietą. Ma nową rodzinę. Chciałam zapytać czy w tej sytuacji mogę nadal modlić się o powrót byłego męża?
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-20, 18:37   

kawassakizxr7,
witaj na forum.
Poniewaz to Twoj pierwszy post, to nie wiem czy doczytalas iz prosimy o rozwage podczas pisania, Staramy sie chronic prywatmosc wlasna i naszych rodzin, zatem prosimy o to by nie wyjawiac charakterystycznych szczegolow, ktore umozliwia identyfikacje osob w realu.

Co do modlitwy, o ktora pytasz to zapewne spotkasz sie z roznymi reakcjami od takiej, ze masz do tego co robisz pelne prawo, bo to Twoj sakramentalny maz, z taka ze lepiej jest modlic sie o to by Bog sam ulozyl wedlug wlasnych zamyslow te sytuacje i pewnie z taka, ze dla dobra dziecka powinnas odpuscic.

Zawsze najbezpieczniej duchowo jest trwac w drugiej postawie,choc ona bywa bierna. Jezus w Ewangeliach dawal przyklad nieco innej postawy wobec modlitwy.
Jeśli pozostaniecie we Mnie i moje słowa pozostaną w was, proście o cokolwiek chcecie, a stanie się wam. J 15;7
Czyli namawial do swiadomego wybierania sciezek ewangelicznych, trwania w nauce Jezusa, a to zapewnia nam odpowiednie myslenie i motywacje, ktore gdy formulujesz intencje modlitewne nie napotykaja na przeszkody, bo dylematy moralne sa mniejsze. Zwyczajnie znajac nauke Jezusa wiesz jak postepowac i gdzie jest dobro Twoje i otoczenia. Jesli przyjmiesz takie patrzenie to w nim takze zawiera sie 2 sposob modlitwy tyle ze tu bedzie swiadome dzialanie i w pelni zaakceptujesz rozwiazanie jakie nadejdzie.
Ja sie staram tak wlasnie modlic jak opisalam wyzej, ale nie zawsze mi wychodzi. :roll:
 
 
kawassakizxr7
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-20, 19:29   

Dziękuję za odpowiedź. Bardzo mi to pomogło. Tak jak Pani pisała,każdy doradzał co innego. Ja osobiście uważałam, że muszę postępować zgodnie ze swoim sumieniem, a ona trochę się buntowało,, że chcę odebrać dziecku ojca. Najlepiej jest zostawić to Panu Bogu. Jeżeli uważa, że mamy wrócić do siebie to dobrze, jeżeli nie to też w porządku.

Dziękuję za odpowiedź.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8