Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
CO DZIŚ ZROBIŁAM/EM tylko DLA SIEBIE?
Autor Wiadomość
mari
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-11, 19:26   CO DZIŚ ZROBIŁAM/EM tylko DLA SIEBIE?

CO DZIŚ ZROBIŁAM/EM tylko dla siebie?

Twoje szczęscie jest w Tobie ! Musisz tylko je odnaleźć.

Ciekawe linki:
http://www.youtube.com/watch_popup?v=TQNf5gHMRDo

http://www.youtube.com/watch_popup?v=u4U8qReF02M


PS.
dziś ZROBIŁAM DLA SIEBIE:
wysłałam sms-a do swojej Przyjaciółki.
Odpisała mi natychmiast!
(jest Moją Przyjaciółką!) :lol:

A TY? CO ZROBIŁAŚ/EŚ TYLKO DLA SIEBIE?!
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-11, 20:00   

Hyhy - ja dziś dla siebie zajrzałam w mądrą książkę i wyczytałam, że są elektroniczne tunery do strojenia gitar. Zdziwko :shock: - za moich czasów to się na słuch robiło, a jak ktoś miał kamerton to hohoho.... I znalazłam, że można kupić takie ustrojstwo via net. I sobie kupię :mrgreen: I już nie będę musiała męża prosić, bo zawsze on stroił... i odkurzę swoją gitarę, i może nawet tej zimy zdążę palce rozruszać? Wiecie, że nie grałam na gitarze od 15 lat? :shock: No to sobie plany porobiłam - dla SIEBIE :lol: Bo nikogo nie będę zmuszać, żeby słuchał mojego grania 8-)
 
     
zkszacior
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-11, 21:07   

Hej dobry temat. Dla siebie nie zrobiłem chyba dzisiaj nic. Chociaż fajnie spędziłem dzisiaj czas z moim Jasienica. Przetańczyliśmy jakieś dwie godziny. :lol:
A jeśli chodzi o instrumenty, to ja tez w domu mam jeden. Ostatnio bardzo popularny: akordeon. Kiedyś kiedyś grało się uczyło, dawało się mini koncerty, tzw. popisy w szkole na zakończenie i zaliczenie. A teraz? Ledwo pamiętam jak się nuty czyta. Zaczyna mnie od dłuższego czasu ponownie ciągnąć do grania. Zobaczymy.
Na razie z tym mam ciężko jeśli chodzi o robienie czegoś dla siebie. Powoli odkurzyłem wszystkie podręczniki do angielskiego, ponownie chce zacząć się uczyć rosyjskiego. Choc to pewna taktyka, chće wzmocnić swoja pozycję na rynku pracy, haha.
Myślę o studiach podyplomowych, ale nie wiem kiedy!
Chyba zaczepię znajomego jakimś mailem, może pogadamy.
W pewnym sensie to forum jest dla mnie. Mało rzeczy mnie teraz cieszy ale się staram. Tak przecież lubiłem się śmiać i rozśmieszać innych.
Ale postarm się poprawić i pochwalić się niedługo.
Pozdrawiam.
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-11, 22:00   

hej, super temat, podoba mi się
ja nasmażyłam moich ulubionych naleśnikow, obejrzalam odcinek Housa i zamierzam wcześniej się położyć, żeby się wreszcie wyspać :-)
 
     
zkszacior
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-11, 22:03   

Hej kulinarnie podobnie do mnie. Ja dzisaj też smażyłęm naleśniki, jestem niemal ich fanem. jeszce mi trochę zostało! :mrgreen:
 
     
mari
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-12, 14:09   

Nirwanna napisał/a:
nikogo nie będę zmuszać, żeby słuchał mojego grania

Ależ lubię gitarę! Super.
Naleśniki też!

Byłam dziś na lodowisku - ZROBIŁAM TO DLA SIEBIE!!

A Ty co zrobiłaś/eś dziś dla siebie???


trochę zimy i poezji :)
http://www.youtube.com/watch_popup?v=IFljv7wp1SY
 
     
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-13, 22:53   

ja też chyba mam gdzieś akordeon - nie widziałam go już z dwadzieścia lat... ale od kilku dni także chodzi mi po głowie myśl, by go wyciągnąć ( a dopiero dziś zerknęłam na ten wątek :-) ... ) Myślałam, jak tu milo spędzić święta - starsza córka gra na pianinie, młodsza też trochę, więc myślałam by wyjąć akordeon kiedyś jak ich nie ma i sprawdzić czy coś jeszcze da się z "moim talentem " zrobić :-) ... a co zrobiłam dla siebie - na razie sprzątam i piekę ciasteczka, by stworzyć jak najlepszy klimat .... ale może mi się uda jeszcze wygospodarować więcej czasu dla siebie .. a jutro wybieram się do fryzjera ;-)
 
     
Anula1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-14, 22:26   

Gitara... akordeon... talenty ambitne...
Ja dzisiaj pomagając synom w odrabianiu lekcji, postanowiłam się wywiązać z obietnicy danej nauczycielce i młodszego synka (jest w I klasie) "uczyłam" grać "Lulajże Jezuniu" na dzwonkach chromatycznych - czyli podwójnych cymbałkach. Wstyd przyznać, ale łobuz mnie zakasował.
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-14, 22:30   

ja jestem amuzyczna ;)
ale spotkałam sie z koleżanką dziś i było miło

odmówilam mezowi zrobienia zakupów dodatkowych, choc czesto leciałam zeby mu bylo miło a potem dźwigalam siaty...sam zrobil te zakupy i podziekowalam mu :)
 
     
mari
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-15, 09:34   

MAM PYTANIE, KTO ODPOWIE NA NIE.

Jak jesteśmy na Adoracji Pana Jezusa, to robimy to dla siebie, czy dla Pana Jezusa? :-)
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 00:06   

Mari, inspirowana Twoimi wpisami poszlam dzis pobyc przez Panem Jezusem. Jakbym zaczerpnęla czystej wody.
dawno tego nie robiłam, brak czasu...
A Pan Jezus na pewno cieszy sie z bliskosci naszej :-)

co dostane w nagrode za odpowiedz? 8-)
 
     
mari
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 09:40   

Danka 9 napisał/a:
co dostane w nagrode za odpowiedz?

Bliskość Pana Jezusa? :-)
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 10:15   

mari - cudowny temat
co prawda dzień jest w pierwszej połowie i może niewiele tego ale wypiłam kawe z mleczkiem. :) i postanowiłam cieszyć się cały dzień sobą - że jestem. Ze zaczynam uczyć się chozić.
 
     
fraszka33
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 10:28   

a ja zaraz wyciagam sanki i zaszaleje z Kacperkiem na sniegu:)))
Pozdrawiam wszystkich gorąco:)
 
     
mari
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-18, 11:07   

I ZNÓW ZIMA ZASKOCZYŁA DROGOWCÓW... :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8