Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
piesza pielgrzymka do Częstochowy z dzieckiem ?
Autor Wiadomość
idaa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-23, 21:11   piesza pielgrzymka do Częstochowy z dzieckiem ?

witam
chciałabym sie bardzo poradzić bo mam już mętlik w głowie. Wczoraj przyszła do mnie myśl pieszej pielgrzymki na Jasną Górę nie wiem skąd taki pomysł mi wpadł ale poczułam ze MUSZĘ tam porostu pójść Mam 3,5letnia córkę i oczywiście chce ja zabrać ze sobą nie wiem czy poradzę sobie...jak w ogóle wygląda te 10 dni marszu może kto byl z dzieckiem ? albo się wybiera? Powiedziałam Mężowi o swoich planach w sumie zszokowany był ale nie pójdzie zemną napewno ( w kryzysie jesteśmy ...)
I tak mam mieszane uczucia czy dobrze robię rodzice sceptycznie podchodzą do tematu "że na tyle dni brać dziecko, poniewierka" itp
Rozmawiałam z księdzem z mojej parafii oczywiście zachęca i ze ludzie chodzą z mniejszymi dziecmi... Proszę o opinie bardzo mi zależy
 
 
Cierpliwy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-24, 00:45   

Witaj. W zeszłym roku szedłem do Częstochowy - ok. 100 km. Cztery dni, każdego dnia po ok. 25 km. Dzieci były na tej pielgrzymce, ale nieco starsze. Sam mam pięcioletniego syna i nie wziąłbym go. Lubi podróżować ale samochodem. Na wózek za duży, na barana za ciężki, a dystanse dla niego o wiele za duże. Ty mogłabyś wziąć wózek... Dochodzą jednak spartańskie warunki noclegów i toalety. No i pogoda... Ja miałem spiekotę, ale może lać... Oczywiście każde dziecko jest inne, inaczej znosi różne rzeczy... Pozostaje jeszcze kwestia skupienia modlitewnego na pielgrzymce. Troska o małe dziecko może rozpraszać w tym względzie. 10 dni to dużo... Miałbym wątpliwości. Poza tym sama nie wiesz jak zniesiesz droge... szłas już kiedyś choć dzień? Przetestuj szlak a dziecko i męża weź za rok:-) powodzenia i z Bogiem.
 
 
sanolia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-24, 11:33   

Nie byłam nigdy na pielgrzymce. Teraz planuje do Lichenia. Od koleżanki chodzącej co rok mogę Ci przekazać jej odczucia. Ona chodzi od lat. Ma 3 dzieci -18, 17 i 13 lat. W ubiegłym roku była z całą trójką. Wcześniej chodziła ze starszą. Ona nie poleca . Nie mogła się skupić, ciągle coś chciały, narzekały- to gorąco, to zimno, nogi bolą, pić, jeść. Wróciła wykończona i poszła po [paru dniach na licheńską- wróciła szczęśliwa. Powiedziała, że bez dzieci to całkiem inna droga, modlitwa, skupienie, że dopiero sama wie, po co idzie.
 
 
idaa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-24, 13:04   

dziękuje bardzo za odpowiedzi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8