Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-09, 15:51   

Bardzo Wam dziekuje

duzo sie dzialo nowego w tym tygodniu
odkrylam nowe rzeczy
przekleję bo nadal aktualne: :)

Kochani, bardzo bardzo dziękuję za modlitwę, to niesłychane, ile osób wspiera nas swoją modlitwą
takiego otulenia dobrem to ja w życiu nie czułam
jak teraz.....Bogu i Wam niech będą dzięki....znów się zmienia w moim małżeństwie...na dobre!

proszę Małgosiu o dopisanie na koniec kolejki, to juz będzie czwarta rundka :-D
 
 
ANNA GOLA-HAMED
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-11, 22:56   

BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MOJEGO MĘŻA AKA.BOŻE NAWRÓĆ MOJEGO MĘŻA I SPROWADŻ GO DO DOMU,WYRWIJ ZE SZPONÓW ZŁA,OTWÓRZ MU SERCE I NAPEŁNIJ JE MIŁOŚCIĄ DO MNIE I DO NASZEGO SYNA ,ABY ZROZUMIAŁ ILE ZŁA NAM WYRZĄDZIŁ ZŁA OSZUKUJĄC I ZDRADZAJĄC.
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-18, 11:24   

W tym przedświątecznym tygodniu modlimy się za barbórkę

barbórka napisał/a:
bardzo dziękuję za modlitwę ona naprawdę pomaga, proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki moja intencja:
o zrozumienie miłość oraz dary Ducha świętego dla nas i córeczek.


za marzenę0711

Cytat:
Dziękuję za modlitwę i proszę o wpisanie mnie na koniec kolejki.
Proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa, o Światło Ducha Świętego dla nas i naszych dzieci.


i za zuzię73

Cytat:
Dzięki za modlitwę i proszę o wpisanie mnie na koniec kolejki. Intencja ta sama


Zuziu, podaj intencję, bo trudno jest mi szukać kilka tygodni wstecz...

Kochane dziewczyny - pamiętamy o Was,
zanosimy Wasze modlitwy do dobrego Boga,
naszego wszechmogącego i kochającego Ojca!


PS.
Gogolu, bardzo przepraszam za pomyłkę, nie wiem, jak to się stało :-(
 
 
zuzia73
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-18, 17:25   

Moja intencja: proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa o łaskę nawrócenia mojego męża Stanisława o pomoc i błogosławieństwo w mojej pracy.
 
 
Jola90
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-19, 18:38   

Mój mąż jest Krzysztof.
Dziękuję za modlitwę i poproszę o dopisanie mnie na koniec kolejki.
Intencja: proszę o nawrócenie męża Krzysztofa i siłę dla niego do wyzwolenia się z grzechu.
 
 
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-25, 12:52   

Dziękuję za modlitwę i proszę o wpisanie mnie na koniec kolejki.
Proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa, nawrócenie męża i o Światło Ducha Świętego dla nas i naszych dzieci.
 
 
zuzia73
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-25, 15:17   

Dziękuję za modlitwę proszę o wpisanie mnie na koniec kolejki. Intencja: prosze o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa o łaskę nawrócenia mojego męża Stanisława i o pomoc i błogosławieństwo w mojej pracy.
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-30, 15:37   

Przepraszam za świąteczną przerwę, już jestem na posterunku,
od dzisiaj modlimy się za KAZIĘ

Cytat:
Serdeczne Bóg Zapłać za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki w intencji zdrowia i błogosławieństwa Bożego dla mnie i mojego synka. Pozdrawiam Kazia


za liu

Cytat:
Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki. Proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa, o powrót męża do domu, zerwanie kontaktów z kochanką i odrodzenie miłości w sercach nas obojga. Bardzo proszę również o dar przebaczenia.



i za Łezkę13
Łezka13 napisał/a:
Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, o wypełnienie się woli Bożej w małżeństwie.


W nowym roku życzę wszystkim wszelkich potrzebnych łask Bożych!
 
 
agnieszka777
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-30, 16:49   

Błagam o modliwę wstawienniczą w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa, kóre jest zagrożone rozwodem i nawrócenia mojego męża Mariusza. Niech dobry Jezus wypełni serce mojego męża prawdziwą miłością do mnie i naszego synka. Bóg zapłać wszyskim za modliwę
 
 
jaklew
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-30, 20:08   

Ja również proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa.
 
 
Renata42
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-02, 15:56   

Szczęść Boże. Zbliża się moja kolejka.
Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojego małżeństwa , za pojednanie wybaczenie sobie dawnych urazów oraz odrodzenie prawdziwej miłośći w naszych sercach do siebie nawzajem, za nawrócenie mojego męża Jarosława oraz powrót męża do wypełniania obowiązków męża i ojca.
Bóg zapłać wszystkim za modlitwy.
Renata
 
 
Maga2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-03, 08:43   

Pokornie proszę o modlitwę w intencji nawrócenia dla mojego męża i o łaskę stałej pracy dla mnie, bo praktycznie jestem bez środków do życia. Nie orientuję się w kolejkach ale cierpliwie będę czekać. Bóg zapłać.

[ Dodano: 2011-01-03, 09:14 ]
A może jakaś Osoba wyjaśni mi kiedy będzie moja kolejka, bym mogła łączyć się duchowo.Z góry serdeczne Bóg zapłać. Pozdrawiam Wszystkich na tym forum.Życzę Szczęśliwego Nowego Roku i Łask Bożych tak bardzo Nam potrzebnych. Tak bardzo.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-03, 15:47   

Maga2 napisał/a:
A może jakaś Osoba wyjaśni mi kiedy będzie moja kolejka, bym mogła łączyć się duchowo.Z góry serdeczne Bóg zapłać.


No tu z tym problemem wszyscy mamy obcierki :mrgreen:
Najbezpieczniej poczekać ,aż moderatorka uaktualni listę oczekujących. Robi to co jakiś czas.
Inny sosób to cofnąć się do poprzedniego uaktualnienia , odliczyć te osoby, za które pomodliliśmy sie do tego momentu, gdy pytasz i dodać te, które się wpisały przed tobą od czasu ostatniego uaktualnienia, ilość osób ( z całęj listy)podzielić na trzy i wyjdzie Ci w wyniku tego ilość tygodni, które upłyna do Twojego tygodnia. Jeśli zrobisz to uwaznie powinno Ci się zgodzić. :-D
 
 
liu
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-06, 00:07   

Bog zaplac za modlitwe w tym tygodniu mojej intencji.Prosze o dopisanie mnie na koniec kolejki i modlitwe o nawrocenie mojego meza ,jego powrot do domu i o laske przebaczenia dla mnie.Bog Zapłac
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 8