Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
I, II, III i IV Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Autor Wiadomość
robert1973
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-01, 23:12   

Witam serdecznie wszystkich Sycharowiczów w nowym roczku. Życzę mnóstwa łask od naszego Pana narodzonego w ubogiej stajence. Niech przemienia nasze dusze i wylewa Swoją Miłość na rany naszych serc.

W styczniu intencja taka jak w grudniu, modlę się tajemnicą: zesłanie Ducha Świętego,


Pozdrawiam Was Bracia w Panu
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-02, 20:38   

Kochani na forum wkradł się techniczny chochlik noworoczny. :-P Już odblokowany jest temat Róż.
Zainteresowanych przepraszamy i serdecznie zapraszamy do potwierdzania uczestnictwa i wpisywania intencji. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez kinga2 2011-01-02, 22:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marlinek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-02, 21:31   

Potwierdzam swój udział w modlitwie różańcowej w Róży św. Moniki. Intencja ta sama, co w grudniu.
Pozdrawiam!
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-02, 21:45   

Potwierdzam udział, intencja na styczeń: o światło Ducha Świętego dla mojego męża, o wyzwolenie z nałogu, o otwarcie oczu i serca... dla mnie o Boże prowadzenie i przemianę wewnętrzną, abym potrafiła wyjść mu naprzeciw... dla naszych dzieci o zdrowie, radość życia i opiekę Matki Bożej.
Dziękuję!!
 
 
motylek9
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-03, 00:01   

Potwierdzam udział w II Róży
 
 
Agnieszka_ns1
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-03, 00:07   

Potwierdzam swój udział w III Róży. Moja intencja na styczeń: proszę o pomoc w uporządkowaniu wielu starych spraw ciążących na naszym małżeństwie i o światło Ducha Swiętego przy podejmowaniu decyzji z tym związanych. O łaskę uzdrowienia naszych przeżyć.
 
 
LK
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-03, 01:08   

Witajcie w Nowym Roku ;-)
Życzę Wam aby obfitował w Boże łaski.

Potwierdzam swój udział w I Róży i proszę o modlitwę w intencji:
1. Panie, prowadź i umacniaj naszą Rodzinę, niech będzie świadectwem Twojej Miłości i Chwały. Przygarnij osoby szkodzące rodzinom, aby zrozumiały, że własnego szczęścia nie zbudują na cudzym nieszczęściu.
 
 
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-03, 02:49   

Kochani,
w poniedziałek (3 stycznia) umieszczę intencje i Róże.
Przepraszam za opóźnienie ale "troszki" nam się Sylwester "przedłużył".... :-P

póki co - składam Wam wszystkim najlepsze życzenia na Nowy Rok...wytrwałości i jak najobfitszych owoców Waszej obecności tutaj - w Różanecznikach.

pozdrawiam
agnicha
 
 
rmab
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-03, 15:00   

Witam.Jestem to pierwszy raz.Mam pytanie jak można dołączyć do odmawiania wspólnego różańca?
Pozdrawiam
 
 
Mufinka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-03, 20:11   

rmab napisał/a:
Witam.Jestem to pierwszy raz.Mam pytanie jak można dołączyć do odmawiania wspólnego różańca?
Pozdrawiam


Miriam mamy kolejną osobę do IV Róży ?
 
 
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-04, 01:51   

Styczeń – Intencje Papieskie

Ogólna:

Aby bogactwa świata stworzonego – jako cenny dar Boga dla ludzi – były chronione, dobrze wykorzystywane i dostępne dla wszystkich.
Misyjna:
Aby chrześcijanie doszli do pełnej jedności, świadcząc, że Bóg jest Ojcem całej ludzkości.


