Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-27, 22:34   

Zaczynamy tydzień modlitwy w intencji Moniki36

Monika36 napisał/a:
Bardzo dziękuję za modlitwę i proszę o ponową :

" Bardzo Ciebie proszę Panie Boże o zdrowie dla nas , łaskę wiary w Boga dla mojego męża oraz Dary Ducha Św. Ponadto dziękuję za wszystko co od Ciebie otrzymałam. "


Magdy1911

Cytat:
Proszę o modlitwę w intencji uratowania naszego małżeństwa, abyśmy znów mogli być rodziną, o nawrócenie mojego męża. Dziękuję.



Balby



Cytat:
Proszę o modlitwę w intencji uczestników sycharowskich wyjazdów sylwestrowych do Ciechocinka i Nysy, o tych, którzy świętują w domach i za tych, którzy ten czas spędzą sami - o bezpieczne wyjazdy, owoce duchowe tego czasu, o pociechę oraz o wiarę, nadzieję i miłość w nadchodzącym roku. Bóg zapłać.



zuzi73

Cytat:
Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o wpisanie mnie do kolejki. Intencja: o Dary ducha Św dla całej rodziny oraz nawrócenie męża i o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu.......


GosiH

Cytat:
Pięknie dziękuję za modlitwę (przydała się bardzo w trudnym czasie) i ustawiam się w kolejce z prośbą o modlitwę o nawrócenia i pojednania w rodzinie



Nirwanny

Cytat:
Dziękuję za modlitwę w ubiegłym tygodniu, miałam do podjęcia pewną decyzję, i dostałam co do niej bardzo czytelne wytyczne od Niego :-D Zatem ponownie w kolejkę się ustawiam.
Intencja - o dary Ducha Świętego, nieustannie o dobre owoce 12 Kroków, o nawrócenia w rodzinie.



utki2

Cytat:
to i ja poproszę - o uzdrowienie małżeństwa, o umiejętnośc patrzenia na siebie tak jak ON mnie widzi, o zdrowie dla moich dzieci i nas



Jako więc wybrańcy Boży - święci i umiłowani
- obleczcie się w serdeczne miłosierdzie, dobroć,
pokorę, cichość, cierpliwość,
znosząc jedni drugich i wybaczając sobie nawzajem,
jeśliby miał ktoś zarzut przeciw drugiemu:
jak Pan wybaczył wam, tak i wy!
Na to zaś wszystko /przyobleczcie/ miłość,
która jest więzią doskonałości.
A sercami waszymi niech rządzi pokój Chrystusowy,
do którego też zostaliście wezwani w jednym Ciele.
I bądźcie wdzięczni!
Słowo Chrystusa niech w was przebywa z /całym swym/ bogactwie
m

Kol 3,12-16a
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-27, 22:44   

Wklejam nową kolejkę:
Monika_28
MKPINS
jk
maryniaa
JolantaElżbieta
krysia5
annamonika
zenia1780
hiacynta
karkru19
anitaf
kasia.g
BjD
twardy
Blada
LubięMielone
Malłgoś1
AleksandraEwa
Pastylka
Maga2
kas.m
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-28, 11:55   

Dziękuję za modlitwę i nadal proszę o nią w intencji syna Mariusza
 
 
iwonkas
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-28, 12:01   

Dziękuję za modlitwę, proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki. Intencja niezmienna: "O przemianę serca mojego męża Dawida".
 
 
Bożena123
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-28, 14:14   

Bóg zapłać za modlitwę,proszę o dopisanie mnie znowu do kolejki.Intencja o łaskę nawrócenia dla mojego męża Bogusława.
 
 
dorwdow
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-28, 15:51   

Bardzo dziękuję za modlitwę i ponownie ustawiam się w kolejce.
Intencja dziękczynna - za wszystkie otrzymane łaski. Intencja błagalna - o nawrócenie męża i wypełnianie się woli Bożej w życiu wszystkich członków rodziny.
 
 
annmag
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-29, 23:38   

Za męża Jacka o Światło Ducha Św. i łaskę nawrócenia ze złej drogi, którą podąża. O odrodzenie małżeństwa i pokój w naszych rodzinach.
 
