Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2011-12-31, 00:24
Zapisy do grupy 2
Autor Wiadomość
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-16, 23:26   

Witam
Pytał ktoś o książkę "12 kroków", widziałam dziś na Kinowej kilka egzemplarzy w SPCh. Ale nie mam numeru telefonu.
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-29, 17:13   

Warto mieć swoją książkę.....ale też jest inne wyjście - my sobie na 1 grupie wszystkie kroki , po kolei ich przerabiania , kopiujuemy tu na forum ( na nasze zamknięte forum) i następne grupy, jeśli takie powstaną ,też sobie to zrobią.

Jest super ! Jesteśmy w 8 kroku, dla mnie trudnym....ale wszystko co trudne jest do przejścia, więc spokojnie przechodzę.....z Przyjaciółmi ( bo bardzo się związaliśmy) i z Bogiem, bo jest mi coraz bliższy - jest raźnie i bezpiecznie. Nie lękam się już.....idę do przodu !! EL.
 
 
Bafi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-19, 22:33   

Witam,
Ja też jestem chętna i czekam chwili powstania II grupy ,chyba,że się spóźniłam..
 
 
Jarek321
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-19, 22:45   

Nie spóźniłaś się Bafi. Cały czas czekamy na utworzenie II grupy. :-)
 
 
Ania77
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-20, 23:07   ja tez jestem chętna na grupę

Ja też jestem chętna
 
 
hankaolej
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-21, 12:39   

Bardzo proszę o moźliwość zapisania się do grupy 2.
Od momentu orzeczenia rozwodu mam wrażenie,że powoli gasnę.
Potrzebuję pomocy.
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-23, 14:36   

Kochani, jestesmy w naszej grupie część w 8 mym częśc w 9 kroku, więc jeszcze to potrwa
cierpliwości

zachęcam gorąco do szukania pomocy w swoich miastach, w poblizu, nawet gdyby trzeba bylo dojechac gdzieś to warto
slyszałam o ludziach ktorzy przyjezdzają na mitingi nawet z innych miast...godzina, dwie drogi, warto jesli jest to możliwe dla was
w wielu miejscach są juz grupy 12 krokow dla chrzescijan, Warszawa, Kraków, Bydgoszcz
polecam sluchanie "poradni uzaleznien" J Racięckiego w radiu plus, w necie mozna sobie archiwalne audycje odsluchać

i modlic sie o pomoc, szukać, jak jest potrzeba to i znajdzie sie pomoc
Pan Bog nie zostawia nas bez pomocy!
 
 
mada27
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-01, 12:27   

Jeśli ktoś ma namiary na księgarnie internetową najlepiej, w której można kupić ksiązke do programu 12 króków i płyte to bardzo prosze o namiary
z góry dzięki;)
 
 
Jarosław
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-01, 14:12   

płyta
http://www.rajmedia.pl/flash_pl/index.php
 
 
liu
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-02, 09:20   

witam ! Ja tez jestem chetna aby zapisac sie do II grupy.
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-02, 10:12   

Mado , ksiazke z tego co wiem mozna kupic warszawskich oddziałach SPCH, na Bednarskiej i na ul. Kinowej
czy wysyłkowo gdzies tego nie wiem
jakby była potrzeba mogę pomóc w kupnie....jakis czas temu nie było jej chwilowo w sprzedazy
trzebaby podzwonic i popytac

[ Dodano: 2011-02-02, 10:16 ]
tu ciekawe ksiazki dotyczace uzaleznien
http://www.12krokow.pl/ka...php?id_format=4
 
 
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-17, 15:54   

Ciekawi mnie ile osób podtrzymuje swoją chęć popracowania(ciężko raczej) w ewentualnej II edycji internetowego warsztatu 12 Kroków ku pełni życia???

Więc?????

Pogody Ducha
 
 
Jarek321
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-17, 17:20   

Jam ci jest zwarty i gotowy :mrgreen:
 
 
ela.s
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-17, 18:31   

Jestem zainteresowana udziałem w warsztacie, jeśli będzie to możliwe, oczywiście nie chcę odbierać miejsca tym osobom, które zgłaszały się już wcześniej
Elżbieta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9