Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o modlitwę Przyjaciele
Autor Wiadomość
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 09:30   

Agnieszko, kochana... wiesz, że mam "układy" ze Św. Michałem Archaniołem ;-) polecę Twojego Wojtusia Jego opiece :-)
A za pokój w Twoim serduszku, jutro Msza z samego rana...
Teraz ściskam Cię mocno wirtualnie... ale 14-go wyściskam Cię osobiście na maxa :lol:
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 17:28   

Co ja bym bez Was zrobiła kochane sycharki..... :->
 
     
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 18:44   

Agnieszka, to dla Ciebie.
www.youtube.com/watch?v=PHAZoC5IK5o
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 19:14   

Agnieszko, ściskam i pamiętam w modlitwie :-)
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 19:50   

Agnieszk dwa dni temu przekonałam się, jak działa akt strzelisty....
Przyszedł dołek....ot, błaha sprawa....ale dołek okazał się nie taki wcale płytki ! No kurcze....dół....wyleźć sie nie da...coś ciągnie w dół.

I nagle zaczęłam w myslach wołać- Matko Boża Nieustającej Pomocy ratuj....i tak kilka razy...po każdym taki zawołaniu przychodził spokój....i cisza w sercu....uspokojenie !

Teraz wołam - Matko Boża Nieustającej Pomocy uratuj Agnieszkę !

Agnieszko po to się ma przyjaciół, żeby stali koło nas w potrzebie ! Po to tu jestem - dla Ciebie !! Oprzyj się !!
Wiesz, mnie też Ktoś stąd bardzo pomógł niedawno...muszę to oddać !! Oddaję !!
Przytualm najmocniej !! Cmoooooooooooooooook !! EL.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 20:19   

Piękna piosenka Tereniu , piękna , dziękuję :->

Elu , to takie dziwne , jakies 2 godziny temu nagle przyszedł spokój , te straszne , monstrualne wizje gdzieś pierzchły , jakie to cudowne uczucie , gdy puszcza ścisk . Elu , oj Elu wołasz do Mamy za mną :-> kochana Elciu moja , nawet nie wiesz jak właśnie to wołanie do Tej Osoby ma dla mnie znaczenie .......Dzięki przyjaciele , nie ma nic cenniejszego niz być w Rodzinie , duchowej rodzinie braci i sióstr . Caluję Was wszystkich :->
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 20:49   

Agnieszka, wiesz co ja bym teraz chciała ??
Byc razem na rekolekcjach !!! I wspólna modlitwa i msza nocna , nastrojowa i my wszyscy razem !!
A potem....muzyka i tańce szalone. Wytańczenie - wyrzucenie z siebie złych emocji ! Taniec i klaskanie w dlonie i śpiew i my wszyscy razem i nasza bliskość !
Wyobrażasz sobie taniec Mirakulum....ŁoMatko....i my razem z Nią i śmiech wreszcie
i radość !!
Kto z nami ???
EL.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 20:54   

Ela , kto by nie chciał :-D tak jak Dawid tańczyc z radości przed Bogiem , trochę był niekompletnie ubrany , inni sie gorszyli , a Bóg nie :-> To jest Boża radośc , wiesz jak mysle o Mirce i jej ekspresji to zawsze się zaczynam smiać . To jest takie fajne ....Mam przed oczami obraz jak Mirka wstała przy obiedzie i zaczęła cos głośno opowiadac całym swoim ciałem :mrgreen: i nastapiło przy stole spożywających posiłek zakonników lekkie poruszenie ...Mirka wstrząsnęła poukładanych życiem co poniektórych ojców :mrgreen:
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 20:58   

A my chcemy być takie jak Mirka...nie ?? I mieć w sobie tyle radości, wiarym nadziei i MIŁOŚCI....nie ?? Cmooooook !!
Mirka cmooooooook !! EL.
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 20:58   

EL. napisał/a:
Kto z nami ???

ja się piszę El!
nawet zakupiłam wrzosowy szal :lol:
I wiesz co? tak czuję... że coś takiego sie wydarzy 14-go w Krakowie :mrgreen:
nie ma siły... musi sie wydarzyć :lol:
Ty kombinuj El, jak być razem z nami :-D
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 21:03   

To jest myśl...wrzosowy szal....może to on dał taki power naszej Mirce ??
Ech....gdybyśmy tak jak Ona zawierzyły, zaufały ! Panie daj nam tę łaskę !!
Kasiu , cmooooooooook !! EL.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 21:16   

Wniosek jest taki , że w pierwszej kolejnoći powinna się uformować diakonia muzyczna , bo sama Agnicha nie da rady , a więc Co obdarowani talentami muzycznymi ujawniać się . Jak juz się zgracie to będziemy formowac diakonię taneczną . Taniec chwały - piękna sprawa
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 21:41   

Talentów muzycznych nie mam, ale mam za to zielony szal :lol: Przyjmiecie? ;-)
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 21:45   

Nirwano, widzę ,ze nie tylko szal, gratulacje, nasza moderatorko

tyle opowiadacie o Mirce, ze az ja jestem ciekawa
moze kiedys uda sie zerwać ze szkoły weekendowej i przyjechać na jakieś rekolekcje :-)
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 21:52   

Dziękuję, Danusiu :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9