Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga Rychwałd!!
Autor Wiadomość
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-31, 10:04   

Dziękuję organizatorom, gospodarzom, w szczególności ojcu Donatowi i Iwonce. Rychwałd jest dla mnie miejscem szczególnym. Pierwsza moje zetknięcie z tym miejscem 5 lat temu, kolejne 3 lata temu, i teraz....Jestem kompletnie w innym miejscu swojego życia, i moge powiedzieć: Bóg czyni cuda. Słowa ojca Bogdana podczas sobotniego kazania pasują jak ulał do mojego życia.

Cieszę się, że mogłam się spotkać z osobami, które poznałam 3 lata temu włąsnie w tym miejscu i patrzeć jak niesamowicie się przemieniliście!

Jestem przekonana, że Sychar w Rychwałdzie to taka studnia Jakuba, gdzie kązdy kto tylko pragnie zaczerpnie Wody Żywej, !


Dziękuję wszystkim'którzy pracując w cieniu, sprawili, że to spotkanie było tak wyjątkowe! Chwała Panu!



PSALM 133


Pieśń stopni. Dawidowa.
Oto jak dobrze i jak miło,
gdy bracia mieszkają razem;
jest to jak wyborny olejek na głowie,
który spływa na brodę,
<brodę Aarona, który spływa
na brzeg jego szaty>
jak rosa Hermonu, która spada
na górę Syjon:
bo tam udziela
Pan błogosławieństwa,
życia na wieki.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-02, 01:57   

:mrgreen:
 
 
enbe
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-17, 14:56   

Ciekawa relacja ze spotkania inauguracyjnego wraz ze zdjęciami i nagraniami na stronie:
http://www.zakonfranciszk...wiat&Itemid=515
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-23, 21:11   

http://vod.tvp.pl/audycje...3-1035/10966458

Rychwałd

Chwała Panu
 
 
iwonkas
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-03, 13:29   

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach organizowanych przez Ognisko w Rychwałdzie , które odbędą się w dniach 13-15 czerwca 2014 w Bystrej (k. Bielska-Białej) w Domu Rekolekcyjnym „NAZARET”.
Tematem rekolekcji jest „Małżeństwo odkrywane na nowo” .

Rekolekcje prowadzi ks. Jarosław Ogrodniczak- Zastępca Dyrektora z Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Katowickiej.

Zapisy oraz informacje pod numerem:
33 862 21 49 (pn.- pt. w godz. 8-16)

Koszt rekolekcji to 140zł.

Potwierdzeniem zapisu na rekolekcje jest wpłata zaliczki w wysokości 50zł za każdą osobę
na konto:
85 8137 0009 0029 7628 2000 0020
[Franciszkański Dom Formacyjno Edukacyjny w Rychwałdzie] z dopiskiem „Rekolekcje SYCHAR”
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8