Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-27, 00:03   

Przed samymi świętami zaczęły spadać na mnie same problemy. Proszę o modlitwę w następujących intencjach:
- o nawrócenie i przemianę męża
- o wyprostowanie trudnych spraw, światło Ducha Św., bym podjęła właściwe decyzje
- za moje córki
 
 
maryniaa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-27, 17:07   

Pieknie dziękuję Wam za modlitwe w tym tygodniu w moich intencjach . Chwała Panu ,że porusza serca oddalonych od Niego i jestem pełna nadzieji ,ze we własciwym czasie moje błaganie o nawrócenia i chrzest wnuczki zostana wysłuchane
Bóg Wam zapłac za wsparcie modlitewne i wspieram modlitwa w Waszych wszystkich intencjach
 
 
MonikaMaria3
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-27, 22:44   

Coś nie widzę siebie w intencjach, ale może to i lepiej. Bo proszę o dopisanie na koniec kolejki intencji
O prawdziwe nawrócenie i przemianę na lepsze mojego męża Tomasza. O to, by mój mąz zaczął postepowac właściwie i obdarzony został mądrością, która pokaże mu dobro i zło. Niech powróci jego dawne, dobre serce i to, jakim kiedyś był wspaniałym człowiekiem.
 
 
Malłgoś1
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-29, 21:36   

Gorąco proszę o modlitwę - O wybaczenie przez męża wszelkich zranień, które doznało jego serce przeze mnie, by Duch św. natchnął go pragnieniem wycofania pozwu rozwodowego. Panie ja wszystko przebaczyłam. Panie uzdrów małżeństwo Małgorzaty i Igora. Panie miej w opiece mojego męża.
 
 
zuzia73
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-30, 21:39   

Bóg zapłac za modlitwę proszę o zapisanie mnie do kolejki. Intencja: o dary ducha świętego dla całejrodziny.Bóg zapłac Zuzanna
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-04, 15:47   

W tygodniu Objawienia Pańskiego modlimy się w intencji AnnySylwii:

AnnaSylwia napisał/a:
Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca mojego męża, aby zaczął ratować nasze małżeństwo, nie wznowił postępowania rozwodowego, jak najszybciej wrócił do domu, żebyśmy razem spędzili nadchodzące święta Bożego Narodzenia, żeby moja teściowa i jej córka przestały niszczyć moje małżeństwo, aby pomogły je ratować, oraz żebym wreszcie znalazła pracę.



Karmel

Cytat:
Serdecznie dziękuję za modlitwę w ubiegłym tygodniu i ustawiam się w kolejce z intencją: o uzdrowienie naszej rodziny ze wszystkich zranień, łaskę wiary oraz o nawrócenie dla męża.



asiulki

Cytat:
Dzięki za modlitwę! Ustawiam się do kolejki po raz kolejny. Proszę Cię Boże o miłość, spokój mojej rodziny, oddaję się w Twoje ręce i uszanuję To co mi dasz-m ufam Ci!



mycha73

Cytat:
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo,by sakrament zwyciężył


magdaleny2013

Cytat:
Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia się małżeństwa mojego i Roberta. Proszę również o modlitwę o siły na przetrwanie dla mnie - niestety zaczyna mi ich brakować , chociaż każdy kolejny dzień to Boże zwycięstwo. Bóg zapłać



Pastylki

Cytat:
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa o pojednanie i jego umocnienie oraz o łaskę wiary dla Piotra. Boże prowadź mnie, bo tak bardzo ciężko mi samotnie walczyć z lekiem, który zakłócił spokój mojego serca i umysłu. Uwolnij mnie od tego lęku i dodaj siły na każdy kolejny dzień. Bóg zapłać.



Macadamii

Cytat:
Z całego serca bardzo proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa (Monika i Tomasz) i rodziny, o pokój naszych serc, dary Ducha Św., wzajemne pojednanie i wybaczenie, o powrót naszej bliskości, o szczęśliwy powrót męża i ojca do naszego domu, o łaskę dla naszych dzieci.



Panie, który objawiasz się wszystkim - bogatym i biednym,
wierzącym i niewierzącym,
spraw, abyśmy nigdy nie wątpili w Twoją obecność,
w Twoje realne istnienie w naszym życiu,
abyśmy nigdy nie obawiali się samotności, bólu i niepowodzenia
- ale wierzyli, że z Tobą wszystko jest możliwe!!!
 
 
JN2006
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-04, 16:50   

Prosze szczegolnie o modlitwe dnia 07.01, bedzie odprawiona Msza Sw. w intencji uzdrowienia malzenstwa Jonasza i Natali
 
 
iwonkas
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-04, 18:14   

Dziękuję za modlitwę, proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki. Intencja niezmienna: O Łaskę nawrócenia dla mojego męża Dawida.
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-04, 20:26   

Ja ponownie ustawiam się w kolejce - z intencją o dary Ducha Świętego, dobre owoce 12stu Kroków, i w intencji Ogniska w Siemiatyczach.
 
 
maryniaa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-04, 20:39   

prosze o modlitwę o nawrócenia w rodzinie i chrzest dla wnuczki
 
 
ewa1974
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-05, 13:12   

Bardzo prosze o modlitwę za mojego męża Jana,o nawrócenie i opamiętanie w związku z jego chęcią rozwodu.....Panie dodaj mu sił na przyszłe dni,miesiące. Prosze o pojednanie i wybaczenie w naszym małżeństwie,o szacunek i miłośc,a dla mnie o przetrwanie,bo jestem sama.................


PANIE -PODAJ MI RĘKĘ JAK PIOTROWI>>>>>
 
 
Tomek_Radom
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-05, 21:16   prośba o modlitwę za nasze MAŁŻEŃSTWO...

Proszę wszystkich przeglądających to forum - ludzi głebokiej wiary, o modlitwę w intencji mojej kochnej żony Anny, która złożyła pozew rozwodowy 20.12.13r., wspominajcie nas w modlitwie....wierzę mocno, nigdy nie jest za późno na nawrócenie...Prosi Tomek.... w imieniu mojej RODZINY...
 
 
MonikaMaria3
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-06, 19:29   

Wiem, że to wczesnie, ale teraz też proszę o modlitwę.
Proszę o przemianę i siłę dla mnie. Spraw Panie Boże bym uniezależniła się od męża, do każdego dnia podchodziła ze spokojem i optymizmem, niezależnie od jego zachowania. Daj mi siłę bym skupiła się na sobie, znalazła lepszą pracę, mieszkanie, była lepszą matką i lepszą kobietą. Daj mi mądrośc, bym podjęła właściwe decyzj w sprawach mojego małżeństwa. Amen.
 
 
nutka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-07, 00:29   

Panie Jezu - pobłogosław rodziny Sycharowiczów, dotknij współmałżonków swoją miłością, rozpal nasze serca, ocal od zatwardziałości, pomóż nam, pociesz nas, uzdrów nas, pojednaj nas z Tobą i z sobą nawzajem, wyzwól nas ze wszelkiego zła, zbaw nas, zlituj się nad nami i obdarz nas wszelkimi potrzebnymi łaskami w drodze do wieczności i w wierności sakramentu małżeństwa. Chwała Ci Panie!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 8