Intencja wspólnotowa na grudzień
♥♥♥

Aby Pan błogosławił , cudownie uzdrowił i połączył wobec ludzi, wszystkie małżeństwa wspólnoty SYCHAR

-prosimy o modlitwę w intencji Ojca Jerzego - naszego opiekuna duchownego, który teraz własnie odbywa swoje osobiste rekolekcje.
O serce otwarte na działanie Ducha Świętego oraz obfite owoce tych rekolekcji...
-w intencji naszej Kasi - o pełne uzdrowienie Kasi z choroby nowotworowej




Pierwsza Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Patron: Św. Teresa od Dzieciątka Jezus

Opiekun duchowy: ojciec Jerzy Karpiński SJ


Intencje modlitwy wstawienniczej

W styczniu modlimy się szczególnie w intencjach:

Andrzej za moje małżeństwo i naszą wspólnotę SYCHAR
Dorota2 o nawrócenie i przemianę męża, o Boże błogoslawieństwo dla całęj rodziny na przyszły rok i pojednanie wszystkich małżonków
Elcia42 o pojednanie w naszych rodzinach, wzajemne przebaczenie.
LK Panie, prowadź i umacniaj naszą Rodzinę, niech będzie świadectwem Twojej Miłości i Chwały. Przygarnij osoby szkodzące rodzinom, aby zrozumiały, że własnego szczęścia nie zbudują na cudzym nieszczęściu.
robert1973 Proszę Cię Dobry Ojcze o Światłość, siłę, wytrwałość, cierpliwość, czystość duszy i ciała, wskazuj mi drogę przemiany mojego serca, lecz proszę wszystkie moje rany. Proszę także o łaskę przemiany serca mojej żony, o jej nawrócenie i pojednanie małżeńskie
Danka9 Dziękuje Panu Bogu za wszytskie łaski i Jego opiekę nad naszym małżeństwiem i proszę o dalsze leczenie naszych serc. Dla mnie prosze swiatlo Ducha sw w sprawach zwiazanych z edukacją
Glondi Dziękuję Ci Boże za tak wiele łask i dóbr jakimi mnie ostatnio obdarzyłeś, proszę o łaskę nawrócenia dla Marcina, o Twoje Światło by w każdej sytuacji wskazywało nam drogę do Ciebie
kinga2 O łaskę nawrócenia dla małżonka i otwarcie się na pojednanie nas obojga w Bogu i ciele
ak70 o światło Ducha Świętego dla mojego męża, o wyzwolenie z nałogu, o otwarcie oczu i serca... dla mnie o Boże prowadzenie i przemianę wewnętrzną, abym potrafiła wyjść mu naprzeciw... dla naszych dzieci o zdrowie, radość życia i opiekę Matki Bożej.


Część I - tajemnice radosne
1.Zwiastowanie Maryi Pannie Danka9
2.Nawiedzenie św. Elżbiety kamyk07
3.Narodzenie Pana Jezusa Kecaj
4.Ofiarowanie w świątyni Alda
5.Znalezienie Pana Jezusa Glondi

Część II - tajemnice światła
1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie kinga2
2.Objawienie się Pana Jezusa na weselu w Kanie Galilejskiej ak70
3.Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia sofia
4.Przemienienie na górze Tabor Joanna0112
5.Ustanowienie Eucharystii n_tesia4

Część III - tajemnice bolesne
1.Modlitwa w Ogrójcu Andrzej
2.Biczowanie Pana Jezusa raula
3.Ukoronowanie cierniem Dorota2
4.Droga krzyżowa Elcia42
5.Śmierć Pana Jezusa na krzyżu kasia1

Część IV - tajemnice chwalebne
1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa LK
2.Wniebowstąpienie Pana Jezusa Dar
3.Zesłanie Ducha Świętego robert1973
4.Wniebowzięcie Matki Bożej miriam
5.Ukoronowanie Matki Bożej PaulM

Osoba która odmawia 1Radosną w danym miesiącu odmawia również modlitwę wstępną- Wierzę w Boga, / Ojcze nasz/ 3 x Zdrowaś Maryjo / Chwała Ojcu

Druga Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Patron - św. Monika

Opiekun duchowy: ojciec Jerzy Karpiński SJ

Intencje modlitwy wstawienniczej

W styczniu modlimy się szczególnie w intencjach:

