Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
przykłady udanej odbudowy związku
Autor Wiadomość
halk
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-23, 09:53   przykłady udanej odbudowy związku

Witam wszystkich,

Jestem nowy na tym forum, zdradziłem raz (przyznałem się) i cierpimy razem z żoną (byliśmy wcześniej bardzo szczęśliwym małżeństwem), boje się, że miłość do mnie już nigdy nie powróci, miałem nawet ochotę się skrzywdzić, ale uswiadomiłem sobie bezowocność i nikczemność takiego czynu oraz jego konsekwencje dla żony i dzieci. Nie jestem tu by się użalać, ale wydaje się że dla wszystkich co dążą do odbudowy związku, czekają na cud powrotu miłości i zaufania, przżywają cierpienia i niepewność czy to się uda, przydałyby się przykłady udanego powrotu do szczęścia rodzinnego i jak do tego doszło, co najbardziej do tego się przyczyniło i ile to trwało. Proszę o posty, choć wiem że uzdrowieni już często nie wracają do tego forum.
 
     
..monika..
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-23, 11:02   

witaj,
polecam czytanie dzialu ze swiadectwami.
 
     
m.z.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-24, 19:23   

witam halk:)

ja z moim mężem myślę że przetrwaliśmy ten trudny okres po moim powrocie z "lewizny".
faktycznie na początku było ciężko i nadal by tak było gdyby nie BÓG, to On uzdrawia, leczy zranienia. jeżeli przyjmiecie Go obydwoje wasze małżeństwo będzie pełnią szczęścia jaka daje SAM NAJWYŻSZY.
Pozdrawiam
m.z.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8