Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o modlitwę za moją ukochaną osobę
Autor Wiadomość
ketox
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-27, 17:59   Proszę o modlitwę za moją ukochaną osobę

Nie jesteśmy małżeństwem jednak bardzo chciałbym zostawić tutaj tą intencję:

Proszę o modlitwę za mnie i bliską mi osobę, którą bardzo kocham.
Wiem, że nasza miłość nie zawsze była czysta tak jak by chciał tego Pan Jezus.
Rozstaliśmy się; Jednak nie potrafię żyć bez tej kobiety. Moje życie jest szare, zatracam jego sens, popadam w depresje. Nie umiem sobie poradzić; tak bardzo mi Jej brakuje.
Minęło już 2 miesiące od naszego rozstania. Przez jakiś czas maskowałem się, myślałem że dam radę żyć bez niej jednak cierpienie powróciło jeszcze z większa siłą. Mimo tego, że jesteśmy młodzi bardzo poważnie traktowałem ten związek.

Panie Jezu ; poznałem ją w kościele ! Zależy mi na Niej.


Proszę módlcie się za mnie i za nią aby Pan Bóg pomógł odnowić nasze relacje, aby pomógł odbudować je na nowym fundamencie - na skale. Aby te relacje były budowane z Jezusem Chrystusem i o miłosierdzie Boże dla nas.
Całym sercem ufam Panu, że pomoże przejść te trudne chwile. Wierzę, że kiedyś znów będę mógł dzielić moje życie z tą kobietą, że moje życie nabierze kolorów, że na mojej twarzy znów pojawi się prawdziwy uśmiech wypływający z głębi serca.
Błagam o gorącą modlitwę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9