Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
I, II, III i IV Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Autor Wiadomość
elf
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-01, 12:48   

III Róża.
Dziękuję Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski dla mnie i mojej rodziny. Proszę o potrzebę łaski i błogosławieństwo dla mnie i mojej całej rodziny.
 
 
basia_priv
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-01, 16:28   

Potwierdzam uczestnictwo.
Dużo błogosławieństw na Nowy 2014 rok.
 
 
Mufinka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-02, 07:05   

Potwierdzam II Róża intencja: za wytrwanie w postach i modlitwach i postanowieniach
 
 
ewa b.
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-02, 18:50   

Potwierdzam obecność.
Intencja ta sama : o znalezienie pracy, o Bożą opiekę i prowadzenie dla mnie i dla męża Piotra, łaskę wiary i wytrwałości dla nas.
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-03, 00:03   

Jestem i trwam :mrgreen:
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-03, 09:13   

Potwierdzam I róża
Intencja na styczeń: dziękczynna: za otrzymane cuda i łaski... błagalna: o światło Ducha Św. w wychowaniu dzieci, o cierpliwość i pokorę dla mnie... o nawrócenie męża... o umiejętność dostrzeżenia prawdy dla synów i opiekę Matki Bożej nad nimi...
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-30, 16:47   

Kochani, luty tuż, tuż, zmiana tajemnic - zapraszam do przesyłania intencji.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-30, 17:56   

O przebaczenie i pojednanie w naszej rodzinie
Ostatnio zmieniony przez Mirakulum 2014-01-30, 18:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-30, 18:22   

IV RÓŻA intencja

Dziękczynna
Dziękuję za łaski jakimi Bóg obdarza mnie i moją rodzinę każdego dnia.
Błagalna
O uleczenie serca mojego męża z wszelkich krzywd i zranień jakich doznał w życiu oraz o napełnienie go pokojem i miłością pochodzącymi od Pana.

Pozdrawiam
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-30, 22:33   

IV Roza,

DZIEKCZYNNA za O.Grzegorza i wszystkich Jezuitow;
BLAGALNA o wszelkie potrzebne Ojcom BLOGOSLAWIENSTWA i nowego Kaplana = Opiekuna Duchowego dla łódzkiego Ogniska.

Dziekujac za STYCZEN - prosze o Twoje Swiatlo w LUTYM Panie...
 
 
Iwon14
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-30, 22:34   

IV Róża - potwierdzam. intencja błagalna- o doświadczenie miłości Bozej przez mojego męża.
 
 
dorotakm
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-31, 13:51   

III Róża
Dziękczynna za ogrom otrzymanych ostatnio łask, błagalna o moje uzdrowienie wewnętrzne i o przemianę serca mojego męża.
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-31, 15:13   

Dziękczynna za otrzymane łaski i błagalna o uzdrowienie mojej ręki i nawrócenie męża
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-31, 22:18   

I róża potwierdzam...
Intencja na luty: dziękczynna za otrzymane łaski... błagalna: o uzdrowienie mojej mamy... o nawrócenie męża i łaskę przebaczenia... o siłę do stawania w prawdzie dla moich dzieci i dla mnie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9