Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
dla kobiet zmagających się z tematem odchudzania
Autor Wiadomość
duzapanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-14, 12:10   dla kobiet zmagających się z tematem odchudzania

"Stworzona by pragnąć. Tęsknoty kobiecej duszy"
Lisa Terkeurst

http://gloria24.pl/stworz...-kobiecej-duszy

Wiele z nas przez dużą część życia zmaga się z tematem odchudzania, diet, podejściem do swojego ciała. Niezależnie czy do zrzucenia mamy 5 kilo, czy 25, bywa to dla kobiet temat ważny i ważki.
Ta książka nie podaje jadłospisów, czy kolejnych cudownych sposobów jak schudnąć, ale w nowy sposób przedstawia problem i jego rozwiązanie.
Okazuje się, że jeśli spojrzeć na sprawę swojej wagi, odchudzania i diety oczami Boga, można się z ty tematem raz na zawsze uporać.

Dla mnie to spojrzenie jest jednym z przełomowych odkryć. Bardzo polecam!
 
 
dorotakm
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-24, 22:04   

Dzięki za tytuł tej książki. Od razu zamówiłam i już przeczytałam, właśnie skończyłam. Niesamowita pozycja, zupełnie inne spojrzenie. Dla mnie to po prostu prezent od Boga, książka która uświadomiła mi jak jedzenie może zniewolić. A przecież ja chcę być wolna. Myślę, że dla niejednej z nas może być ona początkiem nowej wędrówki, nie z dietą cud ale z Jezusem także w tej sferze życia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9