Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Od Basi
Autor Wiadomość
Basia73
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-01, 10:25   

Oczywiście, tylko od nas samych musi wyjść inicjatywa, że "tak, chcę", pamiętając, że w razie czego są ludzie, którzy udzielą wsparcia.

Przeczytajcie treść dzisiejszego czytania :-)
Mt 7, 7-12 Kto prosi, otrzymuje

Słowa Ewangelii według świętego Mateusza

Jezus powiedział do swoich uczniów:
«Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą.
Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to co dobre tym, którzy Go proszą.
Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie. Albowiem na tym polega Prawo i Prorocy».
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-01, 10:34   

Basia73 napisał/a:
Zmieniłam dziś status na "szczęśliwa żona" i w zasadzie ręka mi nie zadrżała
Mam najlepszego męża na świecie.


Moje najszczersze gratulacje :-) :-) :-)

Kibicowałem Wam od ponad dwóch lat, występując na forum jeszcze pod starym nickiem "Winny" i później.
Wasza sytuacja była bardzo podobna do mojej i widząc Wasze starania o utrzymanie i naprawę małżeństwa, życzyłem Wam szczęśliwego zakończenia kryzysu.
Po cichu sam marzyłem, aby moja żona zachowała się w naszym kryzysie tak jak Ty.

Oczywiście jak najbardziej podziwiam i doceniam to jak zachował się Twój mąż.

GRATULUJĘ CI TWOJEJ POSTAWY KRZYK !!!

Moje modlitwy w Waszej intencji zostały wysłuchane. Chwała Panu.

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
 
 
Norbert1
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-01, 11:16   

lena napisał/a:
[i] Pokrzywdzony(z problemem) musi SAM CHCIEĆ SOBIE POMÓC!...inaczej zniszczy doszczętnie zycie swoje i swoich najblizszych!!!.

Pokrzywdzony nie jest bezradny....tylko musi chcieć wyjść z amoku w jakim się znajduje.
Pozycja dozywotniej ,nieszczęśliwej ofiary jest przekleństwem i tak naprawdę końcem życia.


Basiu przytoczyłem to co napisała Lena do słów twoich ...tak chce.....
Kibicowałem wam od poczatku-chocby dlatego ze ja wciąz stoję w martwym punkcie....

i wiem dokładnie (bo widzę)jak umiera powoli rodzina-a ja nic więcej z tym nie umiem ,ani nie potrafie zrobic -nad to co zrobiłem


pozdrawiam i trzymajcie się
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-01, 14:59   

Chwała Panu. :-D
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-02, 03:51   

Basia73 napisał/a:
Zmieniłam dziś status na "szczęśliwa żona" i w zasadzie ręka mi nie zadrżała


Chwała Panu na Niebiesiech, a ludziom miłości doczesnej i ogólnie szczęścia worek. :mrgreen:

twardy napisał/a:
Moje modlitwy w Waszej intencji zostały wysłuchane. Chwała Panu.


No to huk modlitwy przed Tobą twardy,kolejne pary czekają na skuteczny szturm do Nieba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-03, 10:50   

kinga2 napisał/a:
No to huk modlitwy przed Tobą twardy,kolejne pary czekają na skuteczny szturm do Nieba


Mam już "na tapecie" kolejne małżeństwa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9