TEOR w intencji mojej rodziny,aby dobry Bóg nam błogosławił i prowadził prostymi drogami.
Marlinek o łaskę wiary i nawrócenie Piotra oraz za Polskę
Mirakulum O nawrócenie i zjednoczenie w mojej rodzinie , zerwanie z nałogami .
Chmurka o uzdrowienie relacji małżeńskiej między mną a moim mężem.
chris O Bożą opiekę nad naszą rodziną, o łaskę szczerego wybaczenia, uzdrowienia naszego małżeństwa na solidnym fundamencie wiary
Maria67 o uzdrowienie wzajemnych relacji z moim mężem, o łaskę wybaczenia, cierpliwości w rodzinie. O pomoc Ducha św. w odbudowywaniu naszego małżeństwa i błogosławieństwo dla naszych dzieci.
agnicha proszę o otwarcie się na wolę Boga w tym Nowym Roku i abym nie przeszkadzała Mu działać w moim życiu
basia_priv Dziękuję Bogu za szczęśliwe prowadzenie naszego małżeństwa przez 40 lat i proszę Ciebie Boże o dalsze łaski dla nas i rodziny.


Część I - tajemnice radosne
1.Zwiastowanie Maryi Pannie krzysztof256
2.Nawiedzenie św. Elżbiety Kazia
3.Narodzenie Pana Jezusa Mirakulum
4.Ofiarowanie w świątyni Chmurka
5.Znalezienie Pana Jezusa Ela K

Część II - tajemnice światła
1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie lilia
2.Objawienie się Pana Jezusa na weselu w Kanie Galilejskiej shrequ
3.Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia chris
4.Przemienienie na górze Tabor Maria67
5.Ustanowienie Eucharystii Marlinek

Część III - tajemnice bolesne
1.Modlitwa w Ogrójcu basia_priv
2.Biczowanie Pana Jezusa trojka
3.Ukoronowanie cierniem TEOR
4.Droga krzyżowa Halszka
5.Śmierć Pana Jezusa na krzyżu ketram

Część IV - tajemnice chwalebne
1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa dk2008
2.Wniebowstąpienie Pana Jezusa motylek9
3.Zesłanie Ducha Świętego w.z.
4.Wniebowzięcie Matki Bożej Lylda
5.Ukoronowanie Matki Bożej agnicha

Osoba która odmawia 1Radosną w danym miesiącu odmawia również modlitwę wstępną- Wierzę w Boga, / Ojcze nasz/ 3 x Zdrowaś Maryjo / Chwała Ojcu

Trzecia Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Patron: Św. Józef

Opiekun duchowy: ojciec Jerzy Karpiński SJ


Intencje modlitwy wstawienniczej

W styczniu modlimy się szczególnie w intencjach:

katblo uwielbiam Cię Panie Jezu w sercu mojego męża i moich dzieci, proszę o nawrócenie i pojednanie
Agnieszka_ns1 proszę o pomoc w uporządkowaniu wielu starych spraw ciążących na naszym małżeństwie i o światło Ducha Swiętego przy podejmowaniu decyzji z tym związanych. O łaskę uzdrowienia naszych przeżyć.
Aleksandra1001 O uzdrowienie naszego małżeństwa, o przemianę naszych serc i poddanie się woli Bożej
Jarek321 o uzdrowienie mojego małżeństwa i całej rodziny, o wzajemne przebaczenie w rodzinie, o prowadzenie przez Ducha Świętego dla mnie, żony i synka oraz o pomoc i prowadzenie nas przez naszych Aniołów Stróżów; o pełnienie Woli Bożej za wstawiennictwem mojego patrona z bierzmowania: Św. Michała Archanioła
marzena0711 Proszę o nawrócenie mojego męża i uzdrowienie naszego małżeństwa o łaski potrzebne dla nas
elf Proszę o łaskę nawrócenia dla męża jego przemianę duszy i serca, potrzebne łaski dla nas oraz Błogosławieństwo Boże dla naszej rodziny
zuzia73 o uzdrowienie mojego małżeństwa, o łaske nawrócenia mojego męża Stanisława o pomoc i błogosławieństwo w mojej pracy i wszelkie potrzebne łaski.
izabela1115 Aby Duch Święty,udzielił całej Wspólnocie SYCHAR, pełni radości i pokoju w wierze,i byli bogaci w nadzieję