 
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-30, 18:34   

Proszę o dopisanie mnie znowu do kolejki :-) (jak ten czas szybko leci) :
O Boże Błogosławieństwo w Nowym Roku dla całej rodziny - o nawrócenie i przemianę męża, owocny wypoczynek, dobre wybory życiowe dla córek.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-30, 19:03   

Proszę o dopisanie do kolejki
Intencja dziękczynna - za szczęśliwe rozwiązanie, za naszego wnuka Tomka - Boże jesteś Wielki
 
 
magda422
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-30, 20:59   

Dziekuje za modlitwę. Proszę o dalsza modlitwę w intencji o Boze prowadzenie dla mnie, mojego meza, syna i najbliższej rodziny (naszych rodzicow i rodzeństwa).
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-03, 22:17   

A teraz tydzień modlitwy w intencji Moniki_28
Monika_28 napisał/a:
Proszę o modlitwę za szczęśliwe rozwiązanie ciąży, które lada moment może nastąpić, o zdrowie dla naszego dzieciątka oraz by narodziny naszego dziecka umocniły naszą wzajemną miłość.


MKPINS


Cytat:
dziękuję za modlitwę.
Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Moja intencja:
"za moją Żonę Agnieszkę, by nie spotykała się z innym mężczyzną, wróciła do męża i domu. Proszę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża. Proszę również o modlitwę w intencji mojej Mamy o skuteczne leczenie z choroby nowotworowej i powrót do zdrowia, aby nie miała przerzutów i nawrotów choroby".


jk

Cytat:
Proszę o modlitwę o otwarcie naszych serc na prowadzenie Ducha Św. w czasie 1 rozprawy rozwodowej w piątek 18.XII.2015 godz. 13.30


Już było, ale modlitwa zawsze się liczy...

maryniaa

Cytat:
dzieki za modlitwe

i zaś do kolejki z intencją o nawrócenia w rodzinie oraz w intencji małżenstwa Grażyny i Jarka oraz Eli i jej męża



JolantaElzbieta

Cytat:
Czy ja mogę też poprosić o modlitwę za mnie? Proszę o wytrwanie w modlitwie i o wiarę, że Pan Bóg mnie wysłucha i pomoże mi w mojej sytuacji po odejściu męża. Mam kryzys i opadam z sił :-(

Ja się też pomodlę za wszystkich opuszczonych i cierpiących tak jak ja. Za siebie nie umiem się modlić. Nie wiem też o co mogę prosić Jezusa.Upadam i wstaję, nie daję się. Ale tracę nadzieję :-(
Nic się nie zmienia w moim życiu i jest mi źle, chociaż wydawało się, że dochodzę do siebie.
Przepraszam Boga za moje wątpienie. :oops:

Bóg zapłać.



krysia5

Cytat:
proszę o zapisanie mnie do kolejki modlitwy cotygodniowej.

Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla córki Elżbiety i błogosławieństwo Boże w mojej rodzinie.



annamonika

Cytat:
Niech spełni się Wola Boża na zbliżającej się mojej rozprawie rozwodowej


Niech będzie błogosławiony Bóg i Ojciec
Pana naszego Jezusa Chrystusa;
który napełnił nas wszelkim błogosławieństwem duchowym
na wyżynach niebieskich
- w Chrystusie.
W Nim bowiem wybrał nas przez założeniem świata,
abyśmy byli święci i nieskalani przed Jego obliczem.
Z miłości przeznaczył nas dla siebie jako przybranych synów
przez Jezusa Chrystusa,
według postanowienia swej woli,
ku chwale majestatu swej łaski,
którą obdarzył nas w Umiłowanym.

Ef 1,3-6
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-04, 08:27   

dziękuję za modlitwę i ustawiam się w kolejce z prośbą o modlitwę o nawrócenia i pojednania w rodzinie
 
 
Monika36
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-04, 13:22   

Dziękuję za modlitwę i proszę o następną.

" Proszę Cię Panie o pokój , zdrowie w mojej rodzinie i dar wiary dla mojego męża. Dziękuję za otrzymane łaski ".
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-04, 13:28   

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla żony i dzieci
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 8