Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
REKOLEKCJE JESIEŃ 2013
Autor Wiadomość
helenast
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-16, 05:35   

Papież Franciszek 8 paź.

,, ... Tajemnicą chrześcijańskiego życia jest miłość. Tylko miłość wypełnia pustkę, złowrogie pęknięcia, jakie zło otwiera w sercu. ... ,,


Kochani - z takim nastawieniem przyjedźmy i przeżyjmy nasze jesienne rekolekcje na GŚA :-)

DO ZOBACZENIA
 
 
Michaił
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-16, 17:26   

jaki jest koszt rekolekcji bo jakoś mi z głowy wypadło ?
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-16, 17:32   

160 zł pokój z łazienką, o ile dobrze pamiętam :roll:
 
 
Michaił
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-16, 19:16   

czy info ma stronie domu pielgrzyma jest aktualne :
Uwaga! Droga nr 409 Strzelce Op. - Gogolin jest zamknięta do odwołania.
Dojazd do Góry Św. Anny tylko od strony Zdzieszowic i Leśnicy.

?

Od A-4 od Katowic chyba dojadę ?
 
 
Aniołek5
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-16, 20:40   

Hej Michaił ;-)
A będziesz miał jedno lub dwa miejsca w samochodzie?
 
 
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-17, 08:31   

Wszelkie pytania dotyczące dojazdu proszę kierować do Hani z ogniska opolskiego
- na maila haniast@o2.pl
- na pw forum Sychar helenast
- tel: +48 886 785 310
 
 
Pero64
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-17, 15:52   

Witam! Informacja dla osób, które wybierają się w piątek (18.10.) na rekolekcje na Górę św.Anny. Jest zamknięta droga pomiędzy Strzelcami a Gogolinem i w związku z tym proponuję objazdy - czyli jak najlepiej dojechać do Domu Pielgrzyma z autostrady A-4.
Ze strony Krakowa - Katowic na węźle Olszowa w prawo w stronę Kędzierzyna-Koźla drogą 426, na rondzie w Zalesiu Śląskim w prawo i cały czas prosto przez Lichynię do Leśnicy a stąd już pod górkę na św. Annę:). Dla osób jadących z Wrocławia proponuję zjazd na węźle Gogolin w prawo w stronę Kędzierzyna-Koźla drogą 423 do Zdzieszowic przez Obrowiec i Krępną a z tej miejscowości lub ze Zdzieszowic w lewo na św. Annę. Oto mapa dojazdu: http://mapa.zdw.opole.pl/..._drogi_409.html
Pozdrawiam! Piotr - Mąż EL.
 
 
Michaił
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-17, 16:56   

a nie szybciej będzie w prawo z 426 na Janków i resztę wiosek (pierwsza w prawo po zjeździe z węzła) ? Jechałem tak 2 lata temu.
 
 
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-17, 18:44   

Napisałam, że wszelkich informacji odnośnie dojazdu udziela Hania. Jeżeli ktoś będzie potrzebował wskazówek, to wyżej jest podany nr tel.
Ostatnio zmieniony przez Dorota2 2013-10-17, 19:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pero64
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-17, 18:54   

Michaił napisał/a:
a nie szybciej będzie w prawo z 426 na Janków i resztę wiosek (pierwsza w prawo po zjeździe z węzła) ? Jechałem tak 2 lata temu.


Pewnie, że tak ale tam są bardzo wąskie drogi dość kręte i można się pogubić bo dwa razy trzeba np. przejechać pod mostami A-4. Ale jak ktoś lubi przygody to nic nie stoi na przeszkodzie czyli: zjazd Olszowa - Janków - Dolna - Poręba - św. Anna. Wieś Poręba jest urokliwa ( jedziemy w dolinie ) a latem po burzy zerwało asfalt i tam nadal się coś remontuje.

http://www.nto.pl/apps/pb...IAT10/130619416

ale można oczywiście spróbować! :)
 
 
robot321
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-17, 19:00   

Dorota2 napisał/a:
Roboty dawno zakończone

Od robotów to ja tu jestem. Mogę być np. robotem na wysokości albo drogowym ;-)

[ Dodano: 2013-10-20, 22:32 ]
Czemu jeszcze nikt nic nie napisał?
Siedzę tu i czekam i nic.
Złota myśl rekolekcji - jak dla mnie: Kto fałszuje , ten cztery razy się modli. :mrgreen:
Ernest z Nowej Soli.
Czy ktoś może kupił i przeglądał książkę Kształcenie charakteru? Ciekaw jestem opinii. :lol:

Haniu, kocham twoje ciasta. ;-)
 
 
Ewa4791
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-28, 14:58   

Wszystko pięknie zaplanowane i zorganizowane a ciasta przepyszne i tak pięknie podane, że aż szkoda było jeść Dzięki jeszcze raz za ten czas rekolekcji
 
 
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-29, 00:26   

Refleksje po rekolekcjach - patrz i pisz http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=10174
 
 
Ewa4791
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-29, 12:34   

Bardzo dziękuję za drogowskaz :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8