Część I - tajemnice radosne
1.Zwiastowanie Maryi Pannie Mirka5
2.Nawiedzenie św. Elżbiety Jola90
3.Narodzenie Pana Jezusa Anais
4.Ofiarowanie w świątyni izabela1115
5.Znalezienie Pana Jezusa pafcioooo

Część II - tajemnice światła
1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie Zuzia73
2.Objawienie się Pana Jezusa na weselu w Kanie Galilejskiej trudny
3.Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia kalorka
4.Przemienienie na górze Tabor elf
5.Ustanowienie Eucharystii barbórka

Część III - tajemnice bolesne
1.Modlitwa w Ogrójcu ewulek
2.Biczowanie Pana Jezusa Jarosław
3.Ukoronowanie cierniem katblo
4.Droga krzyżowa Agnieszka_ns1 
5.Śmierć Pana Jezusa na krzyżu Jedna

Część IV - tajemnice chwalebne
1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa Aleksandra1001
2.Wniebowstąpienie Pana Jezusa Ewek
3.Zesłanie Ducha Świętego Jarek321
4.Wniebowzięcie Matki Bożej landis85
5.Ukoronowanie Matki Bożej marzena0711

Osoba która odmawia 1Radosną w danym miesiącu odmawia również modlitwę wstępną- Wierzę w Boga, / Ojcze nasz/ 3 x Zdrowaś Maryjo / Chwała Ojcu
Ostatnio zmieniony przez 2011-01-08, 00:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-04, 02:02   

Kochani,
mamy już 5 osób na nową Różę (akurat 1 część) ale
NIE WSZYSCY POTWIERDZILI SWOJE UCZESTNICTWO W NASZYCH 3 ISTNIEJĄCYCH RÓŻACH.

proszę osoby, które jeszcze tego nie zrobiły o potwierdzenie!
 
 
sofia
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-04, 14:25   

potwierdzam modlitwe w Pierwszej Rózy.

Niech Was Bóg błogosławi i strzeże.
 
 
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-07, 22:40   

Drogie Sycharki,

chciałabym dołączyć do intecji WSZYSTKICH RÓŻ modlitwę w intencji Ojca Jerzego - naszego opiekuna duchownego, który teraz własnie odbywa swoje osobiste rekolekcje.
O serce otwarte na działanie Ducha Świętego oraz obfite owoce tych rekolekcji...

Myślę, że Ojciec Jerzy nie pogniewa się jeśli wkleję tu fragment naszej korespondencji:
"...Pamiętam o Was wszystkich w modliltwie - w Boże Narodzenie włączyłem Was szczególnie do Mszy św., natomiast teraz pamiętam u Trapistów, gdzie rozpocząłlem Nowy Rok i pozostanę na rekolekcje osobiste do 15-go stycznia, trapistów gdzie żył Tomasz Merton. Właśnie ze względu na niego tutaj przyjechałem. Dzisiaj w tym klasztorze widzę około osiemdziesięciu mnichów, rozmodlownych, chwalących śpiewem psalmów Boga, od trzeciej piętnaście rano do ósmej wieczorem, z przerwami na pracę, bo utrzymują się przede wszystkim z rolnictwa..."

...gdy to przeczytałam, poczułam po prostu że chcę się z Wami podzielić tym, że mimo tak dużej odległości nadal jesteśmy wszyscy tak blisko Ojca - w jego sercu....
Proszę abyśmy i my nie zapominali o Ojcu Jerzym jak i o pozostałych opiekunach duchownych naszej wspólnoty....

pozdrawiam serdecznie
agnicha
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9