Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
JESIENNE REKOLEKCJE WTM "SYCHAR"
Autor Wiadomość
Kwiatuszek
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-27, 21:24   

Dla mnie rekolekcje były super ...jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i skromności Mirka...czekam cierpliwie,kiedy będzie można obejrzeć rekolekcje na portalu.

Po nadto rekolekcje dają mi możliwość spotkań,rozmów i poznania"w realu"Was...są to cudowne chwile :-D
 
 
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-27, 22:32   

no,no,no świadectwo dabo-szkoda ,że mnie nie było :-( -radość u mnie ogromna :-D
 
 
aksamitka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-28, 08:40   

Wspaniały i błogosławiony czas. Czas refleksji, wyciszenia ale również śmiechu i dobrej zabawy (podziękowania dla ks. Henryka :-) ).

Dane mi było poznać kolejne osoby, które zmagają się dokładnie z tymi samymi trudnościami, które towarzyszą mi od dawna. A to naprawdę pomaga.

I kolejny raz przypomnienie, które pozwala przeżyć kolejny dzień. Małymi kroczkami, myśl tylko o dniu dzisiejszym, resztę zawierz....

Podziękowania również dla ks. Szymona :)
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-28, 17:46   

EL. napisał/a:
Refleksje i owoce rekolekcji na Górze Świętej Anny :

.....piszmy.....



A ja dziękuje za wyjaśnienie tej Ewangelii:

„Gdy Jezus dokończył tych mów, opuścił Galileę i przeniósł się w granice Judei za Jordan. Poszły za Nim wielkie tłumy, i tam ich uzdrowił. Wtedy przystąpili do Niego faryzeusze, chcąc Go wystawić na próbę, i zadali Mu pytanie: Czy wolno oddalić swoją żonę z jakiegokolwiek powodu? On odpowiedział: Czy nie czytaliście, że Stwórca od początku stworzył ich jako mężczyznę i kobietę? I rzekł: Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i złączy się ze swoją żoną, i będą oboje jednym ciałem. A tak już nie są dwoje, lecz jedno ciało. Co więc Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela. Odparli Mu: Czemu więc Mojżesz polecił dać jej list rozwodowy i odprawić ją? Odpowiedział im: Przez wzgląd na zatwardziałość serc waszych pozwolił wam Mojżesz oddalać wasze żony, lecz od początku tak nie było. A powiadam wam: Kto oddala swoją żonę – chyba w wypadku nierządu – a bierze inną, popełnia cudzołóstwo. I kto oddaloną bierze za żonę, popełnia cudzołóstwo. Rzekli Mu uczniowie: Jeśli tak ma się sprawa człowieka z żoną, to nie warto się żenić. Lecz On im odpowiedział: Nie wszyscy to pojmują, lecz tylko ci, którym to jest dane. Bo są niezdatni do małżeństwa, którzy z łona matki takimi się urodzili; i są niezdatni do małżeństwa, których ludzie takimi uczynili; a są i tacy bezżenni, którzy dla królestwa niebieskiego sami zostali bezżenni. Kto może pojąć, niech pojmuje!” (Mt 19,1-12)



A zwłaszcza wytłuszczonych słów. Teraz wiem co mam na nie odpowiadać.
 
 
Sama_ja
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-28, 19:54   

Witajcie
Ja również dziękuję za czas rekolekcji. Byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Zapragnęłam więcej, częściej.... tylko szkoda że trzeba wracać do rzeczywistości. Dziękuję za osoby z którymi mogłam porozmawiać, za ks. Szymona który spadł mi z nieba:), za radość płynącą z Was. To mnie nastraja optymizmem, może nie dzisiaj, nie jutro, ale kiedyś też będę się cieszyć życiem (nawet jak mąż nie wróci). Wiem dzisiaj, że szczęścia muszę szukać w Bogu a nie w moim mężu. Tylko wtedy będę naprawdę szczęśliwa. Był to czas utwierdzenia mnie w mojej walce.Prosiłam Was o modlitwę, wiem że duchem będziecie przy mnie i uda mi się uratować moje życie. W jaki sposób tego nie wiem, ale na pewno Pan Bóg wie co jest dla mnie najlepsze. CHWAŁA PANU
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9